Жаңақала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 43-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 ақпанда № 6046 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жаңақала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Э. Текебаев
Мәслихат хатшысы З. Сисенғали
Аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 20 ақпандағы
№ 43-2 шешіміне қосымша
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі №2-4 "Жаңақала ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4360 тіркелген, 2016 жылғы 13 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5490 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5511 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы №33-1 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5574 тіркелген, 2019 жылғы 29 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 сәуірдегі №34-1 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5636 тіркелген, 2019 жылғы 29 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Жангалинского районного маслихата
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 43-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 февраля 2020 года № 6046
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жангалинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Успанова С.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Э. Текебаев
Секретарь маслихата З. Сисенғали
Приложение
к решению районного маслихата
от 20 февраля 2020 года № 43-2
1. Решение Жангалинского районного маслихата от 19 апреля 2016 года № 2-4 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жангалинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4360, опубликованное 13 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5490, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №30-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5511, опубликованное 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение Жангалинского районного маслихата от 18 марта 2019 года №33-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5574, опубликованное 29 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
5. Решение Жангалинского районного маслихата от 15 апреля 2019 года №34-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №30-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5636 опубликованное 29 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

6. Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 маусымдағы №35-4 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5703 тіркелген, 2019 жылғы 18 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 маусымдағы №36-1 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5730 тіркелген, 2019 жылғы 9 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 қазандағы №37-2 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5813 тіркелген, 2019 жылғы 11 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қазандағы №38-1 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5841 тіркелген, 2019 жылғы 28 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы №39-1 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5890 тіркелген, 2019 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
11. Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы №40-1 "Жаңақала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5905 тіркелген, 2019 жылғы 25 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

6. Решение Жангалинского районного маслихата от 4 июня 2019 года № 35-4 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5703, опубликованное 18 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Решение Жангалинского районного маслихата от 20 июня 2019 года № 36-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №30-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5730, опубликованное 9 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Решение Жангалинского районного маслихата от 7 октября 2019 года №37-2 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5813, опубликованное 11 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Решение Жангалинского районного маслихата от 22 октября 2019 года №38-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №30-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5841, опубликованное 28 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
10. Решение Жангалинского районного маслихата от 10 декабря 2019 года №39-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5890, опубликованное 19 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
11. Решение Жангалинского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 40-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №30-1 "О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5905 опубликованное 25 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).