Жаңақала ауданы әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 24 ақпандағы № 34 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 ақпанда № 6061 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 шілдедегі № 76 "Жаңақала ауданының жергілікті атқарушы органдарының қызметкерлерін қызметтік, оның ішінде шет мемлекеттерге іссапарларға арналған шығыстарды өтеудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5746 тіркелген, 2019 жылы 16 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Жаңақала ауданы әкімі аппаратының басшысы (М.Жұмалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Мұқамбетжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақала ауданының әкімі Н. Карагойшин

О признании утратившим силу постановление акимата Жангалинского района
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2020 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 февраля 2020 года № 6061
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жангалинского района от 3 июля 2019 года № 76 "Об утверждении Правил возмещения расходов на служебные командировки, в том числе в иностранные государства сотрудников местных исполнительных органов Жангалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5746, опубликованное 16 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах).
2. Руководителю аппарата акима Жангалинского района (М.Жумалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района А.Мукамбетжанова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жангалинского района Н. Карагойшин