Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 55-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 желтоқсанда № 6569 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 3-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 17.03.2021 № 3-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5922 тіркелген, 2020 жылдың 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 852 544 мың теңге:
салықтық түсімдер – 666 647 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 261 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 807 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 159 829 мың теңге;
2) шығындар – 7 015 442 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 76 419 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 116 735 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40 316 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 239 317 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 239 317 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 223 771 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 816 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 51 362 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №41-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 55-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 декабря 2020 года № 6569. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 марта 2021 года № 3-10
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.03.2021 № 3-10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №41-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5922, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 852 544 тысячи тенге:
налоговые поступления – 666 647 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 261 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 807 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 159 829 тысяч тенге;
2) затраты – 7 015 442 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 76 419 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 116 735 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40 316 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 239 317 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 239 317 тысяч тенге:
поступление займов – 1 223 771 тысяча тенге;
погашение займов – 35 816 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 51 362 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

110 611
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
155
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
171 722
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
38 433
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 090
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
25 343
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
133 289
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 422
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
116 867
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
40 269
1
Ауыл шаруашылығы
1 921
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1 921
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 852
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
69
6
Жер қатынастары
19 729
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 729
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 052
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 677
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
18 619
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 619
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
18 619
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 564
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 564
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23 564
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

110 611
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
155
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
171 722
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
38 433
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13 090
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
25 343
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
133 289
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
16 422
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
116 867
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
40 269
1
Сельское хозяйство
1 921
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения
1 921
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
1 852
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
69
6
Земельные отношения
19 729
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 729
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18 052
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 677
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
18 619
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 619
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18 619
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 564
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 564
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25 564
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)