Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58-9 "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Пятимар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 58-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 6757 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменения в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 58-9 "О бюджете Пятимарского сельского округа Жангалинского района на 2021-2023 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 декабря 2020 года № 58-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года № 6757
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58-9 "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Пятимар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6644 болып тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 58-9 "О бюджете Пятимарского сельского округа Жангалинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6644, опубликованное 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.