Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 48-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қарашада № 6478 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 31.03.2021 № 4-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5920 тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 093 213 мың теңге:
салықтық түсімдер – 326 467 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 415 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 953 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 749 378 мың теңге;
2) шығындар – 6 520 849 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 154 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 71 577 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 423 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -466 790 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 466 790 мың теңге:
қарыздар түсімі – 353 960 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 423 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 145 253 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 2 261 937 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 ноября 2020 года № 48-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 ноября 2020 года № 6478. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 4-4
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 4-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5920, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 093 213 тысяч тенге:
налоговые поступления – 326 467 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 415 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 953 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 749 378 тысяч тенге;
2) затраты – 6 520 849 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 154 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 71 577 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 423 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -466 790 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 466 790 тысяч тенге:
поступление займов – 353 960 тысяч тенге;
погашение займов – 32 423 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 145 253 тысячи тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета в общей сумме 2 261 937 тысяч тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:

"балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 57 433 мың теңге;";
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға - 2 155 мың теңге;";
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жалақыны ішінара субсидиялауға - 2 755 мың теңге;";
жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 60 127 мың теңге;";
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға берілетін мемлекеттік гранттар (100+200 айлық есептік көрсеткіштері) – 43 559 мың теңге;";
тоғызыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге - 4 366 мың теңге;";
он жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"қоғамдық жұмыстарға – 39 737 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге – 43 050 мың теңге.";
5-тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 121 812 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Тегісшіл ауылында су құбырының құрылысына - 70 507 мың теңге;";
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар - 14 447 мың теңге;";
бесінші абзац алынып тасталсын;
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"кепілдендірілген әлеуметтік көмекті енгізуге – 7 037 мың теңге;";
тоғызыншы және оныншы абзацтар алынып тасталсын;
5-1-тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"5-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінетін кредиттер жалпы сомасы – 353 960 мың теңге көлемінде ескерілсін:
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Жәнібек ауылы Абай көшесіндегі автомобиль жолын күрделі жөндеуге – 110 653 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"на гарантированный социальный пакет детям – 57 433 тысячи тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 2 155 тысяч тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на частичное субсидирование заработной платы – 2 755 тысяч тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на молодежную практику – 60 127 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей (100+200 месячных расчетных показателей) – 43 559 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения – 4 366 тысяч тенге;";
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:
"на общественные работы – 39 737 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан – 43 050 тысяч тенге.";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 121 812 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на строительство водопровода села Тегисшил – 70 507 тысяч тенге;";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на государственные гранты на реализацию новых бизнес-идей –14 447 тысяч тенге;";
абзац пятый исключить;
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на внедрение гарантированной социальной помощи – 7 037 тысяч тенге;";
абзацы девятый и десятый исключить;
в пункте 5-1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5-1. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление кредитов из республиканского и областного бюджетов в общей сумме – 353 960 тысяч тенге:
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на капитальный ремонт автомобильной дороги по улице Абая села Жанибек – 110 653 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

13 702
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
20 161
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
61 309
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 737
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
45 572
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
34 402
1
Ауыл шаруашылығы
1 880
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1 880
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 880
6
Жер қатынастары
14 621
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 621
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 621
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
17 901
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17 901
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
17 901
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
57 401
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
57 401
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
57 401
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
48 401
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9 000
12
Көлiк және коммуникация
1 080 553
1
Автомобиль көлiгi
1 073 224
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 073 224
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
17 744
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
110 375
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
115 691
051
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
829 414
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
7 329
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

13 702
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
20 161
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
61 309
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
15 737
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
45 572
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
34 402
1
Сельское хозяйство
1 880
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1 880
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
1 880
6
Земельные отношения
14 621
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 621
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 621
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
17 901
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17 901
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
17 901
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
57 401
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
57 401
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
57 401
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
48 401
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9 000
12
Транспорт и коммуникации
1 080 553
1
Автомобильный транспорт
1 073 224
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 073 224
022
Развитие транспортной инфраструктуры
17 744
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
110 375
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
115 691
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
829 414
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
7 329
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)