2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Белес ауылдық округі бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 43-22 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 6000 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 3-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 30.03.2021 № 3-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бәйтерек ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Белес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 002 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 750 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 23 242 мың теңге;
2) шығындар – 25 002 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 30.12.2020 № 59-24 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Белес ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5926 тіркелген) және осы шешімнің 4 - тармағына сәйкес қалыптастырылады.
3. Қазақстан Республикасының "2020-2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 7 - бабы қатерге және басшылыққа алынсын.
4. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2020 жылдың кірістерін бөлу нормативі - жеке табыс салығы ауылдық округ бюджетінде 100% есепке алынады.

О бюджете сельского округа Белес района Бәйтерек на 2020-2022 годы
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 13 января 2020 года № 43-22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 января 2020 года № 6000. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 30 марта 2021 года № 3-8
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 30.03.2021 № 3-8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Белес на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 002 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 750 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 23 242 тысячи тенге;
2) затраты – 25 002 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 30.12.2020 № 59-24 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Поступления в бюджет сельского округа Белес на 2020 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2019 года "О республиканском бюджете на 2020-2022 годы", решением маслихата района Бәйтерек от 31 декабря 2019 года № 42-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5926) и согласно пункту 4 настоящего решения.
3. Принять к сведению и руководству статью 7 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2020-2022 годы".
4. Установить на 2020 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местных бюджетов - индивидуальный подоходный налог зачисляется в бюджет сельского округа 100%.

5. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдері жалпы 21 653 мың теңге сомасында ескерілсін.
6. Бәйтерек ауданы мәслихат аппаратының басшысы (Г. Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
7. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Ислямов
мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 43-22 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Белес ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 30.12.2020 № 59-24 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

5. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 21 653 тысячи тенге.
6. Руководителю аппарата маслихата района Бәйтерек (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Г. Ислямов
секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение 1
к решению маслихата
районаБәйтерек
от 13 января 2020 года № 43-22
Бюджет сельского округа Белес на 2020 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 30.12.2020 № 59-24 (вводится в действие с 01.01.2020).
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование