Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 58-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 желтоқсанда № 6564 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 3-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 30.03.2021 № 3-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5926 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 803 758 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 207 948 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 296 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 93 081 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 494 433 мың теңге;
2) шығындар – 17 893 800 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 433 262 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 564 142 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 130 880 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 523 304 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 523 304 мың теңге:
қарыздар түсімі – 2 604 603 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 130 880 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 49 581 мың теңге.";
3-тармақтың:
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі және кредиттердің жалпы сомасы 3 412 930 мың теңге ескерілсін:";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 31 декабря 2019 года №42-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2020 года № 58-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 декабря 2020 года № 6564. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 30 марта 2021 года № 3-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 30.03.2021 № 3-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 31 декабря 2019 года №42-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5926, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 803 758 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 207 948 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 296 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 93 081 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 13 494 433 тысячи тенге;
2) затраты – 17 893 800 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 433 262 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 564 142 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 130 880 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 523 304 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 523 304 тысячи тенге:
поступление займов – 2 604 603 тысячи тенге;
погашение займов – 130 880 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 49 581 тысяча тенге.";
в пункте 3:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета в общей сумме 3 412 930 тысяч тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:

"еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 4 523 мың теңге;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы Мичурин ауылындағы автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу – 435 535 мың теңге;";
он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы Мичурин ауылдық округі Асан ауылындағы автомобиль жолдардын күрделі және орташа жөндеу – 856 574 мың теңге;";
жиырма үшінші абзац алынып тасталсын;
жиырма төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Бәйтерек ауданы Октябрьский ауылында су құбырының құрылысы – 58 684 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Терехов Г.) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

"на краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам – 4 523 тысячи тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"на капитальный и средний ремонт автомобильной дороги в селе Мичурино района Бәйтерек – 435 535 тысяч тенге;";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в селе Асан Мичуринского сельского округа района Бәйтерек – 856 574 тысячи тенге;";
абзац двадцать третий исключить;
абзац двадцать четвертый изложить в следующей редакции:
"на строительство водопровода в селе Октябрьское района Бәйтерек – 58 684 тысячи тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

218 842
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
218 661
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
181
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
47 172
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
26 561
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 025
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
11 536
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
20 611
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 611
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
96 940
1
Ауыл шаруашылығы
7 015
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7 015
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 015
6
Жер қатынастары
18 647
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18 647
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 657
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
990
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
71 278
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
71 278
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
71 278
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39 870
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39 870
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
39 870
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 842
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
24 028
12
Көлiк және коммуникация
4 698 429
1
Автомобиль көлiгi

218 842
006
Функционирование районных (городских) библиотек
218 661
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
181
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
47 172
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
26 561
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15 025
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
11 536
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
20 611
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
20 611
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
96 940
1
Сельское хозяйство
7 015
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7 015
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7 015
6
Земельные отношения
18 647
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18 647
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17 657
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
990
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
71 278
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
71 278
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
71 278
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39 870
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39 870
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39 870
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15 842
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
24 028
12
Транспорт и коммуникации
4 698 429
1
Автомобильный транспорт