Бәйтерек ауданы Зеленов ауылдық округі Зеленое ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Зеленов ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 ақпанда № 6011 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Зеленое ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Зеленов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы Зеленов ауылдық округі Зеленое ауылының кейбір көше атаулары:
"Чапаев" көшесі – "Тәуелсіздік" көшесі;
"Пролетарская" көшесі – "Бірлік" көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім И. Давлетов

О переименовании некоторых улиц села Зеленое Зеленовского сельского округа района Бәйтерек
Решение акима Зеленовского сельского округа района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 31 января 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 февраля 2020 года № 6011
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Зеленое и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Зеленовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Зеленое Зеленовского сельского округа района Бәйтерек:
улица "Чапаева" - улица "Тәуелсіздік";
улица "Пролетарская" - улица "Бірлік".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким И. Давлетов