Бәйтерек ауданы Белес ауылдық округі Белес ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы Белес ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қаңтарда № 6007 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Белес ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 қарашадағы қорытындысы негізінде, Белес ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1 Бәйтерек ауданы Белес ауылдық округі Белес ауылының кейбір көше атаулары:
"Овражная" көшесі - "Рауан" көшесі;
"Заовражная" көшесі - "Татулық" көшесі;
"Набережная" көшесі - "Жағалау" көшесі;
"Западная" көшесі - "Болашақ" көшесі;
"Восточный" қиылысы - "Мерей" көшесі;
"Западный" қиылысы - "Атамұра" көшесі деп қайта аталсын.
2. Белес ауылдық округі әкімінің бас маманы (Ж.Малаева) осы шешімнің әділет органдарына мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Белес ауылдық округінің әкімі М. Ильясов

О переименовании некоторых улиц села Белес сельского округа Белес района Бәйтерек
Решение акима сельского округа Белес района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 23 января 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 января 2020 года № 6007
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Белес и основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 26 ноября 2019года, аким сельского округа Белес РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Белес сельского округа Белес района Бәйтерек:
улица "Овражная" - улица "Рауан";
улица "Заовражная" - улица "Татулық";
улица "Набережная" - улица "Жағалау";
улица "Западная" - улица "Болашақ";
переулок "Восточный" - улица "Мерей";
переулок "Западный" - улица "Атамұра".
2. Главному специалисту сельского округа Белес (Малаева Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Белес М. Ильясов