Казталов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 ақпандағы № 44-9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 ақпанда № 6032 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Казталов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Хайруллин
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 13 ақпандағы №44-9
шешіміне қосымша
1. Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 сәуірдегі №3-4 "Казталов ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4396 тіркелген, 2016 жылғы 17 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы №4-4 "Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 3-4 "Казталов ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4469 тіркелген, 2016 жылғы 15 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №28-8 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5482 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №29-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5510 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Казталовского районного маслихата
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2020 года № 44-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 февраля 2020 года № 6032
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Казталовского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Хайруллин
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 13 февраля 2020 года №44-9
1. Решение Казталовского районного маслихата от 22 апреля 2016 года №3-4 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Казталовском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4396, опубликованное 17 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение Казталовского районного маслихата от 22 июня 2016 года №4-4 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 22 апреля 2016 года № 3-4 О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Казталовском районе (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4469, опубликованное 15 июля 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №28-8 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5482, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение Казталовского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №29-1 "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5510, опубликованное 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы №32-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №28-8 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5588 тіркелген, 2019 жылғы 4 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 сәуірдегі №33-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №29-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5613 тіркелген, 2019 жылғы 16 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы №35-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №28-8 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5718 тіркелген, 2019 жылғы 28 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы №35-2 "Казталов аудандық мәслихат аппараты қызметкерлері және депутаттарының қызметтік, оның ішінде шет мемлекеттерге іссапарларға арналған шығыстарын өтеудің қағидаларын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5720 тіркелген, 2019 жылғы 26 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 маусымдағы №36-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №29-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5729 тіркелген, 2019 жылғы 10 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қазандағы №39-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №28-8 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5821 тіркелген, 2019 жылғы 15 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Казталовского районного маслихата от 20 марта 2019 года №32-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №28-8 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5588, опубликованное 4 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Решение Казталовского районного маслихата от 4 апреля 2019 года №33-1 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №29-1 "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5613, опубликованное 16 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Решение Казталовского районного маслихата от 11 июня 2019 года №35-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 28-8 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5718, опубликованное 28 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Решение Казталовского районного маслихата от 11 июня 2019 года №35-2 "Об утверждении Правил возмещения расходов на служебные командировки, в том числе в иностранные государства сотрудников аппарата маслихата и депутатов Казталовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5720, опубликованное 26 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Решение Казталовского районного маслихата от 20 июня 2019 года №36-1 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 29-1 "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5729, опубликованное 10 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
10. Решение Казталовского районного маслихата от 8 октября 2019 года №39-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 28-8 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5821, опубликованное 15 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

11. Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қазандағы №40-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 29-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5834 тіркелген, 2019 жылғы 23 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
12. Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы №41-1 "Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №28-8 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5873 тіркелген, 2019 жылғы 11 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №42-2 "Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №29-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5907 тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Решение Казталовского районного маслихата от 15 октября 2019 года №40-1 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №29-1 "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5834, опубликованное 23 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
12. Решение Казталовского районного маслихата от 3 декабря 2019 года №41-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 28-8 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5873, опубликованное 11 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
13. Решение Казталовского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №42-2 "О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №29-1 "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5907, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).