Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 46-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 сәуірде № 6138 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 18.02.2021 № 3-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5977 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 858 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 867 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 22 991 мың теңге;
2) шығындар – 24 858 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Бостандық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 010 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 825 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года №43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020-2022 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 апреля 2020 года № 46-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 апреля 2020 года № 6138. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.02.2021 № 3-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года № 43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5977, опубликованное 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Болашакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 858 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 867 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22 991 тысяча тенге;
2) затраты – 24 858 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Бостандыкского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 010 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 825 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

трансферттер түсімі – 62 185 мың теңге;
2) шығындар – 64 368 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -358 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 358 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 358 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Жалпақтал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 190 852 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 264 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 179 588 мың теңге;
2) шығындар – 192 041 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 189 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 189 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 189 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 299 866 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 828 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 286 038 мың теңге;
2) шығындар – 300 232 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -366 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 366 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 366 мың теңге.";
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

поступления трансфертов – 62 185 тысяч тенге;
2) затраты – 64 368 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -358 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 358 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 358 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Жалпакталского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 190 852 тысячи тенге:
налоговые поступления – 11 264 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 179 588 тысяч тенге;
2) затраты – 192 041 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 189 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 189 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 189 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Казталовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 299 866 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 828 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 286 038 тысяч тенге;
2) затраты – 300 232 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -366 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 366 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 366 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
19-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"19. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер түсімдері жалпы сомасы 96 889 мың теңге көлемінде ескерілсін:
Болашақ ауылдық округі – 400 мың теңге;
Бостандық ауылдық округі – 2 870 мың теңге;
Жалпақтал ауылдық округі – 23 575 мың теңге;
Казталов ауылдық округі – 66 838 мың теңге;
Қараоба ауылдық округі – 1 027 мың теңге;
Көктерек ауылдық округі – 564 мың теңге;
Талдыапан ауылдық округі – 1 615 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7, 10, 13, 19, 28, 34, 40 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н. Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Бекмулдин
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 8 сәуірдегі
№ 46-1 шешіміне 1-қосымша
Казталов аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 9 қаңтардағы
№ 43-3 шешіміне 7-қосымша
2020 жылға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

5) дефицит (профицит) бюджета – -0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Учесть в бюджетах сельских округов на 2020 год поступления трансфертов выделяемых из районного бюджета в общей сумме 96 889 тысяч тенге:
Болашакский сельский округ – 400 тысяч тенге;
Бостандыкский сельский округ – 2 870 тысяч тенге;
Жалпакталский сельский округ – 23 575 тысяч тенге;
Казталовский сельский округ – 66 838 тысяч тенге;
Караобинский сельский округ – 1 027 тысяч тенге;
Коктерекский сельский округ – 564 тысячи тенге;
Талдыапанский сельский округ – 1 615 тысяч тенге.";
приложения 7, 10, 13, 19, 28, 34, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н. Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Е. Бекмулдин
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 8 апреля 2020 года № 46-1
Приложение 7
к решению Казталовского
районного маслихата
от 9 января 2020 года № 43-3
Бюджет Болашакского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование