2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 104 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 мамырда № 6236 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына сәйкес Казталов аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Казталов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы №141 "2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата – ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5655 тіркелген, 2019 жылғы 22 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Казталов ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е.Ескендиров) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары З.Мажитоваға жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 14 мая 2020 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 мая 2020 года № 6236
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Казталовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Казталовского района от 4 мая 2019 года №141 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5655, опубликованное 22 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю аппарата акима Казталовского района (Е.Ескендиров) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района З.Мажитову.

5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Есалиев
Казталов ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 14 мамырдағы
№ 104 қаулысымен бекітілген
2020 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы,
ата - ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымда-рының әкім-шілік аумақтық орнала-суы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата – ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін

5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Есалиев
Утвержден
постановлением акимата
Казталовского района
от 14 мая 2020 года № 104
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
Административно территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
до 3 лет