Бостандық ауылының шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 149 және Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 50-2 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 шілдеде № 6294 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылыс туралы" Заңына сәйкес Казталов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 266,9031 гектар, ұзындығы 9560 метр Казталов ауданы Бостандық ауылдық округі Бостандық ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Е.Ескендиров) осы бірлескен қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына (Р.Зулкашев) және Казталов аудандық мәслихатының хатшысына (С.Мулдашев) жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Есалиев
Сессия төрағасы К. Алтаев
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудан әкімдігінің
2020 жылғы 3 шілдедегі №149
бірлескен қаулысына және
Казталов аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 3 шілдедегі № 50-2
шешіміне қосымша
Казталов ауданының Бостандық ауылдық округінің Бостандық ауылының шекарасы (шегі)

Об установлении границы (черты) села Бостандык
Совместное постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 3 июля 2020 года № 149 и решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 3 июля 2020 года № 50-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 июля 2020 года № 6294
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Казталовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) села Бостандык Бостандыкского сельского округа Казталовского района общей площадью 266,9031 гектаров, протяженностью границ 9560 метров согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Руководителю аппарата акима района (Е.Ескендиров) обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района (Р.Зулкашев) и секретаря Казталовского районного маслихата (С.Мулдашев).
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Есалиев
Председатель сессии К. Алтаев
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение
к совместному постановлению
акимата Казталовского района
№149 от 3 июля 2020 года и
решению маслихата
Казталовского района №50-2
от 3 июля 2020 года
Граница (черта) села Бостандык Бостандыкского сельского округа Казталовского района