Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 56-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 6502 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 18.02.2021 № 3-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5977 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 358 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 904 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 860 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 24 594 мың теңге;
2) шығындар – 27 358 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 139 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 367 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года №43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020-2022 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 2 декабря 2020 года № 56-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 декабря 2020 года № 6502. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.02.2021 № 3-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года №43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020 -2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5977, опубликованное 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акпатерского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 358 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 904 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 860 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 594 тысячи тенге;
2) затраты – 27 358 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Болашакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 139 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 367 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

трансферттер түсімі – 42 272 мың теңге;
2) шығындар – 45 139 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Бостандық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78 635 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 125 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 77 510 мың теңге;
2) шығындар – 78 993 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -358 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 358 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 358 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 380 735 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 428 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 368 307 мың теңге;
2) шығындар – 381 101 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -366 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 366 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 366 мың теңге.";
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

поступления трансфертов – 42 272 тысяч тенге;
2) затраты – 45 139 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Бостандыкского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 635 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 125 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 77 510 тысяч тенге;
2) затраты – 78 993 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -358 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 358 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 358 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Казталовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 380 735 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 428 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 368 307 тысяч тенге;
2) затраты – 381 101 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -366 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 366 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 366 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
14-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Талдыапан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 307 мың теңге:
салықтық түсімдер – 664 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 580 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 40 063 мың теңге;
2) шығындар – 42 307 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
19-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"19. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер түсімдері жалпы сомасы 317 702 мың теңге көлемінде ескерілсін:
Ақпатер ауылдық округі – 3 400 мың тенге;
Бірік ауылдық округі – 7 272 мың тенге;
Болашақ ауылдық округі – 19 681 мың тенге;
Бостандық ауылдық округі – 18 195 мың тенге;
Жалпақтал ауылдық округі – 38 705 мың тенге;
Жанажол ауылдық округі – 1 339 мың тенге;
Казталов ауылдық округі – 149 107 мың тенге;
Қайынды ауылдық округі – 340 мың тенге;
Қарасу ауылдық округі – 10 120 мың тенге;
Қараоба ауылдық округі – 23 701 мың тенге;
Қараөзен ауылдық округі – 5 936 мың тенге;
Көктерек ауылдық округі – 5 112 мың тенге;
Қошанкөл ауылдық округі – 7 868 мың тенге;
Талдыапан ауылдық округі – 17 380 мың тенге;
Талдыкұдық ауылдық округі – 5 385 мың тенге;
Теренкөл ауылдық округі – 4 161 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 19, 28, 34, 37, 40 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Рамазанов
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
2 желтоқсандағы №56-1
шешіміне 1-қосымша
Казталов аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
9 қаңтардағы №43-3
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

5) дефицит (профицит) бюджета – -0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Утвердить бюджет Талдыапанского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 307 тысяч тенге:
налоговые поступления – 664 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 580 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 40 063 тысячи тенге;
2) затраты – 42 307 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Учесть в бюджетах сельских округов на 2020 год поступления трансфертов выделяемых из районного бюджета в общей сумме 317 702 тысяч тенге:
Акпатерский сельский округ – 3 400 тысяч тенге;
Брикский сельский округ – 7 272 тысячи тенге;
Болашакский сельский округ – 19 681 тысяча тенге;
Бостандыкский сельский округ – 18 195 тысяч тенге;
Жалпакталский сельский округ – 38 705 тысяч тенге;
Жанажолский сельский округ – 1 339 тысяч тенге;
Казталовский сельский округ – 149 107 тысяч тенге;
Кайындинский сельский округ – 340 тысяч тенге;
Карасуский сельский округ – 10 120 тысяч тенге;
Караобинский сельский округ – 23 701 тысяча тенге;
Караозенский сельский округ – 5 936 тысяч тенге;
Коктерекский сельский округ – 5 112 тысяч тенге;
Кушанколский сельский округ – 7 868 тысяч тенге;
Талдыапанский сельский округ – 17 380 тысяч тенге;
Талдыкудукский сельский округ – 5 385 тысяч тенге;
Теренколский сельский округ – 4 161 тысяча тенге.";
приложения 1, 7, 10, 19, 28, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии М. Рамазанов
Секретарь С. Мулдашев
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 2 декабря 2020 года №56-1
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 9 января 2020 года №43-3
Бюджет Акпатерского сельского округа на 2020 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование