Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы №31 "Казталов ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 362 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 6551 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңын және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Казталов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы №31 "Казталов ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4258 тіркелген, 2016 жылы 19 ақпанда "Ауыл айнасы" газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е.Ескендиров) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары З.Мажитоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі А. Есалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Казталов аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ Ж.Шакуов
"26" қараша 2020 жыл
Казталов аудан әкімдігінің
2020 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 362 қаулысына қосымша
Казталов аудан әкімдігінің
2016 жылғы 28 қаңтардағы
№ 31 қаулысына қосымша
Казталов ауданы аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа
материалдарын орналастыру орындары
Елді мекеннің атауы
Орналасқан орны
1
Ақпәтер ауылы
Ақпәтер ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Ақпәтер көшесі,№39 үй
2
Кіші Талдықұдық ауылы
Бұрынғы Кіші Талдықұдық фельдшерлік пункт ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд Ақпәтер көшесі, №25 үй
3
Талдықұдық ауылы
Талдықұдық ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, С. Есетов көшесі, №8 үй
4
Хайруш ауылы
Бұрынғы Хайруш ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Хайруш көшесі, №47 үй
5
Қайыңды ауылы
Қайыңды ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, С. Жұмашева көшесі, №16 үй
6
Болашақ ауылы
Болашақ ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жаңа Тұрмыс көшесі, №2 үй
7
Жаңатаң ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Мирон негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жаңа құрылыс көшесі, №3 үй
8
Көпкүтір ауылы
"Казталов ауданының білім беру бөлімінің Көпкүтір негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Беріш көшесі, №9 үй
9
Аққурай ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Аққурай бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Егемен көшесі, №9 үй
10
Әжібай ауылы
Әжібай ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Мәдениет көшесі, №24 үй
11
Саралжын ауылы
Саралжын ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Қ.Басымов көшесі, №13
12
Нұрсай ауылы

О внесении изменения в постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 28 января 2016 года № 31 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Казталовского района"
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 11 декабря 2020 года № 362. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 декабря 2020 года № 6551
Руководствуясь Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Казталовского района от 28 января 2016 года №31 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Казталовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4258, опубликованное 19 февраля 2016 года в газете "Ауыл айнасы") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима Казталовского района (Е.Ескендиров) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района З.Мажитову.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Есалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Казталовской
районной территориальной
избирательной комиссии
_____________ Ж.Шакуов
"26" ноября 2020 год
Приложение
к постановлению акимата
Казталовского района
от 11 декабря 2020 года № 362
Приложение
к постановлению акимата
Казталовского района
от 28 января 2016 года № 31
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
на территории Казталовского района
Наименование населенного пункта
Место размещения
1
село Акпатер
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Акпатерского сельского Дома культуры, улица Акпатер, дом №39
2
село Киши Талдыкудык
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию бывшего Киши Талдыкудыкского фельдшерского пункта улица Акпатер, дом №25
3
село Талдыкудык
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Талдыкудыкского сельского Дома культуры, улица С. Есетова, дом №8
4
село Хайруш
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию бывшего Хайрушского сельского клуба, улица Хайруш, дом №47
5
село Кайынды
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Қайындынского сельского Дома культуры, улица С. Жумашевой, дом № 16
6
село Болашак
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Болашакского сельского Дома культуры, улица Жана Турмыс, дом №2
7
село Жанатан
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Мироновская основная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Жана курылыс, дом №3
8
село Копкутор
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Копкуторская основная средняя школа" отдела образования Казталовского района, улица Бериш, дом № 9
9
село Аккурай
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Аккурайская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Егемен, дом №9
10
село Ажбай
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию дома культуры села Ажбай, улица Мадениет, дом №24
11
село Саралжын
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Саралжынского сельского клуба, улица К. Басымова, дом №13
12
село Нурсай

"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Желтоқсан көшесі, №4/1 үй
13
Беспішен ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Беспішен бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Мектеп көшесі, №1 үй
14
Мереке ауылы
Мереке ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Мектеп көшесі, № 5 үй
15
Қошанкөл ауылы
Қошанкөл ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жаңа құрылыс көшесі, №12 үй
16
Ордабай ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Ордабай бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Ордабай көшесі, №21 үй
17
Қараоба ауылы
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қараоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Бектұрған көшесі, №18 үй
18
Еңбек ауылы
Еңбек ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Бейбітшілік көшесі, №2/2 үй
19
Жалпақтал ауылы
Мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Хусаинов көшесі, №25 үй
20
Жалпақтал ауылы
"Казталов ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жалпақтал жасөспірімдер және балалар спорт мектебі" ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Сламихин көшесі, №36 үй
21
Жалпақтал ауылы
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Жалпақтал аграрлық және салалық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Масалиев көшесі, №13 үй
22
Көктерек ауылы
Көктерек ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Құрманғазы көшесі, №9 үй
23
Саралжын ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің М.Жүнісов атындағы негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Саралжын көшесі, №28/6 үй
24
Сатыбалды ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Сатыбалды негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Сатыбалды көшесі, №29 үй
25
Оразғали ауылы

Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Теренкульского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области", улица Желтоксан, дом №4/1
13
село Беспишен
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Беспишенская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Мектеп, дом №1
14
село Мереке
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Мерекинского сельского клуба, улица Мектеп, дом №5
15
село Кушанкуль
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Кушанкульского сельского Дома культуры, улица Жана курылыс, дом №12
16
село Ордабай
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Ордабайская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Ордабай, дом №21
17
село Караоба
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Караобинского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области", улица Бектургана, дом №18
18
село Енбек
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Енбекского сельского клуба, улица Бейбитшилик, дом №2/2
19
село Жалпактал
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома культуры, улица Хусаинова, дом №25
20
село Жалпактал
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию "Жалпакталской спортивной школы для детей и юношества отдела культуры, развития языков, спорта и физической культуры Казталовского района", улица Сламихина, дом №36
21
село Жалпактал
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию государственного коммунального казенного предприятия "Жалпакталский колледж аграрных и отраслевых технологий" управления образования акимата Западно-Казахстанской области, улица Масалиева, дом №13
22
село Коктерек
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Коктерекского сельского Дома культуры, улица Курмангазы, дом №9
23
село Саралжын
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа имени М.Жунисова отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Саралжын, дом №28/6
24
село Сатыбалды
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Сатыбалдинская основная общеобра-зовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Сатыбалды, дом №29
25
село Оразгали

"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Оразғали бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Оразғали көшесі, №2/1 үй
26
Талдыапан ауылы
Талдыапан ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Бейбітшілік көшесі, №9 үй
27
Қособа ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Қособа бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Бейбітшілік көшесі, №17 үй
28
Бейстерек ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Бейстерек бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Достық көшесі, №3 үй
29
Қайшақұдық ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Қайшақұдық бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд,Достық көшесі, №13 үй
30
Сарықұдық ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Сарықұдық негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Тауелсіздік көшесі, №1 үй
31
Қарасу ауылы
Қарасу ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Т.Қалиев көшесі, №29 үй
32
Жұлдыз ауылы
Жұлдыз ауылдық мәдениет үйі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Достық көшесі, №3 үй
33
Ащысай ауылы
Ащысай ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Ащысай көшесі, 15 үй
34
Бостандық ауылы
Бостандық ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Тауелсіздік көшесі, №22 үй
35
Казталов ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Шарафутдинов көшесі, № 21 үй
36
Казталов ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің А.Оразбаева атындағы орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы стенд, Құрманғазы көшесі, №3 үй
37
Бозоба ауылы
Бозоба ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Ш. Мергалиев көшесі, №11 үй
38
Сексенбаев ауылы
Сексенбаев ауылдық кітапханасы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Мектеп көшесі, №1 үй
39
Қоныс ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Қоныс орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Ә. Молдағұлова көшесі, №1 үй
40
Казталов ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Казталов мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы стенд, Шарафутдинов көшесі, № 23 үй
41
Бостандық ауылы

Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Оразгалинская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района"улица Оразгали, дом №2/1
26
село Талдыапан
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Талдыапанского сельского Дома культуры, улица Бейбитшилик, дом №9
27
село Кособа
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Кособинская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Бейбитшилик, дом №17
28
село Бейстерек
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Бейстерекская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района",улица Достык, дом №3
29
село Кайшакудук
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Кайшакудукская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района",улица Достык, дом №13
30
село Сарыкудук
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Сарыкудукская основная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Тауелсиздык, дом №1
31
село Карасу
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Карасуского сельского Дома культуры, улица Т. Калиева, дом №29
32
село Жулдыз
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Жулдызского сельского Дома культуры, улица Достык, дом №3
33
село Ащысай
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Ащысайского сельского клуба,улица Ащысай, дом №15
34
село Бостандык
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Бостандыкского сельского клуба улица Тауелсиздик, дом №22
35
село Казталов
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района", улица Шарафутдинова, дом №21
36
село Казталов
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени А. Уразбаевой отдела образования Казталовского района", улица Курмангазы, дом №3
37
село Бозоба
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Бозобинского сельского клуба, улица Ш. Мергалиева, дом №11
38
село Сексенбаев
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Сексенбаевской сельской библиотеки улица Мектеп, дом № 1
39
село Коныс
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Конысская средняя общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица А. Молдагуловой, дом №1
40
село Казталов
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Казталовская школа-лицей отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Шарафутдинова, дом №23
41
село Бостандык

"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Бостандық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, №39 үй
42
Қаракөл ауылы
Қаракөл ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Қаракөл көшесі, №3 үй
43
Қараөзен ауылы
Қараөзен ауылдық мәдениет үйінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Ж. Молдағалиев көшесі, №1 үй
44
Серік ауылы
Медициналық пунктінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Серік көшесі, №15 үй
45
Жас ауылы
Жас ауылдық клубы ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жас көшесі, №1 үй
46
Жаңажол ауылы
Жаңажол ауылдық мәдениет үйінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Сырым Датұлы көшесі, №23 үй
47
Әбіш ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Әбіш негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жасмаганбетов көшесі, №14 үй
48
Көмекші ауылы
"Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Н.Дуйсенгалиев атындағы негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд , Зулкашев көшесі, № 9 үй

Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Бостандыкского сельского округа Казталовского района Западно-Казахстанской области", улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дом №39
42
село Каракуль
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Каракульского сельского клуба, улица Каракуль, дом №3
43
село Караузень
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Караузеньского сельского Дома культуры, улица Ж. Молдагалиева, дом №1
44
село Серик
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию медицинского пункта, улица Серик, дом №15
45
село Жас
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Жасского сельского клуба, улица Жас, дом №1
46
село Жанажол
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Жанажолского сельского дома культуры, улица Сырыма Датулы, дом № 23
47
село Абиш
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Абишская основная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Жасмаганбетова, дом №14
48
село Комекши
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа имени Н. Дуйсенгалиева отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района", улица Зулкашева, дом №9