2021-2023 жылдарға арналған Казталов ауданының Талдыапан ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58-14 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда № 6613 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Казталов ауданының Талдыапан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 924 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 190 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29 734 мың теңге;
2) шығындар – 31 225 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -301 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 301 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 301 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 11-14 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Талдыапан ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №57-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6574 тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2021 жылға арналған Талдыапан ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің сомасы 23 093 мың теңге ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Казталов аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сайын бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.

О бюджете Талдыапанского сельского округа Казталовского района на 2021-2023 годы
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2020 года № 58-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 декабря 2020 года № 6613.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Талдыапанского сельского округа Казталовского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 924 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 190 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 29 734 тысячи тенге;
2) затраты – 31 225 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -301 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 301 тысяча тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 301 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 11-14 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Поступления в бюджет Талдыапанского сельского округа на 2021 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Казталовского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №57-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6574).
3. Учесть в бюджете Талдыапанского сельского округа на 2021 год поступления субвенции, передаваемых из районного бюджета в сумме 23 093 тысячи тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Поручить постоянным комиссиям Казталовского районного маслихата ежеквартально заслушивать отчеты администраторов бюджетных программ.

6. Казталов аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
7. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Алтаев
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 58-14 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Талдыапан ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 11-14 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

6. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021года.
Председатель сессии К. Алтаев
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 24 декабря 2020 года № 58-14
Бюджет Талдыапанского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 11-14 (вводится в действие с 01.01.2021).
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование