Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 38-1 "2020-2022 жылдарға арналған Қаратөбе ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 41-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 6147 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 31.03.2021 № 3-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 38-1 "2020-2022 жылдарға арналған Қаратөбе ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5933 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 13 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 247 348 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 270 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 236 078 мың теңге;
2) шығындар – 248 335 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 987 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 987 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 987 мың теңге.";
2 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Сулыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 130 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 38-1 "О бюджетах сельских округов Каратобинского района на 2020–2022 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2020 года № 41-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 апреля 2020 года № 6147. Утратило силу решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 3-5
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 3-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 38-1 "О бюджетах сельских округов Каратобинского района на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5933, опубликованное 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Каратобинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 247 348 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 270 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 236 078 тысяч тенге;
2) затраты – 248 335 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 987 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 987 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 987 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Сулыкольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 130 тысяч тенге, в том числе:

салықтық түсімдер – 2 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 67 830 мың теңге;
2) шығындар – 71 371 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 241 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 241 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 241 мың теңге.";
3 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 776 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 442 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 236 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29 098 мың теңге;
2) шығындар – 30 776 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
4 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Қаракөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 664 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 097 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 582 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29 985 мың теңге;
2) шығындар – 31 664 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
5 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

налоговые поступления – 2 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 67 830 тысяч тенге;
2) затраты – 71 371 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 241 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 241 тысяча тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 241 тысяча тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 776 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 442 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 236 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 29 098 тысяч тенге;
2) затраты – 30 776 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Каракольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 664 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 097 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 582 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 29 985 тысяч тенге;
2) затраты – 31 664 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаратөбе аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Жанибеков
Мәслихат хатшысы К. Суйеугалиев
Қаратөбе аудандық мәслихатының

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Каратобинского районного маслихата (Ж.Жангазиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Жанибеков
Секретарь маслихата К. Суйеугалиев
Приложение 1
к решению Каратобинского
районного маслихата