Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 50-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 желтоқсанда № 6507 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 31.03.2021 № 3-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5925 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 8 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 707 324 мың теңге:
салықтық түсімдер – 400 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 474 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 330 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 272 157 мың теңге;
2) шығындар – 7 014 667,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 56 977 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 98 181 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41 204 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 364 320,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 364 320,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 335 180 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41 204 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 344,6 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаратөбе аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 декабря 2020 года № 50-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 декабря 2020 года № 6507. Утратило силу решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 3-5
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 3-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5925, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 707 324 тысячи тенге:
налоговые поступления – 400 363 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 30 474 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 330 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 272 157 тысяч тенге;
2) затраты – 7 014 667,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56 977 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 98 181 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41 204 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 364 320,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 364 320,6 тысячи тенге:
поступление займов – 335 180 тысячи тенге;
погашение займов – 41 204 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 70 344,6 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Каратобинского районного маслихата (Ж.Жангазиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

42 251
3
Ақпараттық кеңiстiк
117 308
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14 180
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14 180
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
103 128
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс істеуі
102 528
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
600
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
65 242
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
46 560
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 643
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
26 917
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
18 682
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 656
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 026
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
49 427,4
1
Ауыл шаруашылығы
3 039,4
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3 039,4
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 039,4
6
Жер қатынастары
15 727
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15 727
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 737
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
4 990
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
30 661
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 661
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
30 661
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 429
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 429
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16 429
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

42 251
3
Информационное пространство
117 308
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14 180
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
14 180
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
103 128
006
Функционирование районных (городских) библиотек
102 528
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
600
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
65 242
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
46 560
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
19 643
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
26 917
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
18 682
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
16 656
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 026
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
49 427,4
1
Сельское хозяйство
3 039,4
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3 039,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3 039,4
6
Земельные отношения
15 727
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15 727
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 737
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4 990
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
30 661
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 661
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
30 661
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 429
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 429
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16 429
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)