Қаратөбе ауданының кейбір ауылдарының шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 191 және Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 52-6 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 желтоқсанда № 6578 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Қаратөбе ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшасына сәйкес ауданы 825,96 гектар, периметрі 13529,53 метр Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылдық округі Қаратөбе ауылы және Шөптікөл ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 2-қосымшасына сәйкес ауданы 217,63 гектар, периметрі 6077,79 метр Қаратөбе ауданы Қаракөл ауылдық округі Ақтай-сай ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 3-қосымшасына сәйкес ауданы 544,96 гектар, периметрі 9664,04 метр Қаратөбе ауданы Егіндікөл ауылдық округі Егіндікөл ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 4-қосымшасына сәйкес ауданы 248,1 гектар, периметрі 6604,47 метр Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылдық округі Үшағаш ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
5. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 5-қосымшасына сәйкес ауданы 257,33 гектар, периметрі 6586,17 метр Қаратөбе ауданы Аққозы ауылдық округі Қоржын ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
6. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 6-қосымшасына сәйкес ауданы 186,04 гектар, периметрі 5720,38 метр Қаратөбе ауданы Саралжын ауылдық округі Сәуле ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
7. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 7-қосымшасына сәйкес ауданы 214,74 гектар, периметрі 6264,51 метр Қаратөбе ауданы Қоскөл ауылдық округі Қоскөл ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
8. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 8-қосымшасына сәйкес ауданы 219,42 гектар, периметрі 8392,11 метр Қаратөбе ауданы Сулыкөл ауылдық округі Сулыкөл ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.

Об установлении границ (черты) некоторых сел Каратобинского района
Совместное постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 191 и решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 52-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 декабря 2020 года № 6578
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Каратобинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) села Каратобе и села Шоптикуль Каратобинского сельского округа Каратобинского района площадью 825,96 гектаров, периметром 13529,53 метров согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Установить границу (черту) села Актай-сай Каракульского сельского округа Каратобинского района площадью 217,63 гектаров, периметром 6077,79 метров согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Установить границу (черту) села Егиндикуль Егиндикульского сельского округа Каратобинского района площадью 544,96 гектаров, периметром 9664,04 метров согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению.
4. Установить границу (черту) села Ушагаш Каратобинского сельского округа Каратобинского района площадью 248,1 гектаров, периметром 6604,47 метров согласно приложению 4 к настоящему совместному постановлению и решению.
5. Установить границу (черту) села Коржын Аккозинского сельского округа Каратобинского района площадью 257,33 гектаров, периметром 6586,17 метров согласно приложению 5 к настоящему совместному постановлению и решению.
6. Установить границу (черту) села Сауле Саралжинского сельского округа Каратобинского района площадью 186,04 гектаров, периметром 5720,38 метров согласно приложению 6 к настоящему совместному постановлению и решению.
7. Установить границу (черту) села Косколь Коскольского сельского округа Каратобинского района площадью 214,74 гектаров, периметром 6264,51 метров согласно приложению 7 к настоящему совместному постановлению и решению.
8. Установить границу (черту) села Сулыколь Сулыкольского сельского округа Каратобинского района площадью 219,42 гектаров, периметром 8392,11 метров согласно приложению 8 к настоящему совместному постановлению и решению.

9. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 9-қосымшасына сәйкес ауданы 217,72 гектар, периметрі 6507,35 метр Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылдық округі Соналы ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
10. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 10-қосымшасына сәйкес ауданы 240,65 гектар, периметрі 6456,72 метр Қаратөбе ауданы Саралжын ауылдық округі Қарақамыс ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
11. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 11-қосымшасына сәйкес ауданы 135,20 гектар, периметрі 5015,14 метр Қаратөбе ауданы Жусандой ауылдық округі Жусандой ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
12. Аудан әкімі аппаратының басшысы осы бірлескен қаулы және шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
13. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына (Р.Иманғалиев) және Қаратөбе аудандық мәслихатының хатшысына (К.Суйеугалиев) жүктелсін.
14. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратөбе ауданының әкімі Ж. Асантаев
Сессия төрағасы Б. Койшекенов
Мәслихат хатшысының м.а. Н. Оразов
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 191 бірлескен қаулысына және
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 52-6 шешіміне 1-қосымша
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылдық округі Қаратөбе ауылы және Шөптікөл
ауылының шекарасы (шегі)
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 191 бірлескен қаулысына және
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 52-6 шешіміне 2-қосымша
Қаратөбе ауданы Қаракөл ауылдық округі Ақтай-сай ауылының шекарасы (шегі)
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 191 бірлескен қаулысына және
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 52-6 шешіміне 3-қосымша
Қаратөбе ауданы Егіндікөл ауылдық округі Егіндікөл ауылының шекарасы (шегі)
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 191 бірлескен қаулысына және
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 52-6 шешіміне 4-қосымша
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылдық округі Үшағаш ауылының шекарасы (шегі)
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 191 бірлескен қаулысына және
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 52-6 шешіміне 5-қосымша
Қаратөбе ауданы Аққозы ауылдық округі Қоржын ауылының шекарасы (шегі)
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 191 бірлескен қаулысына және
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 52-6 шешіміне 6-қосымша
Қаратөбе ауданы Саралжын ауылдық округі Сәуле ауылының шекарасы (шегі)
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 191 бірлескен қаулысына және
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 52-6 шешіміне 7-қосымша
Қаратөбе ауданы Қоскөл ауылдық округі Қоскөл ауылының шекарасы (шегі)
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 191 бірлескен қаулысына және
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 52-6 шешіміне 8-қосымша
Қаратөбе ауданы Сулыкөл ауылдық округі Сулыкөл ауылының шекарасы (шегі)
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 191 бірлескен қаулысына және
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 52-6 шешіміне 9-қосымша
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылдық округі Соналы ауылының шекарасы (шегі)
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 191 бірлескен қаулысына және
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 52-6 шешіміне 10-қосымша
Қаратөбе ауданы Саралжын ауылдық округі Қарақамыс ауылының шекарасы (шегі)
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 191 бірлескен қаулысына және
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 52-6 шешіміне 11-қосымша
Қаратөбе ауданы Жусандой ауылдық округі Жусандой ауылының шекарасы (шегі)

9. Установить границу (черту) села Соналы Каратобинского сельского округа Каратобинского района площадью 217,72 гектаров, периметром 6507,35 метров согласно приложению 9 к настоящему совместному постановлению и решению.
10. Установить границу (черту) села Каракамыс Саралжинского сельского округа Каратобинского района площадью 240,65 гектаров, периметром 6456,72 метров согласно приложению 10 к настоящему совместному постановлению и решению.
11. Установить границу (черту) села Жусандой Жусандойского сельского округа Каратобинского района площадью 135,20 гектаров, периметром 5015,14 метров согласно приложению 11 к настоящему совместному постановлению и решению.
12. Руководителю аппарата акима района обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения в органах юстиции.
13. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района (Имангалиев Р.) и секретаря Каратобинского районного маслихата (Суйеугалиев К.).
14. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Каратобинского района Ж. Асантаев
Председатель сессии Б. Койшекенов
И.о. секретаря маслихата Н. Оразов
Приложение 1 к совместному
постановлению акимата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 191
и решению маслихата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 52-6
Граница (черта) села Каратобе и села Шоптикуль Каратобинского сельского округа
Каратобинского района
Приложение 2 к совместному
постановлению акимата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 191
и решению маслихата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 52-6
Граница (черта) села Актай-сай Каракульского сельского округа Каратобинского
района
Приложение 3 к совместному
постановлению акимата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 191
и решению маслихата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 52-6
Граница (черта) села Егиндикуль Егиндикульского сельского округа Каратобинского
района
Приложение 4 к совместному
постановлению акимата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 191
и решению маслихата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 52-6
Граница (черта) села Ушагаш Каратобинского сельского округа Каратобинского
района
Приложение 5 к совместному
постановлению акимата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 191
и решению маслихата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 52-6
Граница (черта) села Коржын Аккозинского сельского округа Каратобинского района
Приложение 6 к совместному
постановлению акимата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 191
и решению маслихата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 52-6
Граница (черта) села Сауле Саралжинского сельского округа Каратобинского района
Приложение 7 к совместному
постановлению акимата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 191
и решению маслихата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 52-6
Граница (черта) села Косколь Коскольского сельского округа Каратобинского района
Приложение 8 к совместному
постановлению акимата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 191
и решению маслихата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 52-6
Граница (черта) села Сулыколь Сулыкольского сельского округа Каратобинского
района
Приложение 9 к совместному
постановлению акимата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 191
и решению маслихата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 52-6
Граница (черта) села Соналы Каратобинского сельского округа Каратобинского
района
Приложение 10 к совместному
постановлению акимата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 191
и решению маслихата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 52-6
Граница (черта) села Каракамыс Саралжинского сельского округа Каратобинского
района
Приложение 11 к совместному
постановлению акимата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 191
и решению маслихата
Каратобинского района
от 22 декабря 2020 года № 52-6
Граница (черта) села Жусандой Жусандойского сельского округа Каратобинского
района