2021-2023 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қаракөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 6656 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қаракөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 773,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 39 996,7 мың теңге;
2) шығындар – 40 849 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 75,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75,3 мың теңге.
2. 2021 жылға арналған бюджетте жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін трансферттердің түсуі ескерілсін:
1) облыстық бюджеттен жалпы сомасы – 4 872 мың теңге:
факторлық-баллдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне - 4 872 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 07.12.2021 № 10-6 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Каракольского сельского округа Каратобинского района на 2021-2023 годы
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 53-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2020 года № 6656.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Каракольского сельского округа Каратобинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 773,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 777 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 39 996,7 тысяч тенге;
2) затраты – 40 849 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 75,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75,3 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75,3 тысяч тенге.
2. Учесть в бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов из вышестоящего бюджета:
1) из областного бюджета в общей сумме – 4 872 тысячи тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих основанную на факторно-бальной шкале – 4 872 тысячи тенге;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 07.12.2021 № 10-6 (вводится в действие с 01.01.2021).

2. 2021 жылға арналған Қаракөл ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 52-7 "2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6571 тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2021 жылға арналған Қаракөл ауылдық округінің бюджетіне республикалық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің сомасы 23 320 мың теңге ескерілсін.

2. Поступления в бюджет Каракольского сельского округа на 2021 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Каратобинского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 52-7 "О районым бюджете на 2021 – 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6571).
3. Учесть в бюджете Каракольского сельского округа на 2021 год поступления субвенции, передаваемых из республиканского бюджета в сумме 23 320 тысяча тенге.

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Қаратөбе аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
6. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Койшекенов
Мәслихат хатшысының міндетін
уақытша атқарушы
Н. Оразов
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 53-4 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Қаракөл ауылдық округінің бюджеті

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Руководителю аппарата Каратобинского районного маслихата (Ж.Жангазиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Б. Койшекенов
Временно исполняющий обязанности
секретаря маслихата
Н. Оразов
Приложение 1
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 53-4
Бюджет Каракольского сельского округа на 2021 год