Сырым аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 ақпандағы № 51-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 ақпанда № 6037 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Сырым аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (А.Орашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Таскалиев
Мәслихат хатшысы Ш. Дуйсенгалиева
Сырым аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 ақпандағы
№51-5 шешіміне қосымша
1. Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі №2-7 "Сырым ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4388 тіркелген, 2016 жылғы 12 мамырда "Сырым елі" газетінде жарияланған).
2. Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 мамырдағы № 3-5 "Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі №2-7 "Сырым ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4449 тіркелген, 2016 жылғы 14 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Сырым аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №34-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5492 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы №35-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5522 тіркелген, 2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Сырымского районного маслихата
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2020 года № 51-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 февраля 2020 года № 6037
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Сырымского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата районного маслихата (А.Орашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Таскалиев
Секретарь маслихата Ш. Дуйсенгалиева
Приложение
к решению Сырымского
районного маслихата
от 13 февраля 2020 года №51-5
1. Решение Сырымского районного маслихата от 19 апреля 2016 года №2-7 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Сырымском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4388, опубликованное 12 мая 2016 года в газете "Сырым елі").
2. Решение Сырымского ра1.йонного маслихата от 18 мая 2016 года № 3-5 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 19 апреля 2016 года №2-7 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Сырымском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4449, опубликованное 14 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Решение Сырымского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №34-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5492, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение Сырымского районного маслихата от 8 января 2019 года №35-1 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5522, опубликованное 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы №37-2 "Сырым аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №34-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5536 тіркелген, 2019 жылғы 28 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 наурыздағы №38-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы №35-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5557 тіркелген, 2019 жылғы 18 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы №39-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №34-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5601 тіркелген, 2019 жылғы 12 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 маусымдағы №41-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №34-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5711 тіркелген, 2019 жылғы 20 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы №42-1 Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы №35-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5724 тіркелген, 2019 жылғы 28 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қазандағы №44-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №34-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5823 тіркелген, 2019 жылғы 18 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

5. Решение Сырымского районного маслихата от 15 февраля 2019 года №37-2 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №34-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5536, опубликованное 28 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Решение Сырымского районного маслихата от 5 марта 2019 года №38-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 8 января 2019 года №35-1 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5557, опубликованное 18 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Решение Сырымского районного маслихата от 27 марта 2019 года №39-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №34-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5601, опубликованное 12 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Решение Сырымского районного маслихата от 6 июня 2019 года №41-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №34-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5711, опубликованное 20 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Решение Сырымского районного маслихата от 19 июня 2019 года №42-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 8 января 2019 года №35-1 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5724, опубликованное 28 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
10. Решение Сырымского районного маслихата от 11 октября 2019 года №44-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №34-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5823, опубликованное 18 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

11. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы №45-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы №35-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5847 тіркелген, 2019 жылғы 6 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
12. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы №47-2 "Сырым аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №34-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5874 тіркелген, 2019 жылғы 11 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №48-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы №35-1 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5894 тіркелген, 2019 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Решение Сырымского районного маслихата от 25 октября 2019 года №45-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 8 января 2019 года №35-1 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5847, опубликованное 6 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
12. Решение Сырымского районного маслихата от 29 ноября 2019 года №47-2 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №34-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5874, опубликованное 11 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
13. Решение Сырымского районного маслихата от 12 декабря 2019 года №48-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 8 января 2019 года №35-1 "О бюджете сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5894, опубликованное 19 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).