Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 44-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 ақпанда № 6052 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 57-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 22.01.2021 № 57-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5928 тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 5 686 533 мың теңге:
салықтық түсімдер – 446 150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 962 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 330 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 225 091 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 5 686 533 мың теңге;";
аталған шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т.Шатенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 февраля 2020 года № 44-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 февраля 2020 года № 6052. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 января 2021 года № 57-5
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.01.2021 № 57-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5928, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 5 686 533 тысячи тенге:
налоговые поступления – 446 150 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 962 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 330 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 225 091 тысяча тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 5 686 533 тысячи тенге;";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Шатенова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

29 006
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 006
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
29 006
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34 711
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34 711
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
34 711
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 426
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
21 285
12
Көлік және коммуникация
334 457
1
Автомобиль көлiгi
329 457
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
329 457
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
58 525
051
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
270 932
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
5 000
13
Басқалар
12 361
9
Басқалар
12 361
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 355
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
12 355
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1
041
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0

29 006
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 006
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29 006
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34 711
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34 711
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
34 711
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13 426
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
21 285
12
Транспорт и коммуникации
334 457
1
Автомобильный транспорт
329 457
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
329 457
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
58 525
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
270 932
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
5 000
13
Прочие
12 361
9
Прочие
12 361
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
0
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
0
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 355
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
12 355
464
Отдел образования района (города областного значения)
1
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
0