Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №43-1 "2020-2022 жылдарға арналған Тасқала ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 44-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 ақпанда № 6057 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 57-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 22.01.2021 № 57-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №43-1 "2020-2022 жылдарға арналған Тасқала ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6001 тіркелген, 2020 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 7, 13, 16-қосымшалары осы шешімнің сәйкесінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т.Шатенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 14 января 2020 года №43-1 "О бюджетах сельских округов Таскалинского района на 2020-2022 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 февраля 2020 года № 44-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 февраля 2020 года № 6057. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 января 2021 года № 57-5
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.01.2021 № 57-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 14 января 2020 года № 43-1 "О бюджетах сельских округов Таскалинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6001, опубликованное 23 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
приложения 7, 13, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Шатенова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.