Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №43-1 "2020-2022 жылдарға арналған Тасқала ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 46-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 сәуірде № 6183 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 57-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 22.01.2021 № 57-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №43-1 "2020-2022 жылдарға арналған Тасқала ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6001 тіркелген, 2020 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 36 010 мың теңге:
салықтық түсімдер – 429 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 581 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 36 010 мың теңге;";
3-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 20 038 мың теңге:
салықтық түсімдер – 806 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 19 232 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 20 038 мың теңге;";
5-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21 981 мың теңге:
салықтық түсімдер – 216 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 97 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 21 668 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 21 981 мың теңге;";
6-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21 979 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 281 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 14 января 2020 года №43-1 "О бюджетах сельских округов Таскалинского района на 2020-2022 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 апреля 2020 года № 46-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 апреля 2020 года № 6183. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 января 2021 года № 57-5
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.01.2021 № 57-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 14 января 2020 года № 43-1 "О бюджетах сельских округов Таскалинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6001, опубликованное 23 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 36 010 тысяч тенге:
налоговые поступления – 429 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 581 тысяча тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 36 010 тысяч тенге;";
в пункте 3:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 20 038 тысяч тенге:
налоговые поступления – 806 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 19 232 тысячи тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 20 038 тысяч тенге;";
в пункте 5:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 21 981 тысяча тенге:
налоговые поступления – 216 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 97 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 668 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 21 981 тысяча тенге;";
в пункте 6:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 21 979 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 281 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 34 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

трансферттер түсімі – 20 664 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 21 979 мың теңге;";
8-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 269 698 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 255 927 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 272 260 мың теңге;";
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 562 мың теңге;";
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 562 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 562 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 7, 13, 16, 22-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т.Шатенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

поступления трансфертов – 20 664 тысячи тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 21 979 тысяч тенге;";
в пункте 8:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 269 698 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 584 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 187 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 255 927 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 272 260 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 562 тысячи тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 562 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 562 тысячи тенге.";
приложения 1, 7, 13, 16, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Шатенова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.