Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №43-1 "2020-2022 жылдарға арналған Тасқала ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қазандағы № 52-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қазанда № 6416 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 57-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 22.01.2021 № 57-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №43-1 "2020-2022 жылдарға арналған Тасқала ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6001 тіркелген, 2020 жылы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
4- тармақта:
1-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 28 093 мың теңге:
салықтық түсімдер – 945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 102 мың теңге;";
2-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 28 093 мың теңге;";
5-тармақта:
1-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 22 511 мың теңге:
салықтық түсімдер – 216 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 97 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 198 мың теңге;";
2-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 22 511 мың теңге;";
6- тармақта:
1-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 26 041 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 281 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 726 мың теңге;";
2-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 26 041 мың теңге;";
8- тармақта:
1-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 278 066 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 14 января 2020 года №43-1 "О бюджетах сельских округов Таскалинского района на 2020-2022 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 октября 2020 года № 52-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 октября 2020 года № 6416. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 января 2021 года № 57-5
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.01.2021 № 57-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 14 января 2020 года № 43-1 "О бюджетах сельских округов Таскалинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6001, опубликованное 23 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 4:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 28 093 тысячи тенге:
налоговые поступления – 945 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 27 102 тысячи тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 28 093 тысячи тенге;";
в пункте 5:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 22 511 тысяч тенге:
налоговые поступления – 216 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 97 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22 198 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 22 511 тысяч тенге;";
в пункте 6:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 26 041 тысяча тенге:
налоговые поступления – 1 281 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 34 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 726 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 26 041 тысяча тенге;";
в пункте 8:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 278 066 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 584 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 187 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

трансферттердің түсімдері – 264 295 тысяч тенге;";
2-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 280 628 мың теңге;";
9- тармақта:
1-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 32 215 мың теңге:
салықтық түсімдер – 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 228 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 31 161 мың теңге;";
2-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 32 215 мың теңге;";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте, Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеттеріне республиқалық бюджет қаражаты есебінен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 15 575 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.";
12-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12-1. Аудандық бюджеттен Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін нысаналы транфеттердің көлемі жалпы сомасы 19 199 мың теңге болып белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 10, 13, 16, 22, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Т.Шатенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

поступления трансфертов – 264 295 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 280 628 тысяч тенге;";
в пункте 9:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 32 215 тысяч тенге:
налоговые поступления – 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 228 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 31 161 тысяча тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 32 215 тысяч тенге;";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам сельских округов Таскалинского района, выделяемые за счет средств республиканского бюджета в общей сумме 15 575 тысяч тенге.";
пункт 12-1 изложить в следующей редакции:
"12-1. Установить размеры целевых трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов Таскалинского района в сумме 19 199 тысяч тенге.";
приложения 10, 13, 16, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Т.Шатенова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.