Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 55-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 желтоқсанда № 6581 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 57-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 22.01.2021 № 57-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5928 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 893 942 мың теңге:
салықтық түсімдер – 373 272 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 564 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48 010 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 456 096 мың теңге;
2) шығындар – 8 132 259 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 118 565 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 162 763 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 198 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -356 882 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 882 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 340 394 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 198 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 60 686 мың теңге.";
6-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредит – 3 592 656 мың теңге, оның ішінде:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 55-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 декабря 2020 года № 6581. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 января 2021 года № 57-5
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.01.2021 № 57-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5928, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 893 942 тысячи тенге:
налоговые поступления – 373 272 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 16 564 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48 010 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 456 096 тысяч тенге;
2) затраты – 8 132 259 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 118 565 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 162 763 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 198 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -356 882 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 356 882 тысячи тенге:
поступление займов – 340 394 тысячи тенге;
погашение займов – 44 198 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 60 686 тысяч тенге.";
в пункте 6:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) целевые трансферты и бюджетный кредит из республиканского бюджета – 3 592 656 тысяч тенге, в том числе на:";
абзац второй изложить в следующей редакции:

"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округіндегі Тасқала ауылының су құбырын қайта құруға – 299 735 мың теңге;";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданының Мереке ауылдық округіндегі Мереке және Қалмақ ауылдарындағы су құбырын қайта құруға – 212 590 мың теңге;";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданының Мерей ауылына кіреберіс автокөлік жолдарын орташа жөндеу 0-13 километр – 361 675 мың теңге;";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 41 571 мың теңге;";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік және тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге – 33 615 мың теңге;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 26 210 мың теңге;";
он төртінші абзац алынып тасталсын;
он жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлық ақысына қосымша ақылар белгілеуге – 48 530 мың теңге;";
жиырмасыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"қоғамдық жұмыстар – 40 400 мың теңге;";
жиырма сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге – 39 929 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбекақысын ұлғайтуға – 11 281 мың теңге;";
2) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер – 748 147 мың теңге, оның ішінде:";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 2 536 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мектептерді санитарлық-гигиеналық қажеттіліктермен қамтамасыз етуге – 14 558 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"кепілдендірілген әлеуметтік көмекті енгізуге – 5 166 мың теңге;";
жиырма үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"аудан мектептерін кең жолақты интернетпен қамтамасыз ету үшін және жылдамдықты ұлғайтуға – 713 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"реконструкцию водопровода села Таскала Таскалинского сельского округа Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 299 735 тысяч тенге;";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"реконструкцию водопровода сел Мереке и Калмак Мерекенского сельского округа Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 212 590 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"средний ремонт подъездной автодороги к селу Мерей Таскалинского района Западно-Казахстанской области 0-13 километров – 361 675 тысяч тенге;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"выплату государственной адресной социальной помощи – 41 571 тысяча тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"предоставление гарантированного социального пакета, в том числе продуктов питания и предметов домашнего обихода на случай чрезвычайной ситуации– 33 615 тысяч тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"молодежную практику – 26 210 тысяч тенге;";
абзац четырнадцатый исключить;
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:
"установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений – 48 530 тысяч тенге;";
абзац двадцатый изложить в следующей редакции:
"общественные работы – 40 400 тысяч тенге;";
абзац двадцать восьмой изложить в следующей редакции:
"возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан – 39 929 тысяч тенге;";
дополнить пунктом двадцать девятым следующего содержания:
"увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта – 11 281 тысяча тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета – 748 147 тысяч тенге, в том числе на:";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам – 2 536 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"обеспечение школ санитарно-гигиеническими потребностями – 14 558 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"внедрение гарантированной социальной помощи – 5 166 тысяч тенге;";
абзац двадцать третий изложить в следующей редакции:
"обеспечение школ района широкополосным интернетом и на увеличение скорости – 713 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

44 597
1
Ауыл шаруашылығы
2 543
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
2 543
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 616
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
927
6
Жер қатынастары
16 719
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 719
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 719
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
25 335
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25 335
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
25 335
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 642
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 642
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
36 642
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 357
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
21 285
12
Көлiк және коммуникация
571 743
1
Автомобиль көлiгi
564 043
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
564 043
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
53 981
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
510 062
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
7 700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

44 597
1
Сельское хозяйство
2 543
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
2 543
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
1 616
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0
006
Организация санитарного убоя больных животных
0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
927
6
Земельные отношения
16 719
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 719
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 719
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
25 335
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25 335
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
25 335
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 642
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 642
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
36 642
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15 357
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
21 285
12
Транспорт и коммуникации
571 743
1
Автомобильный транспорт
564 043
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
564 043
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
53 981
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
510 062
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
7 700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)