Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 5955 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 21-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 20.04.2022 № 21-2 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Теректі аудандық мәслихат аппаратының бөлім меңгерушісі (Б.Кенжегулов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Батыров
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев

О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 января 2020 года № 38-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 января 2020 года № 5955. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 апреля 2022 года № 21-2
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.04.2022 № 21-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения, в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Заведующему отделом аппарата Теректинского районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Батыров
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев