Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 шілдедегі № 43-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 шілдеде № 6306 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 24.02.2021 № 3-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5924 тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 191 070 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 279 120 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 647 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 406 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 870 897 мың теңге;
2) шығындар – 10 370 085 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 844 457 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 6 910 323 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65 866 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 023 472 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 023 472 мың теңге:
қарыздар түсімі – 6 910 093 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 65 866 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 179 245 мың теңге.";
4-тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 2 740 842 мың теңге:";
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 июля 2020 года № 43-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 июля 2020 года № 6306. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2021 года № 3-3
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.02.2021 № 3-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5924, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 191 070 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 279 120 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 647 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 406 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 870 897 тысяч тенге;
2) затраты – 10 370 085 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 844 457 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 6 910 323 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65 866 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 023 472 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 023 472 тысячи тенге:
поступление займов – 6 910 093 тысячи тенге;
погашение займов – 65 866 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 179 245 тысяч тенге.";
в подпункте 1) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 2 740 842 тысячи тенге:";
абзац шестой изложить в следующей редакции:

"техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге – 2 622 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге – 29 910 мың теңге;";
4-тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 6 946 004 мың теңге:";
келесі мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге – 59 255 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Кенжегулов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ж. Уразгалиева
Теректі аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының

"на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств – 2 622 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцать третьим следующего содержания:
"на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республики Казахстан – 29 910 тысяч тенге;";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 6 946 004 тысячи тенге:";
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:
"на возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека – 59 255 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж. Уразгалиева
Секретарь Теректинского
районного маслихата
А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата