Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қазандағы № 46-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қазанда № 6428 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 24.02.2021 № 3-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5924 тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 198 694 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 265 038 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 729 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 406 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 878 521 мың теңге;
2) шығындар – 10 377 709 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 322 539 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 6 388 405 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65 866 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 501 554 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 501 554 мың теңге:
қарыздар түсімі – 6 388 175 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 65 866 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 179 245 мың теңге.";
4-тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 2 740 214 мың теңге:";
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"төтенше жағдайға байланысты кепілдік берілген әлеуметтік пакетті, оның ішінде азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтарды қамтамасыз етуге – 81 213 мың теңге;";
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 октября 2020 года № 46-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 октября 2020 года № 6428. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2021 года № 3-3
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.02.2021 № 3-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5924, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 198 694 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 265 038 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 729 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 406 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 878 521 тысяча тенге;
2) затраты – 10 377 709 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 322 539 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 6 388 405 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65 866 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 501 554 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 501 554 тысячи тенге:
поступление займов – 6 388 175 тысяч тенге;
погашение займов – 65 866 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 179 245 тысяч тенге.";
в подпункте 1) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 2 740 214 тысяч тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на обеспечение гарантированного социального пакета, в том числе продовольственно-бытовыми комплектами в связи с чрезвычайной ситуацией – 81 213 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:

"жалақыны ішінара субсидиялауға – 13 798 мың теңге;";
оныншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көп балалы отбасы мүшелеріне, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерге – 54 203 мың теңге;";
он бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 18 000 мың теңге;";
он жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Федоровка ауылындағы 528 жер телімін сумен жабдықтауға – 93 734 мың теңге;";
жиырма бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"қоғамдық жұмысқа– 28 000 мың теңге;";
4-тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 6 432 338 мың теңге:";
он бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Жаңа Өмір ауылында 300 орынға арналған мәдениет үйінің құрылысына – 102 050 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Кенжегулов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ш. Какижанова
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының

"на частичное субсидирование заработной платы – 13 798 тысяч тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды – 54 203 тысячи тенге;";
абзац одинадцатый изложить в следующей редакции:
"на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения – 18 000 тысяч тенге;";
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:
"на водоснабжение 528 земельных участков в селе Федоровка Теректинского района Западно–Казахстанской области – 93 734 тысячи тенге;";
абзац двадцать первый изложить в следующей редакции:
"на общественные работы – 28 000 тысяч тенге;";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 6 432 338 тысяч тенге:";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на строительство дома культуры на 300 мест в селе Жана Омир Теректинского района Западно – Казахстанской области – 102 050 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ш. Какижанова
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата