Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы №49-6 "2020-2022 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 57-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 шілдеде № 6305 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 3-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 08.02.2021 № 3-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы №49-6 "2020-2022 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5930 тіркелген, 2020 жылы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ақбұлақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 648 мың теңге:
салықтық түсімдер – 85 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 306 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 56 257 мың теңге;
2) шығындар – 56 648 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ақтау ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 256 мың теңге:
салықтық түсімдер – 48 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 371 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 6 января 2020 года №49-6 "О бюджете сельских округов Чингирлауского района на 2020-2022 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 июля 2020 года № 57-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 июля 2020 года № 6305. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2021 года № 3-1
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 08.02.2021 № 3-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 6 января 2020 года №49-6 "О бюджете сельских округов Чингирлауского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5930, опубликованное 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа Чингирлауского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 648 тысяч тенге:
налоговые поступления – 85 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 306 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 56 257 тысяч тенге;
2) затраты – 56 648 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Актауского сельского округа Чингирлауского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 256 тысяч тенге:
налоговые поступления – 48 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 371 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 313 278 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 401 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 305 877 мың теңге;
2) шығындар – 315 146 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 868 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 868 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 1 868 мың теңге.";
9-1-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"9-1. Ауылдық бюджетте 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 65 731 мың теңге ескерілсін:";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге – 3 962 мың теңге:
Ақбұлақ ауылдық округі – 1 000 мың теңге;
Ақтау ауылдық округі – 253 мың теңге;
Ардақ ауылдық округі – 400 мың теңге;
Қарағаш ауылдық округі – 2 309 мың теңге;";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 6 000 мың теңге:
Ардақ ауылдық округі – 3 000 мың теңге;
Қарағаш ауылдық округі – 3 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жетінші, сегізінші, тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік органның күрделі шығыстары – 420 мың теңге:
Ардақ ауылдық округі – 210 мың теңге;
Қарағаш ауылдық округі – 210 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 2 087 мың теңге:
Ақбұлақ ауылдық округі – 246 мың теңге;
Ақшат ауылдық округі – 615 мың теңге;
Алмаз ауылдық округі – 611 мың теңге;
Ащысай ауылдық округі – 615 мың теңге;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 8 334 мың теңге:
Шыңғырлау ауылдық округі – 8 334 мың теңге.";

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 313 278 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 401 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 305 877 тысяч тенге;
2) затраты – 315 146 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 868 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 868 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 868 тысяч тенге.";
в пункте 9-1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"9-1. Учесть в сельском бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 65 731 тысяча тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 3 962 тысячи тенге:
Акбулакский сельский округ – 1 000 тысяча тенге;
Актауский сельский округ – 253 тысячи тенге;
Ардакский сельский округ – 400 тысяч тенге;
Карагашский сельский округ – 2 309 тысяч тенге;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на обеспечение санитарии населенных пунктов – 6 000 тысяч тенге:
Ардакский сельский округ – 3 000 тысячи тенге;
Карагашский сельский округ – 3 000 тысячи тенге;";
дополнить абзацами седьмым, восьмым, девятым следующего содержания:
"на капитальные расходы государственного органа – 420 тысяч тенге:
Ардакский сельский округ – 210 тысяч тенге;
Карагашский сельский округ – 210 тысяч тенге;
на освещение улиц населенных пунктов – 2 087 тысяч тенге:
Акбулакский сельский округ – 246 тысяч тенге;
Акшатский сельский округ – 615 тысяч тенге;
Алмазненский сельский округ – 611 тысяч тенге;
Ащысайский сельский округ – 615 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах – 8 334 тысячи тенге:
Чингирлауский сельский округ – 8 334 тысячи тенге.";

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 - қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Жазыкбаев
Шыңғырлау аудандық мәслихат хатшысы Г. Волкогон
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
15 шілдедегі №57-1 шешіміне
1-қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
6 қаңтардағы №49-6 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ақбұлақ ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Жазыкбаев
Секретарь Чингирлауского районного маслихата Г. Волкогон
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 15 июля 2020 года №57-1
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 6 января 2020 года №49-6
Бюджет Акбулакского сельского округа на 2020 год
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма