Ақшат, Алмаз, Шыңғырлау ауылдарының шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 134 және Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 58-3 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қыркүйекте № 6356 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Шыңғырлау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шыңғырлау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшасына сәйкес ауданы 410,69 гектар, периметрі 8930 метр Шыңғырлау ауданы Ақшат ауылдық округі Ақшат ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 2-қосымшасына сәйкес ауданы 254,09 гектар, периметрі 6927 метр Шыңғырлау ауданы Алмаз ауылдық округі Алмаз ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 3-қосымшасына сәйкес ауданы 1880,07 гектар, периметрі 17904,16 метр Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округі Шыңғырлау ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
4. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Т.Сағынгереев) осы бірлескен қаулы және шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына (А.Бисембаев) және Шыңғырлау аудандық мәслихатының хатшысына (Г.Волкогон) жүктелсін.
6. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Муханбетжанова
Сессия төрағасы К. Жазыкбаев
Шыңғырлау аудандық мәслихат хатшысы Г. Волкогон
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 134
бірлескен қаулысына және
Шыңғырлау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 58-3
шешіміне 1-қосымша
Шыңғырлау ауданының Ақшат ауылдық округінің Ақшат ауылының шекарасы (шегі)
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 134
бірлескен қаулысына және
Шыңғырлау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 58-3
шешіміне 2-қосымша
Шыңғырлау ауданының Алмаз ауылдық округінің Алмаз ауылының шекарасы (шегі)
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 134
бірлескен қаулысына және
Шыңғырлау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 58-3
шешіміне 3-қосымша
Шыңғырлау ауданының Шыңғырлау ауылдық округінің Шыңғырлау ауылының шекарасы (шегі)

Об установлении границ (черты) сел Акшат, Алмаз, Шынгырлау
Совместное постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 14 сентября 2020 года № 134 и решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 сентября 2020 года № 58-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 сентября 2020 года № 6356
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Чингирлауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) села Акшат Акшатского сельского округа Чингирлауского района площадью 410,69 гектаров, периметром 8930 метров согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Установить границу (черту) села Алмаз Алмазненского сельского округа Чингирлауского района площадью 254,09 гектаров, периметром 6927 метров согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Установить границу (черту) села Шынгырлау Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района площадью 1880,07 гектаров, периметром 17904,16 метров согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению.
4. Руководителю аппарата акима района (Сагингереев Т.) обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения в органах юстиции.
5. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района (Бисембаев А.) и секретаря Чингирлауского районного маслихата (Волкогон Г.).
6. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Муханбетжанова
Председатель сессии К. Жазыкбаев
Секретарь Чингирлауского районного маслихата Г. Волкогон
Приложение 1 к совместному
постановлению акимата
Чингирлауского района
№ 134 от 14 сентября 2020 года
и решению маслихата
Чингирлауского района от
№ 58-3 от 14 сентября 2020 года
Граница (черта) села Акшат Акшатского сельского округа Чингирлауского района
Приложение 2 к совместному
постановлению акимата
Чингирлауского района
№ 134 от 14 сентября 2020 года
и решению маслихата
Чингирлауского района от
№ 58-3 от 14 сентября 2020 года
Граница (черта) села Алмаз Алмазненского сельского округа Чингирлауского района
Приложение 3 к совместному
постановлению акимата
Чингирлауского района
№ 134 от 14 сентября 2020 года
и решению маслихата
Чингирлауского района
№ 58-3 от 14 сентября 2020 года
Граница (черта) села Шынгырлау Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района