Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 63-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 желтоқсанда № 6558 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 3-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 08.02.2021 № 3-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5908 тіркелген, 2019 жылы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 666 721 мың теңге:
салықтық түсімдер – 357 410 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 721 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 293 490 мың теңге;
2) шығындар – 5 769 603 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 73 466 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 116 357 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 891 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 176 348 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 176 348 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 128 509 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 991 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 83 830 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2020 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 886 098 мың теңге ескерілсін:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2020 года № 63-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 декабря 2020 года № 6558. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2021 года № 3-1
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 08.02.2021 № 3-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5908, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 666 721 тысяча тенге:
налоговые поступления – 357 410 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 721 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 4 293 490 тысяч тенге;
2) затраты – 5 769 603 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 73 466 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 116 357 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 891 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 176 348 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 176 348 тысяч тенге:
поступление займов – 1 128 509 тысяч тенге;
погашение займов – 35 991 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 83 830 тысяч тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 886 098 тысяч тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:

"мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдык айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 37 128 мың теңге;";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"кепілдік берілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге – 20 153 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 10 276 мың теңге;";
он алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Алмаз ауылының су құбырын құрылысына – 177 111 мың теңге;";
он тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге – 24 014 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 5 908 мың теңге.";
5-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте 2020 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 357 853 мың теңге ескерілсін:";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жаңа бизнес идеяларды жүзеге асыруға берілетін мемлекеттік гранттар – 15 784 мың теңге;";
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"кепілдендірілген әлеуметтік көмекті енгізуге – 7 914 мың теңге;";
он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Тасмола ауылында ауылдық мәдениет үйінің құрылысына – 148 947 мың теңге;";
он алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Ақтау ауылының су құбырын қайта құруына – 160 114 мың теңге;";
жиырмасыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Шыңғырлау-Ақшат-Сегізсай" аудандық маңызы бар автомобиль жолыны ағымдағы жөндеуге – 40 818 мың теңге;";
жиырма екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Алғашқы жұмыс орны" жобасына – 0 теңге;";
жиырма үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Ұрпақтар келісімшарты" жобасына – 168 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Бисенгалиева
Шыңғырлау аудандық мәслихат
хатшысы
Г. Волкогон
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 63-1 шешіміне қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 49-1 шешіміне1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеті
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы

"на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческого и основного персонала государственных организаций культуры – 37 128 тысяч тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением – 20 153 тысячи тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 10 276 тысяч тенге;";
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"на строительство водопровода в селе Алмазное Чингирлауского района – 177 111 тысяч тенге;";
абзац девятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан – 24 014 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"на увеличения оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта – 5 908 тысяч тенге.";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертови кредитов из областного бюджета в общей сумме 1 357 853 тысячи тенге:";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей – 15 784 тысячи тенге;";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"для введения гарантированного социального пакета – 7 914 тысяч тенге;";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на строительство сельского дома культуры в селе Тасмола Чингирлауского района – 148 947 тысяч тенге;";
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию водопровода села Актау Чингирлауского район – 160 114 тысяч тенге;";
абзац двадцатый изложить в следующей редакции:
"на текущий ремонт автодороги районного значения "Шынгырлау-Акшат-Сегизсай" – 40 818 тысяч тенге;";
абзац двадцать второй изложить в следующей редакции:
"на проект "Первое рабочее место" – 0 тенге;";
абзац двадцать третий изложить в следующей редакции:
"на проект "Контракт поколении" – 168 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Шагиров С.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Г. Бисенгалиева
Секретарь Чингирлауского районного
маслихата
Г. Волкогон
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 20 декабря 2020 года № 63-1
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 25 декабря 2019 года № 49-1
Районный бюджет на 2020 год
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма