"Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 108 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 11 ақпандағы № 97 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 ақпанда № 22196 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 108 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10498 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықта:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулық";
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
2-тармақтың екінші абзацының екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Нұсқаулыққа 1-қосымшаға сәйкес "Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлімет" 1-нысан (бұдан әрі – 1-нысан) жекелеген ұйымдардың көрсеткіштері бойынша деректер нысаны болып табылады. Ұйым деп мемлекеттік мекемелер және қазыналық кәсіпорындар ұғынылады.";
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау";
3-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"3-тарау. Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтердің құрылымы";
4-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4-тарау. Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді ұсыну";
көрсетілген Нұсқаулыққа 1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
көрсетілген Нұсқаулыққа 2-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 108 "Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 февраля 2021 года № 97. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 февраля 2021 года № 22196
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 108 "Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10498, опубликован 1 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингента, утвержденной указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Инструкция по составлению сведений о сети, штатах, контингентах";
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
часть вторую абзаца второго пункта 2 изложить в следующей редакции:
"Форма 1 "Сведения о сети, штатах, контингентах организации" (далее – форма 1) представляет собой форму данных по показателям отдельной организации согласно приложению 1 к настоящей Инструкции. Под организациями понимаются государственные учреждения и казенные предприятия.";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Составление сведений о сети, штатах, контингентах";
заголовок главы 3 изложить в следующей редакции:
"Глава 3. Структура сведений о сети, штатах, контингентах";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"Глава 4. Представление сведений о сети, штатах, контингентах";
приложение 1 к указанной Инструкции изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 2 к указанной Инструкции изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2021 жылғы 11 ақпандағы
№ 97 Бұйрыққа
1-қосымша
Желі, штаттар, контингенттер
туралы мәліметтерді жасау
жөніндегі нұсқаулыққа
1-қосымша
1-нысан
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан 20___жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның желісі, штаттары, контингенттері туралы мәліметтер _________________________________________ (ұйымның атауы)
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісіне ұсынылады:
Әкімшілік деректер нысаны келесі интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entіtіes/mіnfіn
Кезеңділігі: жыл сайынғы
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: есепті жылдан кейінгі жылдың 15 ақпанына дейін

3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 11 февраля 2021 года № 97
Приложение 1
к Инструкции по составлению
сведений о сети, штатах, контингентах
Форма 1
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения
о сети, штатах, контингентах организации
по состоянию на 1 января 20___года
________________________________________
(наименование организации)
Представляется: администратору бюджетных программ
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin
Периодичность: ежегодная
Срок представления формы административных данных: до 15 февраля года, следующего за отчетным

1-бөлім. Сот-медициналық сараптама орталықтары мен оның аумақтық бөлімшелерінің, емханалардың, емханасы бар ауруханалардың, арнайы медициналық қамтамасыз ету орталықтарының, шұғыл медициналық көмек орталықтарының, орталықтандырылған бухгалтериялардың, жедел жәрдем станцияларының, медициналық стационарлық ұйымдардың, арнайы медициналық жабдықтау базаларының, дезинфекциялық станциялардың, санаторийлердің, апаттар медицинасы орталықтарының, ЖҚТБ-ға қарсы күрес орталықтарының, қан орталықтарының, обаға қарсы күрес станцияларының, патологоанатомиялық бюролардың, балалар үйлерінің, перзентханалардың желісі, штаттары, контингенттері туралы, сондай-ақ, салауатты өмір салтын насихаттау және заманауи медициналық технологияларды енгізу бағдарламалары бойынша мәліметтер
Әкімшілік деректер нысандарына индекс (ұйымдардың желі, штаттары, контингенттері (бұдан әрі – ҰЖШК) беріледі.

Раздел 1. Сведения о сети, штатах, контингентах центров судебно-медицинской экспертизы и его территориальных подразделений, поликлиник, больниц с поликлиникой, центров специального медобеспечения, центров экстренной медицинской помощи, централизованных бухгалтерий, станций скорой помощи, медицинских стационарных организаций, баз спецмедснабжения, дезинфекционных станций, санаториев, центров медицины катастроф, центров по борьбе со СПИДом, центров крови, противочумных станций, патологоанатомических бюро, домов ребенка, родильных домов, а также по программам по пропаганде здорового образа жизни и внедрения современных медицинских технологий
Формам административных данных присваивается индекс (сети, штаты, контингенты организации (далее – СШКО).

240
дәрігерлер
бірлік
241
орта медициналық персонал
бірлік
242
кіші медициналық персонал
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешілер
мың теңге
х
х
х
х
240
дәрігерлер
мың теңге
х
х
х
х
241
орта медициналық персонал
мың теңге
х
х
х
х
242
кіші медициналық персонал
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлік құралдарының саны
саны
х
120
қызметтік жеңіл автомобильдердің саны
саны
х
121
арнайы машиналардың саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
мүліктік жалға (жалға) берілетін алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусіз пайдалануға берілетін алаң
шаршы метр
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткіштер
х
х
х
х
х
610
Төсек саны
саны
611
Жылына бір төсектің жұмыс істеу күндері
күні
х
х
х
х
620
Жылына дәрігерлік қатынау саны
саны
х
х
х
х
630
Емделген науқастардың саны
адам
х
х
х
х
640
Шақыру саны
саны
650
Қатынау саны
саны
х
х
х
х
660
Жүргізілген іс-шаралардың саны
саны
х
х
х
х
670
Дайындалған қанның (айырбас) саны
литр
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны

240
врачи
единица
241
средний медицинский персонал
единица
242
младший медицинский персонал
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч тенге
х
х
х
х
240
врачи
тысяч тенге
х
х
х
х
241
средний медицинский персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
242
младший медицинский персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
120
количество служебных легковых автомобилей
число
х
121
количество специальных машин
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
610
Количество коек
число
611
Дни функционирования одной койки в год
дней
х
х
х
х
620
Количество врачебных посещений в год
число
х
х
х
х
630
Количество пролеченных больных
чел.
х
х
х
х
640
Количество вызовов
число
650
Количество посещений
число
х
х
х
х
660
Количество проведенных мероприятий
число
х
х
х
х
670
Количество изготовленной крови (заменителей)
литры
Наименование организации ________________________________________ Адрес ________________________________________ Телефон ________________________________________ Адрес электронной почты ________________________________________ Исполнитель ________________________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись ____________ Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати

610
ауру түрлері бойынша дәрі-дәрмектер
адам
611
балаларға арналған және емдік тағамдар
адам
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны

610
лекарственных средств по видам заболеваний
человек
611
специализированного детского и лечебного питания
человек
Наименование организации ________________________________________ Адрес ________________________________________ Телефон ________________________________________ Адрес электронной почты ________________________________________ Исполнитель ________________________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись ____________ Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности _________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати

Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықтың 7-14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
3-бөлім. Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек (зейнетақы, жәрдемақы, ақшалай өтемақы, әлеуметтік көмек көрсету, әлеуметтік қолдау) бағдарламалары бойынша желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтер, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету, өткен жылдардың міндеттемелерін орындау), орталық эксперименттік есту протездеу зертханасының қызмет көрсетуі, жергілікті деңгейде мүгедектерді техникалық және өзге де құралдармен қамтамасыз ету, ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету, көп балалы аналарға және патронаттық тәрбие мен оқыту бойынша тіс протездерін (бағалы металдардан жасалған протездерді қоспағанда) дайындауға және жөндеуге әлеуметтік көмек

Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7-14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 3. Сведения о сети, штатах, контингентах по программам социального обеспечения и социальной помощи (пенсий, пособий, денежных компенсаций, оказание социальной помощи, социальной поддержки, оказание государственной адресной социальной помощи, выполнение обязательств прошлых лет), предоставление услуг центральной экспериментальной лабораторией слухопротезирования, обеспечение инвалидов техническими и иными средствами на местном уровне, оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, социального обеспечения, проживающих в сельской местности по приобретению топлива, социальная помощь на изготовление и ремонт зубных протезов (за исключением протезов из драгоценных металлов) многодетным матерям и по патронатному воспитанию и обучению

810
орман шаруашылықтар
саны
110
Штат бірліктері
бірлік
284
орман қызметкерлері
бірлік
271
Азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
281
жүргізушілер
бірлік
120
Штаттан тыс қызметкерлер
бірлік
х
х
х
х
285
өрт сөндіру химиялық станцияларының жасақтары
бірлік
х
х
х
х
272
техникалық персонал
бірлік
х
х
х
х
283
(өрт сөндіру машинасының) жүргізушілер
бірлік
х
х
х
х
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
284
орман қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
282
қызметтік жеңіл автомобильдердің жүргізушілері
мың теңге
х
х
х
х
285
өрт сөндіру химиялық станцияларының жасақтары
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
283
(өрт сөндіру машинасының) жүргізушілер
мың теңге
х
х
х
х
999
басқалар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлік құралдарының саны
саны
х
120
қызметтік жеңіл автомобильдердің саны
саны
х
121
арнайы машиналар мен құрал-жабдықтардың саны
саны
х
122
арнайы техника мен жабдық (тракторлар, су құю шөміштері, тырмалар, соқалар)
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға беретін алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусіз пайдалануға берілетін алаң
шаршы метр
х
160
Жалға алатын алаң
шаршы метр
2
Арнайы көрсеткіштер
х
х
х
х
х
800
Мемлекеттік орман қоры
гектар
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны

810
лесные хозяйства
число
110
Штатные единицы
единица
284
лесные работники
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
281
водители
единица
120
Внештатные работники
единица
х
х
х
х
285
бойцы пожарно-химической станции
единица
х
х
х
х
272
технический персонал
единица
х
х
х
х
283
водители (пожарных автомашин)
единица
х
х
х
х
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
284
лесные работники
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
282
водители служебных автомашин
тысяч тенге
х
х
х
х
285
бойцы пожарно-химической станции
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
283
водители (пожарных автомашин)
тысяч тенге
х
х
х
х
999
другие
тысяч тенге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
120
количество служебных легковых автомобилей
число
х
121
количество специальных автомашин (пожарные)
число
х
122
количество специальной техники и оборудования (трактора, водораздатчики, бороны, плуги)
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
800
Государственный лесной фонд
гектар
х
Наименование организации ________________________________________ Адрес ________________________________________ Телефон ________________________________________ Адрес электронной почты ________________________________________ Исполнитель ________________________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись ____________ Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати

Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықтың 7-14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
10-бөлім. Мектепке дейінгі балалар ұйымдары мен жетімханалардың, шағын орталықтардың желі, штаттары, контингенттері туралы мәліметтер
Әкімшілік деректер нысанының индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-сандық көрінісі): 1-10-ҰЖШК нысаны.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы:
мемлекеттік мекемелер ______________
қазыналық кәсіпорындар _____________
Коды
Сандық көрсеткіштердің атауы
Өлшем бірліг
20___ жылғы жоспар
Іс жүзінде
түрі
топ
көрсеткіш
жылдың басына
жылдың аяғына
жылдың басына
жылдың аяғына
орташа жылдық
1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
1
Жалпы көрсеткіш
х
х
х
х
100
Ұйымдардың спаны
саны
х
450
ауылдық жерлерде
саны
х
460
шағын орталықтар
саны
х

Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7-14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 10. Сведения о сети, штатах, контингентах детских дошкольных организаций и приютов, мини-центров
Индекс формы административных данных (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): форма: 1-10-СШКО.
Круг лиц, представляющих информацию:
государственные учреждения ___________________________________
казенные предприятия _________________________________________
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20____ года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
среднегодовое
на начало года
на конец года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Общие показатели
х
х
х
х
х
100
Количество организаций
число
х
450
в сельской местности
число
х
460
мини-центры
число
х

110
Штат бірліктері
бірлік
220
оқытушы-көмекші қызметкерлер
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
450
ауылдық жердегі
бірлік
460
шағын орталықтар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
211
педагогикалық қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиелеушілер
мың теңге
х
х
222
оқытушы-көмекші қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
450
ауылдық жердегі
мың теңге
х
х
х
х
460
шағын орталықтар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлік құралдарының саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берілетін алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусіз пайдалануға берілетін алаң
шаршы метр
х
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткіштер
х
х
х
х
182
Ұйымдағы орындардың саны
саны
190
Жылына барлық бірліктердің түріне арналған тариф ставкаларының сомасы
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекші қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
450
ауылдық жердегі
мың теңге
х
х
х
х
460
шағын орталықтар
мың теңге
х
х
х
х
191
Барлық бірліктерге арналған бір жылғы тарифтік ставканы қоспағанда, үстемеақылар, қосымша ақылар және басқа да ақшалай төлемдер
мың теңге
х
х
х
х
220
оқытушы-көмекші қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
450
ауылдық жердегі
мың теңге
х
х
х
х

110
Штатные единицы, без учета педагогических ставок
единица
220
учебно-вспомогательный персонал
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
450
в сельской местности
единица
460
мини - центры
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
211
педагогический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч тенге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
450
в сельской местности
тысяч тенге
х
х
х
х
460
мини - центры
тысяч тенге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
182
Количество мест в организации
число
190
Сумма тарифных ставок в год на все единицы
тысяч тенге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
450
в сельской местности
тысяч тенге
х
х
х
х
460
мини-центры
тысяч тенге
х
х
х
х
191
Надбавки, доплаты и другие денежные выплаты, кроме суммы тарифных ставок в год на все единицы
тысяч тенге
х
х
х
х
220
учебно-вспомогательный персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
450
в сельской местности
тысяч тенге
х
х
х
х

100
Ұйымдардың саны
саны
х
400
бастауыш мектептер
саны
х
410
негізгі, орташа (тоғызжылдық) мектептер
саны
х
420
орта мектептер
саны
х
430
мектептер-бала бақшалары
саны
х
440
аз комплектілі мектептер
саны
х
450
ауылдық жердегі
саны
х
110
Штат бірліктері
бірлік
221
тәрбиешілер
бірлік
222
оқытушы-көмекші қызметкерлер
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
211
мектепке барар алдындағы даярлау сыныптардың педагогикалық қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
212
1-4-сыныптардың (толық жасақталғандардың) педагогикалық қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
213
5-9-сыныптардың педагогикалық қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
214
10-11-сыныптардың педагогикалық қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешілер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекші қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлік құралдарының саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берілетін алаң
шаршы метр
х
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткіштер
х
х
х
х
х
185
Ұйымдағы орын саны
саны
190
Барлық бірліктерге арналған бір жылғы тарифтік ставкалардың сомасы
мың теңге
х
х
х
х
212
1-4-сыныптардың (толық жасақталғандардың) педагогикалық қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
213
5-9-сыныптардың педагогикалық қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
214
10-11-сыныптардың педагогикалық қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешілер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекші қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
Азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
191
Барлық бірліктерге арналған бір жылғы тарифтік ставканы қоспағанда, үстемеақылар, қосымша ақылар және басқа да ақшалай төлемдер
мың теңге
х
х
х
х
212
1-4-сыныптардың (толық жасақталғандардың) педагогикалық қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
213
5-9-сыныптардың педагогикалық қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
214
10-11-сыныптардың педагогикалық қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешілер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекші қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х

100
Количество организаций
число
х
400
начальные школы
число
х
410
основные средние (девятилетние) школы
число
х
420
средние школы
число
х
430
школы-детские сады
число
х
440
малокомплектные школы
число
х
450
в сельской местности
число
х
110
Штатные единицы
единица
221
воспитатели
единица
222
учебно-вспомогательный персонал
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
211
педагогический персонал предшкольной подготовки
тысяч тенге
х
х
х
х
212
педагогический персонал 1-4 классов (комплектов)
тысяч тенге
х
х
х
х
213
педагогический персонал 5-9 классов
тысяч тенге
х
х
х
х
214
педагогический персонал 10-11классов
тысяч тенге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч тенге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, сдаваемая в аренду
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
185
Количество мест в организации
число
190
Сумма тарифных ставок в год на все единицы
тысяч тенге
х
х
х
х
212
педагогический персонал 1-4 классов (комплектов)
тысяч тенге
х
х
х
х
213
педагогический персонал 5-9 классов
тысяч тенге
х
х
х
х
214
педагогический персонал 10-11 классов
тысяч тенге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч тенге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
191
Надбавки, доплаты и другие денежные выплаты, кроме суммы тарифных ставок в год на все единицы
тысяч тенге
х
х
х
х
212
педагогический персонал 1-4 классов (комплектов)
тысяч тенге
х
х
х
х
213
педагогический персонал 5-9 классов
тысяч тенге
х
х
х
х
214
педагогический персонал 10-11 классов
тысяч тенге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч тенге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х

200
Педагогикалық ставкалары
бірлік
201
Педагогикалық қызметкерлердің саны (жеке тұлғалар)
202
Педагог сағаттарының саны
сағаты
х
х
х
х
321
күндізгі оқу
сағаты
323
сырттай оқу
сағаты
310
Балалардың саны
адам
302
жетім балалар, және ата-анасының қамқорынан айрылған балалар
адам
304
Жеке тұлғалардың қорғаншылықтағы немесе қамқоршылықтағы балалардың саны
саны
311
Жыл ішінде балалардың болған күндері
күндері
х
х
х
х
302
жетім балалар, және ата-анасының қамқорынан айрылған балалар
күндері
х
х
х
х
313
Балалар – тамақтану күні
мың адам-күні
х
х
х
х
521
тегін тамақ алатын оқушылар
мың адам-күні
х
х
х
х
320
Оқушылардың саны
адам
321
күндізгі оқу
адам
322
кешкі оқу
адам
323
сырттай оқу
адам
521
тегін тамақ алатын оқушылар
адам
410
Қабылдау
адам
х
х
х
321
күндізгі оқу
адам
х
х
х
322
кешкі оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
411
Бітіру
адам
х
х
х
321
күндізгі оқу
адам
х
х
х
322
кешкі оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
420
Оқу мерзімі аяқталғанға дейін шығып алғандар
адам
х
х
х
321
күндізгі оқу
адам
х
х
х
322
кешкі оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
421
Басқа оқу орындарынан ауысып келген, оқу орнының ішінде оқытудың басқа түрлерінен ауысқан және қайта орналасқандар
адам
х
х
х
321
күндізгі оқу
адам
х
х
х
322
кешкі оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
422
Оқу орнының ішінде басқа оқу орындарына және оқытудың басқа түрлеріне ауысқандары
адам
х
х
х
321
күндізгі оқу
адам
х
х
х
322
кешкі оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
430
Бюджет қаражаты есебінен ұсталатын стипендиаттар
адам
440
Жатақханадағы орындардың саны
саны
441
Жатақханада тұратын оқушылардың саны
адам
460
Теориялық оқу бойынша топтар
саны
х
х
х
х
321
күндізгі оқу
саны
х
х
х
х
322
кешкі оқу
саны
х
х
х
х
323
сырттай оқу
саны
х
х
х
х
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны

200
Педагогические ставки
единица
201
Численность педагогического персонала (физические лица)
единица
202
Количество педагогических часов
часы
х
х
х
х
321
дневное обучение
часы
323
заочное обучение
часы
310
Количество детей/воспитанников
человек
302
дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей
человек
304
количество детей, находящихся под опекой и попечительством у физических лиц
человек
311
Дни пребывания детей в год
дней
х
х
х
х
302
дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей
дней
х
х
х
х
313
Дето-дни питания
тысяч человеко-дней
х
х
х
х
521
учащиеся, получающие бесплатное питание
тысяч человеко-дней
х
х
х
х
320
Количество учащихся
человек
321
дневное обучение
человек
322
вечернее обучение
человек
323
заочное обучение
человек
521
учащиеся, получающие бесплатное питание
человек
410
Прием
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
411
Выпуск
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
420
Выбыло до окончания срока обучения
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
421
Прибыло из других учебных заведений, переведено с других видов обучения внутри учебного заведения и восстановлено
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
422
Переведено в другие учебные заведения и на другие виды обучения внутри учебного заведения
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
430
Стипендиаты за счет средств бюджета
человек
440
Количество мест в общежитиях
число
441
Количество учащихся, проживающих в общежитии
человек
460
Группы по теоретическому обучению
число
х
х
х
х
321
дневное обучение
число
х
х
х
х
322
вечернее обучение
число
х
х
х
х
323
заочное обучение
число
х
х
х
х
Наименование организации ________________________________________ Адрес ________________________________________ Телефон ________________________________________ Адрес электронной почты ________________________________________ Исполнитель ________________________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись ____________ Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати

267
арнайы мемлекеттік органдар, оның ішінде:
бірлік
268
офицерлік құрамдағы арнайы мемлекеттік органдар
бірлік
269
солдаттар мен сержанттар құрамының арнайы мемлекеттік органдар
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
201
мемлекеттік саяси қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
202
"А"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
203
"Б"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
260
әскери қызметшілер, оның ішінде:
мың теңге
х
х
х
х
261
офицерлік құрамдағы әскери қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
262
сержант және әскер құрамының әскери қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
263
мерзімді қызметтің әскери қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
264
құқық қорғау органдарының қызметкерлер, оның ішінде:
мың теңге
х
х
х
х
265
офицерлік құрамдағы құқық қорғау органдарының қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
266
сержант және әскер құрамындағы құқық қорғау органдарының қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
267
арнайы мемлекеттік органдар, оның ішінде:
мың теңге
х
х
х
х
268
офицерлік құрамдағы арнайы мемлекеттік органдар
мың теңге
х
х
х
х
269
солдаттар мен сержанттар құрамының арнайы мемлекеттік органдар
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлік құралдарының саны
саны
х
120
қызметтік жеңіл автомобильдердің саны
саны
121
қызметтік жеңіл автомобильдердің саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға беретін алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусіз пайдалануға берілетін алаң
шаршы метр
160
Жалға алатын алаң
шаршы метр
х
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны

267
сотрудники специальных государственных органов, в том числе:
единица
268
сотрудники специальных государственных органов офицерского состава
единица
269
сотрудники специальных государственных органов сержантского и рядового составов
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
201
политические государственные служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
202
административные государственные служащие корпуса "А"
тысяч тенге
х
х
х
х
203
административные государственные служащие корпуса "Б"
тысяч тенге
х
х
х
х
260
военнослужащие в том числе:
тысяч тенге
х
х
х
х
261
военнослужащие офицерского состава
тысяч тенге
х
х
х
х
262
военнослужащие сержантского и солдатского составов
тысяч тенге
х
х
х
х
263
военнослужащие срочной службы
тысяч тенге
х
х
х
х
264
сотрудники правоохранительных органов в том числе
тысяч тенге
х
х
х
х
265
сотрудники правоохранительных органов офицерского состава
тысяч тенге
х
х
х
х
266
сотрудники правоохранительных органов сержантского и рядового составов
тысяч тенге
х
х
х
х
267
сотрудники специальных государственных органов в том числе:
тысяч тенге
х
х
х
х
268
сотрудники специальных государственных органов офицерского состава
тысяч тенге
х
х
х
х
269
сотрудники специальных государственных органов сержантского и рядового составов
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
120
количество служебных легковых автомобилей
число.
121
количество специальных машин
число.
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
Наименование организации ________________________________________ Адрес ________________________________________ Телефон ________________________________________ Адрес электронной почты ________________________________________ Исполнитель ________________________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись ____________ Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности _________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати

Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықтың 7-14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
20-бөлім. Арнайы мекемелердің (уақытша ұстау оқшаулағыштар, белгілі тұрағы жоқ адамдар мен құжаттарға арналған қабылдау-тарату орындары, әкімшілік қамауға алынған адамдарды ұстауға арналған арнайы қабылдау орындары) желісі, штаттары, контингенттері туралы мәліметтер

Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7-14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 20. Сведения о сети, штатах, контингентах специальных учреждений (изоляторы временного содержания, приемники-распределители для лиц, не имеющих определенного места жительства и документов, специальные приемники для содержания лиц, подвергнутых административному аресту)

110
Штат бірліктері
бірлік
264
құқық қорғау органдарының қызметкерлері
бірлік
265
офицерлік құрамдағы құқық қорғау органдарының қызметкерлері
бірлік
266
солдаттар мен сержанттар құрамының құқық қорғау органдарының қызметкерлері
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
264
құқық қорғау органдарының қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
265
Офицерлік құрамдағы құқық қорғау органдарының қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
266
солдаттар мен сержанттар құрамының құқық қорғау органдарының қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х

110
Штатные единицы
единиц
264
сотрудники правоохранительных органов в том числе:
единиц
265
сотрудники правоохранительных органов офицерского состава
единиц
266
сотрудники правоохранительных органов сержантского и солдатского составов
единиц
271
гражданские служащие
единиц
272
технический персонал
единиц
273
рабочие
единиц
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
264
сотрудники правоохранительных органов в том числе:
тысяч тенге
х
х
х
х
265
сотрудники правоохранительных органов офицерского состава
тысяч тенге
х
х
х
х
266
сотрудники правоохранительных органов сержантского и солдатского составов
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х

203
"Б"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
291
жүргізушілер
бірлік
999
басқалар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
201
мемлекеттік саяси қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
202
"А"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
203
"Б"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлік құралдарының саны
саны
х
120
қызметтік жеңіл автомобильдердің саны
саны
х
121
арнайы машиналардың саны
саны
х
122
ауылшаруашылық техниканың саны
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға беретін алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусіз пайдалануға берілетін алаң
шаршы метр
х
160
Жалға алатын алаң
шаршы метр
х
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықтың 7-14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2021 жылғы 11 ақпандағы
№ 97 Бұйрыққа
2-қосымша
Желі, штаттар, контингенттер
туралы мәліметтерді жасау
жөніндегі нұсқаулыққа
2-қосымша
2-нысан
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан 20___ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша _______________________________________________ тиісті бюджеттің / бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің желісі, штаттары, контингенттері туралы жиынтық мәліметтер
Әкімшілік деректер нысанына индекс (жиынтық желі, штаттары, контингенттері (бұдан әрі – ЖЖШК) беріледі.
Индекс: 2-ЖЖШК нысаны
Әкімшілік деректер нысаны келесі интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entіtіes/mіnfіn
Мерзімділігі: жыл сайын
Тапсыру мерзімі:
республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі есепті жылдан кейінгі жылдың 1 наурызына дейін ________________ бюджетті жоспарлау және бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға;
есепті жылдан кейінгі жылдың 1 наурызына дейін жергілікті бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі ________________ бюджетті атқару жөніндегі тиісті уәкілетті органға;
есепті жылдан кейінгі жылдың 15 наурызына дейін ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органы) ________________ облыстың (республикалық маңызы бар қалалардың және астананың) жергілікті уәкілетті органына);
есепті жылдан кейінгі жылдың 1 сәуіріне дейін бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган ________________ бюджетті жоспарлау және бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға жібереді.
Функциональдық топ
әкімші
бағдарлама
кіші бағдарлама
Коды
Сандық көрсеткіштердің атауы
Өлшем бірлігі
20____ жылға жоспар
Іс жүзінде
түрі
тобы
көрсеткіші
жылдың басына
жылдың аяғына
жылдың басына
жылдың аяғына
орташа жылдық
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны

203
административные государственные служащие – корпуса "Б"
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
291
водители
единица
999
другие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
201
политические государственные служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
202
административные государственные служащие – корпуса "А"
тысяч тенге
х
х
х
х
203
административные государственные служащие – корпуса "Б"
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
единица
х
120
количество служебных легковых автомобилей
единица
х
121
количество специальных машин
единица
х
122
количество специальной техники и оборудования (трактора, водораздатчики, бороны, плуга)
единица
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
Наименование организации ________________________________________ Адрес ________________________________________ Телефон ________________________________________ Адрес электронной почты ________________________________________ Исполнитель ________________________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись ____________ Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7-14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 11 февраля 2021 года № 97
Приложение 2
к Инструкции по составлению
сведений о сети, штатах,
контингентах
Форма 2
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сводные сведения о сети, штатах, контингентах
по состоянию на 1 января 20___года
___________________________________________________________
администратора бюджетных программ / соответствующего бюджета
Форме административных данных присваивается индекс (сводные сети, штаты, контингенты (далее – ССШК).
Индекс формы административных данных (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): форма: 2-ССШК
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin
Периодичность: ежегодная
Срок представления:
до 1 марта года, следующего за отчетным администратор республиканских бюджетных программ ________________ в центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию и исполнению бюджета;
до 1 марта года, следующего за отчетным, администратор местных бюджетных программ ________________ в соответствующий уполномоченный орган по исполнению бюджета;
до 15 марта года, следующего за отчетным, уполномоченный орган по исполнению бюджета района (города областного значения) ________________ в местный уполномоченный орган области (городов республиканского значения и столице);
до 1 апреля года, следующего за отчетным, местный уполномоченный орган по исполнению бюджета ________________ в центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию и исполнению бюджета.
Функциональная группа
администратор
программа
подпрограмма группа
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20____ года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
на начало года
на конец года
среднегодовое
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Наименование организации ________________________________________ Адрес ________________________________________ Телефон ________________________________________ Адрес электронной почты ________________________________________ Исполнитель ________________________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись ____________ Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати

Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықтың 7-14-тармақтарына сәйкес осы нысан бойынша түсіндірме.

Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7-14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.