Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 15 ақпандағы № 114 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 ақпанда № 22224 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 180 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 18.04.2025 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 17 қазанда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар" функционалдық кіші тобында:
101 "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі", 104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі", 106 "Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық", 107 "Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Аппараты", 108 "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының Кеңсесі" және 110 "Облыс мәслихатының аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
111 "Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 февраля 2021 года № 114. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 февраля 2021 года № 22224. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2025 года № 180.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.04.2025 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9756, опубликован 17 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администраторам бюджетных программ 101 "Администрация Президента Республики Казахстан", 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан", 106 "Национальный центр по правам человека", 107 "Аппарат Высшего Судебного Совета Республики Казахстан", 108 "Канцелярия Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы" и 110 "Аппарат маслихата области":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 111 "Аппарат маслихата города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;

626 "Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі", 637 "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Аппараты", 690 "Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы", 693 "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы" және 694 "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
2 "Қаржылық қызмет" функционалдық кіші тобында:
257 "Облыстың қаржы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
318 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік активтер басқармасы", 332 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы", 356 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы" және 366 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сатып алу басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;

по администраторам бюджетных программ 626 "Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан", 637 "Аппарат Конституционного Совета Республики Казахстан", 690 "Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан", 693 "Управление материально-технического обеспечения" и 694 "Управление Делами Президента Республики Казахстан":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Финансовая деятельность":
по администратору бюджетных программ 257 "Управление финансов области":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 318 "Управление государственных активов города республиканского значения, столицы", 332 "Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы", 356 "Управление финансов города республиканского значения, столицы" и 366 "Управление государственных закупок города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;

320 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы" және 357 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166 және 167 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру";
453 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі", 727 "Облыстың экономика басқармасы" және 750 "Облыстың стратегия және экономикалық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер" функционалдық кіші тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі", 207 "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі", 209 "Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі", 211 "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі", 217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі", 223 "Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі", 241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі", 243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі", 249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі", 265 "Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы", 269 "Облыстың дін істері басқармасы" және 289 "Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;

по администраторам бюджетных программ 320 "Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы" и 357 "Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166 и 167 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 453 "Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)", 727 "Управление экономики области" и 750 "Управление стратегии и экономического развития области":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администраторам бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан", 207 "Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан", 209 "Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан", 211 "Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан", 217 "Министерство финансов Республики Казахстан", 223 "Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан", 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан", 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан", 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан", 265 "Управление предпринимательства и промышленности области", 269 "Управление по делам религий области" и 289 "Управление предпринимательства и туризма области":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;

мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
337 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы", 343 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы", 344 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" және 369 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166 және 167 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру";
454 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі", 458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі", 459 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі", 475 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі", 482 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі", 483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі", 486 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі", 490 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі", 492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі", 493 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі", 494 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі", 495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі", 608 "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі", 627 "Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі", 700 "Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы", 730 "Қазақстан Республикасы Президентінің "Байқоныр" кешеніндегі арнаулы өкілінің қызметін қамтамасыз ету басқармасы", 801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі", 809 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" және 810 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
02 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
1 "Әскери мұқтаждар" функционалдық кіші тобында:
208 "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
2 "Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру" функционалдық кіші тобында:

дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 337 "Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы", 343 "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы", 344 "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы" и 369 "Управление по делам религии города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166 и 167 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 454 "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)", 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)", 459 "Отдел экономики и финансов района (города областного значения)", 475 "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)", 482 "Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)", 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)", 486 "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)", 490 "Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)", 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)", 493 "Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)", 494 "Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)", 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)", 608 "Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы", 627 "Агентство по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан", 700 "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области", 730 "Управление по обеспечению деятельности специального представителя Президента Республики Казахстан на комплексе "Байконур", 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)", 809 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)" и 810 "Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
в функциональной группе 02 "Оборона":
в функциональной подгруппе 1 "Военные нужды":
по администратору бюджетных программ 208 "Министерство обороны Республики Казахстан":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям":

226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" және 253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
322 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы", 339 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" және 353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166 және 167 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру";
754 "Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
06 "Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" функционалдық тобында:
1 "Әлеуметтік қамсыздандыру" функционалдық кіші тобында:
753 "Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
095 "Уақытша отбасына берілген шалғайдағы елді мекендерде тұратын мектеп жасындағы балаларды бағып-қағу" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламалары бойынша орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
2 "Әлеуметтік көмек" функционалдық кіші тобында:
451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
017 "Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"017 Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету";
9 "Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:

по администраторам бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" и 253 "Управление здравоохранения области":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 322 "Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы", 339 "Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы" и 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166 и 167 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 754 "Управление общественного здоровья области":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 1 "Социальное обеспечение":
по администратору бюджетных программ 753 "Управление развития человеческого потенциала области":
по бюджетной программе 095 "Содержание детей школьного возраста из отдаленных населенных пунктов, переданных временной семье":
бюджетную подпрограмму 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" исключить;
дополнить бюджетной подпрограммой 015 следующего содержания:
"015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Социальная помощь":
по администратору бюджетных программ 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" изложить в следующей редакции:
"017 Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":

325 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы", 361 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы", 362 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы" және 377 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жастар саясаты мәселелері басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166 және 167 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру";
455 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі", 456 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі", 457 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі", 470 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі", 478 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі", 744 "Облыстың ақпараттандыру және сыртқы байланыстар басқармасы", 747 "Облыстың ақпарат және қоғамдық даму басқармасы", 748 "Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы", 752 "Облыстың қоғамдық даму басқармасы", 802 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі", 803 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және дін істері бөлімі", 804 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі" және 819 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
255 "Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
349 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;

по администраторам бюджетных программ 325 "Управление общественного развития города республиканского значения, столицы", 361 "Управление культуры города республиканского значения, столицы", 362 "Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы" и 377 "Управление по вопросам молодежной политики города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166 и 167 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 455 "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)", 456 "Отдел внутренней политики района (города областного значения)", 457 "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)", 470 "Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)", 478 "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)", 744 "Управление информатизации и внешних связей области", 747 "Управление информации и общественного развития области", 748 "Управление культуры, развития языков и архивного дела области", 752 "Управление общественного развития области", 802 "Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)", 803 "Отдел внутренней политики и по делам религии района (города областного значения)", 804 "Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)" и 819 "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 255 "Управление сельского хозяйства области":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 349 "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;

463 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі", 725 "Облыстың жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы", 729 "Облыстың жер инспекциясы басқармасы" және 749 "Облыстың қала құрылысын және жерді бақылау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі", 741 "Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" және 806 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
11 "Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық тобында:
2 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық кіші тобында:

по администраторам бюджетных программ 463 "Отдел земельных отношений района (города областного значения)", 725 "Управление по контролю за использованием и охраной земель области", 729 "Управление земельной инспекции области" и 749 "Управление градостроительного и земельного контроля области":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
по администраторам бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан", 741 "Управление сельского хозяйства и земельных отношений области" и 806 "Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
в функциональной группе 11 "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
в функциональной подгруппе 2 "Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":

271 "Облыстың құрылыс басқармасы", 272 "Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы" және 288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
314 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы", 319 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы", 324 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қала құрылысын бақылау басқармасы" және 373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166 және 167 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі", 467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі", 468 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі", 472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі", 724 "Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы", 728 "Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау басқармасы" және 818 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) урбанистика бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
9 "Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
277 "Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
12 "Көлік және коммуникация" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлігі" функционалдық кіші тобында:
335 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;

по администраторам бюджетных программ 271 "Управление строительства области", 272 "Управление архитектуры и градостроительства области" и 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 314 "Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы", 319 "Управление городского планирования и урбанистики города республиканского значения, столицы", 324 "Управление градостроительного контроля города республиканского значения, столицы" и 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166 и 167 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)", 467 "Отдел строительства района (города областного значения)", 468 "Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)", 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)", 724 "Управление государственного архитектурно-строительного контроля области", 728 "Управление государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования области" и 818 "Отдел урбанистики района (города областного значения)":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере промышленности, архитектурной, градостроительной и строительной деятельности":
по администратору бюджетных программ 277 "Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору бюджетных программ 335 "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;

469 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі" және 815 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бизнесті қолдау және туризм бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";
9 "Басқалар" функционалдық кіші тобында:
202 "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 "Мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және сақтау бойынша іс-шараларды іске асыру" және 120 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" бюджеттік бағдарламалары бойынша орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві" бюджеттік бағдарламасы бойынша:
104 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві" бюджеттік кіші бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 206 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"206 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резерв";
266 "Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы", 278 "Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы" және 280 "Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166, 167, 168 және 169 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
168 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін нысаналы даму трансферттері";

по администраторам бюджетных программ 469 "Отдел предпринимательства района (города областного значения)" и 815 "Отдел поддержки бизнеса и туризма района (города областного значения)":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 202 "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан":
по бюджетной программе 005 "Реализация мероприятий по формированию и хранению государственного материального резерва":
бюджетную подпрограмму 120 "Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства" исключить;
дополнить бюджетной программой 120 следующего содержания:
"120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства";
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
по бюджетной программе 010 "Резерв Правительства Республики Казахстан":
бюджетную подпрограмму 104 "Специальный резерв Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетной программой 206 следующего содержания:
"206 Резерв на инициативы Президента Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области", 278 "Управление предпринимательства и торговли области" и 280 "Управление индустриально-инновационного развития области":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166, 167, 168 и 169 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
168 Целевые текущие трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
169 Целевые трансферты на развитие другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";

326 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" және 393 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 165, 166 және 167 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру";
756 "Облыстың инвестиция және экспорт басқармасы" және 757 "Облыстың инвестициялар және туризмды дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
119 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің арнайы резерві есебінен іс-шаралар өткізу" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;

по администраторам бюджетных программ 326 "Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы" и 393 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетными программами 165, 166 и 167 следующего содержания:
"165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 756 "Управление инвестиции и экспорта области" и 757 "Управление инвестиций и развития туризма области":
бюджетную программу 119 "Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан" исключить;

2. "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты мен Жәбірленушілерге өтемақы қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесі" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9760 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 15 қазанда жарияланған) бұйрығына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты мен Жәбірленушілерге өтемақы қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесінде:
2 "Салықтық емес түсімдер" санатында:
04 "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар" сыныбында:
1 "Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы ерекшелікпен толықтырылсын:
"
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы, оның республикалық бюджеттен қаржыландырылатын оның аумақтық бөлімшелері салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2
04
1
77
100
";
06 "Басқа да салықтық емес түсімдер" сыныбында:
1 "Басқа да салықтық емес түсімдер" кіші сыныбында:
мына
"
Өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары
2
06
1
14
100
100
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары
2
06
1
14
облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуына және оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары
100
облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуына және оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары
".

2. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан и контрольным счетом наличности Фонда компенсации потерпевшим" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9760, опубликован 15 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее дополнение:
в Таблице распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан и контрольным счетом наличности Фонда компенсации потерпевшим, утвержденной указанным приказом:
в категории 2 "Неналоговые поступления":
в классе 04 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан":
в подклассе 1 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим":
дополнить строкой следующего содержания:
"
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Генеральной прокуратурой Республики Казахстан, его территориальными органами финансируемые из республиканского бюджета, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
2
04
1
77
100
";
в классе 06 "Прочие неналоговые поступления":
в подклассе 1 "Прочие неналоговые поступления":
строку
"
Отчисления
недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры
2
06
1
14
100
100
"
изложить в следующей редакции:
Отчисления
недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры
2
06
1
14
Нормативам распределения, установленным областным маслихатом
100
Нормативам распределения, установленным областным маслихатом
".

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасы заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев

3. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев