"Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 160 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 31 наурыздағы № 284 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 наурызда № 22447 болып тіркелді
1. "Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 160 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16425 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
10) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес жекеше нотариустың, жеке сот орындаушысының, адвокаттың, кәсіби медиатордың тіркеу есебі туралы;";
12) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 8, 9, 10 және 17-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2021 жылғы 31 наурыздағы
№ 284 Бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
8-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2021 жылғы 31 наурыздағы
№ 284 Бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
9-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2021 жылғы 31 наурыздағы
№ 284 Бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
10-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2021 жылғы 31 наурыздағы
№ 284 Бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
17-қосымша
нысан

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 февраля 2018 года № 160 "Об утверждении форм налоговых заявлений"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2021 года № 284. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2021 года № 22447
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 февраля 2018 года № 160 "Об утверждении форм налоговых заявлений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16425, опубликован 12 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 10) изложить в следующей редакции:
"10) о регистрационном учете частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката, профессионального медиатора согласно приложению 10 к настоящему приказу;";
подпункт 12) исключить;
приложения 8, 9, 10 и 17 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
Приложение 1 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 марта 2021 года № 284
Приложение 8 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
форма
Приложение 2 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 марта 2021 года № 284
Приложение 9 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
форма
Приложение 3 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 марта 2021 года № 284
Приложение 10 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
форма
Приложение 4 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 марта 2021 года № 284
Приложение 17 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
форма