"Салықтар бойынша аудит жүргізу және салықтар бойынша аудиторлық қорытынды беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 30 сәуіріндегі № 293 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 433 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 мамырда № 22740 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Салықтар бойынша аудит жүргізу және салықтар бойынша аудиторлық қорытынды беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 30 сәуіріндегі № 293 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11244 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Аудиторлық қызмет туралы" Заңының 7-бабының 18-1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Салықтар бойынша аудит жүргізу және салықтар бойынша аудиторлық қорытынды беру қағидаларында:
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Салықтар бойынша аудит жүргізу және салықтар бойынша аудиторлық қорытынды беру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) (бұдан әрі – Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 60-бабын және 140-бабының 6-тармағын қолдану мақсатында "Аудиторлық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңының (бұдан әрі – Заң) 7-бабының 18-1) тармақшасына сәйкес әзірленді.";
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Салықтар бойынша аудитті жүргізу талаптары";
3-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"3-тарау. Салықтар бойынша аудит нәтижелерін рәсімдеу тәртібі";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Аудиторлық қорытынды үш данада жасалады.
Аудиторлық қорытындының бір данасын аудиторлық ұйым аудиттелетін субъектіге, ол жасалған күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде табыс етеді.
Аудиторлық қорытындының екінші данасы аудиторлық ұйымда қалады.
Аудиторлық қорытындының үшінші данасы, жүргізілетін салықтық бақылау шаралары шеңберінде, сондай-ақ осы Қағидаттардың 12 және 13-тармақтарына сәйкес мемлекеттік кірстер органының сұрау салуы бойынша аудиттелетін субъектінің тұрған жері бойынша мемлекеттік кірістер органына жолданады.";
4-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4-тарау. Салықтар бойынша аудиторлық қорытындыны мемлекеттік кірістер органына ұсыну тәртібі";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 293 "Об утверждении Правил проведения аудита по налогам и предоставления аудиторского заключения по налогам"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 мая 2021 года № 433. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2021 года № 22740
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 293 "Об утверждении Правил проведения аудита по налогам и предоставления аудиторского заключения по налогам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11244) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 18-1) статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об аудиторской деятельности" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Правилах проведения аудита по налогам и предоставления аудиторского заключения по налогам, утвержденных указанным приказом:
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила проведения аудита по налогам и предоставления аудиторского заключения по налогам (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 18-1) статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об аудиторской деятельности" (далее – Закон) в целях применения статей 60 и пункта 6 статьи 140 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее – Налоговый кодекс).";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Условия проведения аудита по налогам";
заголовок главы 3 изложить в следующей редакции:
"Глава 3. Порядок оформления результатов аудита по налогам";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Аудиторское заключение составляется в трех экземплярах.
Один экземпляр аудиторского заключения в течение 3 (трех) рабочих дней со дня его составления аудиторская организация вручает аудируемому субъекту.
Второй экземпляр аудиторского заключения остается у аудиторской организации.
Третий экземпляр аудиторского заключения направляется в орган государственных доходов по месту нахождения аудируемого субъекта по запросу органа государственных доходов в рамках проводимых мер налогового контроля, а также в соответствии с пунктами 12 и 13 настоящих Правил.";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"Глава 4. Порядок предоставления аудиторского заключения по налогам органу государственных доходов";
пункт 12 изложить в следующей редакции:

"12. Аудиторлық қорытындыны аудиторлық ұйым, аудиттелетін субъектіге осындай қорытынды табыс етілген күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде аудиттелетін субъектінің тұрған жері бойынша мемлекеттік кірістер органына ұсынады.
Аталған ереже аудиттелетін субъектінің Салық кодексінің 60-бабын қолдану мақсатында салықтар бойынша аудит жүргізуге қолданады.";
қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2021 жылғы 6 мамырдағы
№ 433
Бұйрығына қосымша
Салықтар бойынша аудит
жүргізу және салықтар бойынша
аудиторлық қорытынды беру
қағидаларына қосымша
Бекітемін:
Аудиторлық ұйымның басшысы
____________________________
____________________________
(басшының Т.А.Ә.
(болған кезде),
қолы, аудиторлық ұйымның
атауы, лицензияның
№, берілген күні)
Нысан
Салықтар бойынша аудиторлық қорытынды
_________________________                        _____________
(жасалған жері)                              (күні)
Аудиторлық ұйым____________________________________________________
(аудиторлық ұйымның атауы, БСН)
салықтар бойынша аудит жүргізуге арналған 20__ жылғы "__"
___________________ ___ шарттың негізінде, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі), "Аудиторлық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және Қазақстан Республикасының өзге де нормативті-құқықтық актілеріне сәйкес
____________________________________________________________________

"12. Аудиторское заключение предоставляется аудиторской организацией в орган государственных доходов по месту нахождения аудируемого субъекта в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня вручения аудируемому субъекту такого заключения.
Данное положение распространяется на проведение аудита по налогам в целях применения аудируемым субъектом статьи 60 Налогового кодекса.";
приложение изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
Приложение к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 6 мая 2021 года № 433
Приложение к Правилам
проведения аудита по налогам и
предоставления аудиторского
заключения по налогам
Утверждаю:
Руководитель аудиторской организации
____________________________
____________________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
руководителя, подпись,
наименование аудиторской
организации, №, дата выдачи лицензии)
Форма
Аудиторское заключение по налогам
____________________                   _____________
(место составления)                               (дата)
Аудиторской организацией,____________________________________________
(наименование аудиторской организации, БИН)
__________________________________________________________________________
на основании договора на проведение аудита по налогам от "__" ________ 20__ года
проведен аудит по налогам в отношении
________________________________________________________________________,
(Ф.И.О. (при его наличии) индивидуального предпринимателя, наименование
юридического лица-резидента, индивидуальный идентификационный номер или бизнес-идентификационный номер)
в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных
платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан "Об аудиторской
деятельности" и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан и

(дара кәсіпкердің Т.А.Ә. (болған кезде), резидент заңды тұлғаның атауы жеке сәйкестендіру нөмірі немесе бизнес-сәйкестендіру нөмірі) қатысты 20__ жылғы "__" _______ бастап 20__ жылғы "__" _______ кезеңге салықтар бойынша аудит жүргізілді және салықтар бойынша аудиторлық қорытынды жасалды.
Салықтар бойынша аудит ________ басталды Салықтар бойынша аудит __________ аяқталды
(күні)                                          (күні)
Салықтар бойынша аудитпен қамтылған салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің түрлері, тексерілетін мерзімі, бюджеттік сыныптауыш коды (бұдан әрі – БСК):____________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Аудиттелетін субъектінің байланыс телефондары: телефондары, факс:________________________________________________________________
Салықтар бойынша аудит барысында берілген құжаттардың
тізбесі: ______________________________________________________________
____________________________________________________________________
Салықтар бойынша аудит барысында берілмеген құжаттардың
тізбесі:______________________________________________________________
____________________________________________________________________
1. Аудиттелетін субъекті туралы жалпы мәліметтер
1. Дара кәсіпкер ретінде мемлекеттік тіркеу туралы куәлік: сериясы _____; берілген күні ____ жылғы "__" _______нөмірі _____.
2. Заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркеу немесе қайта тіркеу туралы куәлік: сериясы; берілген күні ____ жылғы "__"_______нөмірі_____.
3. Салық салу режимі:___________________________________________
4. Ұйымдық-құқықтық нысаны:___________________________________
5. Есепте: ____________________________________________________тұр.
(мемлекеттік кірістер органының атауы және коды, есепке қойылған күні)
6. Салық төлеушінің куәлігі: сериясы _____; берілген күні ____ жылғы "__"______нөмірі_____.
7. ҚҚС бойынша есепте тұр: берілген куәлігі__________________сериясы _____; берілген күні ____ жылғы "__" _______нөмірі _____, есепке қойылған күні _____ жылғы "__" _______, есептен шығарылған күні ____ жылғы "__" ________.
8. Құрылтайшылар (қатысушылар):_________________________________
(Құрылтайшылардың (қатысушылардың) тегі, аты, әкесінің аты, (болған кезде) ЖСН-і, құрылтайшы заңды тұлғаның атауы, БСН-і, жарғылық капиталдың сомасы, қатысу үлесі %)
9. Аудиттелетін субъектінің мекенжайы (заңды мекенжайы): ___________
Пошта индексі: ________________________________________________
Облыс/аудан: _________________________________________________
Қала/аудан: ___________________________________________________
Кент/ауыл: ___________________________________________________
Көше/шағын аудан:____________________________________________
Үй нөмірі: ____________________________________________________
Пәтер/бөлме:__________________________________________________
Аудиттелетін субъектінің мекенжайы (Іс жүзіндегі мекенжайы):
_____________________________________________________________
Пошта индексі: ________________________________________________
Облыс/аудан: _________________________________________________
Қала/аудан: ___________________________________________________
Кент/ауыл: ___________________________________________________
Көше/шағын аудан:____________________________________________
Үй нөмірі: ____________________________________________________
Пәтер/ бөлме: _________________________________________________

составлено аудиторское заключение по налогам за период с "__" _______ 20__ года по "__" _______20__ года.
Аудит по налогам начат __________ Аудит по налогам окончен __________
(дата)                                     (дата)
Виды налогов и других обязательных платежей в бюджет, проверяемый период, код
бюджетной классификации (далее – КБК), охваченные аудитом по налогам:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Контактные телефоны аудируемого субъекта: телефоны, факс:
_____________________________________________________________________
Перечень документов, предоставленные в ходе аудита по налогам:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Перечень документов, не предоставленные в ходе аудита по налогам:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
1. Общие сведения об аудируемом субъекте
1. Свидетельство о государственной регистрации в качестве индивидуального
предпринимателя: серия _____; номер _____ дата выдачи "__" _______ ____ года.
2. Свидетельство о государственной регистрации/перерегистрации юридического
лица: серия _____; номер _____ дата выдачи "__" _____ __ года.
3. Режим налогообложения: __________________________________________
4. Организационно-правовая форма: ___________________________________
5. Состоит на учете:________________________________________________
(наименование и код органа государственных доходов, дата постановки на учет)
6. Свидетельство налогоплательщика: серия _____; номер _____ дата выдачи "__" ____ года.
7. Состоит на учете по НДС:
выдано______________________________________серия _____; номер ____ дата
выдачи "__" _______ ____ года, дата постановки на учет "__" _______ ____ года, дата
снятия с учета "__" _______ ____ года.
8. Учредители (участники):_________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) учредителей (участников) ИИН, наименование юридического
лица учредителя БИН, сумма уставного капитала, доля участия в %)
9. Адрес аудируемого субъекта (юридический):______________________
Почтовый индекс:_______________________________________________
Область/район:_________________________________________________
Город/Район:___________________________________________________
Поселок/Село:__________________________________________________
Улица/Микрорайон:______________________________________________
Номер дома:____________________________________________________
Квартира/комната:_______________________________________________
Адрес аудируемого субъекта (фактический):
Почтовый индекс:________________________________________________
Область/район:__________________________________________________
Город/Район:____________________________________________________
Поселок/Село:___________________________________________________
Улица/Микрорайон:______________________________________________
Номер дома:____________________________________________________
Квартира/комната:_______________________________________________

10. Салықтар бойынша аудитпен қамтылған кезеңде лауазымды тұлға болып табылғандар:___________________________________________________
(Басшының Т.А.Ә. (болған кезде), ЖСН-і, болған кезеңі, бухгалтердің ЖСН-і, болған кезеңі)
11. Банктік шоттары туралы мәліметтер: ____________________________
____________________________________________________________________
(Банктің атауы, БСН, БСК*, шот №, валюта шотының түрі, ашылған және жабылған күні)
12. Салықтық жүктеме коэффициенті (СЖК): _________ -дан _______ -ға дейінгі кезең, СЖК =___%, бұл ретте ______ теңге мөлшеріндегі ЖЖТ-ға сомасы _____ теңгемен салық есептелген.
13. Бұның алдындағы салықтық тексеру және (немесе) салықтар бойынша аудит туралы мәліметтер:______________________________________________
____________________________________________________________________
(актінің №, күні, орындаушының Т.А.Ә. (болған кезде), өткізілген орны, тексерудің (салықтар бойынша аудиттің) кезеңі және түрі, жете есептелген (есептелген) салықтардың, төлемдердің, айыппұлдар мен өсімпұлдардың сомасы, бұзушылықтарды жою үшін қабылданған шаралар)
14. Лицензияланатын және рұқсат берілген қызмет түрінің болуы туралы мәліметтер:__________________________________________________________
____________________________________________________________________
(Лицензияның №, берілген күні, уақытша тоқтатылған күні, кері қайтарып алынған күні, берген орган, лицензияланатын және рұқсат берілген қызмет түрі).
15. Іс жүзінде айналысатын қызмет түрлері туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________
16. Қайта ұйымдастыру туралы мәліметтер: _________________________
____________________________________________________________________
17. Электрондық салық төлеуші ретінде тіркеу есебі туралы мәліметтер:__________________________________________________________
18. Аудиттелетін субъекті қызметінің жекелеген түрлері бойынша тіркеу есебі туралы мәліметтер:_______________________________________________
19. Құрылымдық бөлімшелер туралы мәліметтер (филиалдар, өкілдер): ____________________________________________________________________
20. Бақылау-касса машиналар мен ФС туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________
21. Төлем терминалдарында тіркеу дректері туралы мәліметтер:__________________________________________________________
22. Аудиттелетін субъектінің салық салу объектілерін және салық салуға байланысты объектілерін тіркеу деректері бойынша бұдан бұрын анықталған бұзушылықтар туралы мәліметтер:______________________________________
____________________________________________________________________

10. Должностными лицами в периоде охваченной аудитом по налогам
являлись:____________________________________________________________
(Руководитель Ф.И.О. (при его наличии), ИИН, период, бухгалтер ИИН, период)
11. Сведения о банковских счетах:__________________________________
(наименование банка, БИН, БИК, № счета, вид счета валюты, дата открытия и закрытия)
12. Коэффициент налоговой нагрузки (КНН): период с __________ по __________,
КНН = ____%, при этом исчислено налога _____ тенге на СГД в размере __________ тенге.
13. Сведения о предыдущей налоговой проверке и (или) аудита по налогам:
_____________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
(№, дата акта, Ф.И.О. (при его наличии) исполнителя, место проведения, период и вид
проверки (аудита по налогам), сумма доначисленных (исчисленных) налогов, платежей,
штрафов и пени, принятые меры для устранения нарушений)
14. Сведения о наличии лицензируемых и разрешенных видов деятельности:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(№, дата выдачи, приостановления, отзыва, прекращения лицензии, орган выдачи,
лицензируемый и разрешенный вид деятельности).
15. Сведения о фактических видах деятельности:__________________________
____________________________________________________________________
16. Сведения о реорганизации:_________________________________________
17. Сведения о регистрационном учете в качестве электронного налогоплательщика:
_________________________________________________________________________
18. Сведения о регистрационном учете аудируемого субъекта по отдельным видам деятельности:
_________________________________________________________________________
19. Сведения о структурных подразделениях (филиалы и представительства):
____________________________________________________________________
20. Сведения о регистрационных данных контрольно-кассовая машина с ФП:
__________________________________________________________________________
21. Сведения о регистрационных данных терминалов оплаты
____________________________________________________________________
22. Сведения о ранее установленных нарушениях по регистрационным данным
аудируемого субъекта по объектам налогообложения и объектам связанным с налогообложением:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________

23. Аудиттелетін субъекті меншік иесі (қатысушы) болып табылатын заңды тұлғалар туралы мәліметтер:____________________________________________
2. Салықтар бойынша аудит мәліметтері
Салықтар бойынша осы аудит мыналарды анықтады:
1. Қызметін тоқтату (ұзарту, жаңғырту):_____________________________
2. Тиісті салықтық кезең ішіндегі корпоративтік (жеке) табыс салығы мен қосымша құн салығы бойынша салықтық есептіліктердің нысандарына сәйкес аудиттелетін субъектінің тауарларды, жұмыстарды, қызмет көрсетулерді іске асыруы бойынша жылдық жиынтық табысы мен жалпы айналымы туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
3. Тиісті салықтық кезең ішіндегі корпоративтік (жеке) табыс салығы мен қосымша құн салығы бойынша салықтық есептіліктердің нысандарына сәйкес аудиттелетін субъект сатып алған тауарлар, жұмыстар және қызмет:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
4. Аудиттелетін субъектінің растауымен, тиісті салықтық кезең ішіндегі салықтар бойынша аудиттің тексеретін кезеңіндегі аудиттелетін субъектінің алынған және берілген шот-фактуралар тізілімі, орындалған жұмыстардың актілер тізбесі туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
5. Тиісті салықтық кезең ішіндегі жұмыскерлердің саны және аудиттелетін субъектінің салықтық есептіліктердің нысандарына сәйкес олардың есептелген табыстарының сомасы:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
6. Аудиттелетін субъектінің салықтық есептіліктері мен жеке шоттарын түгендеуді салыстыру нәтижелері:_____________________________________________________________
____________________________________________________________________ (салық есептіліктер қабылданған күн және №)
7. "Пирамида" талдамалы есеп нәтижелер:___________________________
____________________________________________________________________
8. Аудиттелетін субъектінің мемлекеттік сатып алуға қатысуы туралы мәліметтер:__________________________________________________________
____________________________________________________________________

23. Сведения о юридических лицах в которых аудируемый субъект является собственником (участником):
___________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
2. Сведения аудита по налогам
Настоящим аудитом по налогам установлено следующее:
1. Приостановление (продление, возобновление) деятельности:
____________________________________________________________________
2. Совокупный годовой доход и общий оборот по реализации товаров, работ и услуг
аудируемого субъекта согласно формам налоговых отчетности по корпоративному
(индивидуальному) подоходному налогу и налогу на добавленную стоимость за
соответствующие налоговые периоды:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
3. Приобретенные товары, работы и услуги аудируемого субъекта согласно формам
налоговых отчетностей по корпоративному (индивидуальному) подоходному налогу и
налогу на добавленную стоимость за соответствующие налоговые периоды:
___________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
4. Сведения о реестре полученных и выданных счетов-фактур и перечень актов
выполненных работ аудируемого субъекта за проверяемый период аудита по налогам, с
подтверждением аудируемого субъекта за соответствующие налоговые периоды :
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
5. Количество работников и начисленные суммы их доходов согласно формам
налоговых отчетностей аудируемого субъекта за соответствующие налоговые периоды:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
6. Результаты сверки инвентаризации налоговых отчетностей и лицевых счетов
аудируемого субъекта:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(№ и дата приема налоговой отчетности)
7. Результаты аналитического отчета "Пирамида":
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
8. Сведения об участии аудируемого субъекта в государственных закупках:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________

9. Бұдан бұрын камералдық бақылау нәтижелері бойынша аудиттелетін субъектіге қатысты мемлекеттік кірістер органдары анықтаған, жойылмаған бұзушылық және салықтар аудиті барысында оларды жою бойынша қабылданған шаралар:_________________________________________________
____________________________________________________________________
10. Аудиттелетін субъектінің касса, банк шоттары және фискальды жады бар бақылау-касса машиналары бойынша ақшалай қаражаттың қозғалысы:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(шот №, шотвалютасы, айналымы, күнтізбелік жылдың басындағы және соңындағы сальдо)
11. Салықтар бойынша аудит барысында аудиттелетін субъектінің контрагенттеріне жолданған сұрау салулардың нәтижелері:_________________
____________________________________________________________________
12. Салықтар бойынша аудит барысында аудиттелетін субъектінің салық салу объектілері және салық салуға байланысты объектілерінің болуы туралы уәкілетті органдар мен ұйымдарға жолданған сұрау салулардың нәтижелері:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
13. Салықтар бойынша аудит барысында аудиттелетін субъектінің экспорттық-импорттық операциялары бойынша мәліметтер:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(сыртқы экономикалық қызметке қатысушының атауы, аты, тегі, әкесінің аты (болған кезде), тиісті салықтық кезеңдер бойынша жалпы кедендік құн сомалары (объектінің саны)
14. Аудиттелетін субъектінің жалған кәсіпорындармен жасалған операцияларының бар-жоғы туралы, сот субъект кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыру ниетінсіз жасаған деп таныған, сот жарамсыз деп таныған мәміле бойынша шығыстар туралы, тіркелуін сот жарамсыз деп таныған контрагенттермен жасалған, жарамсыз деп танылған операциялар туралы ақпараттар:__________________________________________________________
____________________________________________________________________
(дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), заңды тұлғаның атауы ЖСН/БСН, салық төлеушіні әрекетсіз деп тану туралы сот актісінің №, күні және контрагент бойынша операциялар сомасы)
15. Аудиттелетін субъектінің дебиторлық және кредиторлық берешектері туралы ақпараттар:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(дара кәсіпкердің тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), заңды тұлғаның атауы ЖСН/БСН, тиісті кезең басындағы және аяғындағы сальдо, айналымдары)

9. Ранее не устраненные нарушения, выявленные органами государственных доходов
в отношении аудируемого субъекта по результатам камерального контроля и принятые меры
по их устранению в ходе аудита по налогам:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
10. Движение денежных средств по кассе, банковским счетам и контрольно-кассовым
машинам с фискальной памятью аудируемого субъекта:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(№ счета, валюта счета, обороты, сальдо на начало и на конец календарного года)
11. Результаты направленных запросов по контрагентам аудируемого субъекта в ходе аудита по налогам:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
12. Результаты направленных запросов уполномоченным органам и организациям о
наличии объектов налогообложения и объектов связанных с налогообложением аудируемого
субъекта в ходе аудита по налогам:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
13. Информация по экспортно-импортным операциям аудируемого субъекта в ходе аудита по налогам:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии), наименование участника внешнеэкономической деятельности,
общая сумма таможенной стоимости (количество объектов) за соответствующие налоговые периоды)
14. Информация о наличии операции аудируемого субъекта со лжепредприятиями, о
сделках признанных судом совершенным субъектом без намерения осуществления
предпринимательской деятельности, расходов по сделке, признанной судом
недействительной, об операциях с контрагентами, регистрация которых признана судом
недействительной, сведения об операциях с контрагентами, признанные бездействующими:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) индивидуального предпринимателя, наименование
юридического лица, ИИН/БИН, №, даты судебных актов, признания бездействующих
налогоплательщиков и суммы операции по контрагентам)
15. Информация о дебиторской и кредиторской задолженности аудируемого субъекта:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии), физического лица, индивидуального предпринимателя,
наименование юридического лица, ИИН/БИН, обороты, сальдо на начало и на конец
соответствующих периодов)

16. Аудиттелетін субъектінің шарттары мен мәмілелеріндегі тұлғаларды ауыстыру және міндеттемелерді тоқтату (цессиялар, талаптарын беру, өзара есепке жатқызу, қарсы талаптарды есепке жатқызу, борышты кешу, бас тарту, жаңалық, орындауға мүмкiндiк болмағандықтан мiндеттеменiң тоқтатылуы және тағы басқа) туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
17. Аудиттелетін субъектінің бейрезиденттермен операциялары бойынша мәліметтер:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(Бейрезиденттердің аты, тегі, әкесінің аты (болған кезде), атауы, салықтық кезеңдер, табыс түрлерінің коды, шарттың (келісім-шарттың) № мен күні, есептелген және төленген табыстардың сомалары)
18. Аудиттелетін субъектінің өзара байланысы туралы мәліметтер:
__________________________________________________________
____________________________________________________________________
(дара кәсіпкердің, жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), заңды тұлғаның атауы ЖСН/БСН)
19. Аудиттелетін субъектінің, салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер сомасының есептелуі және (немесе) есептелген соманы қайта қарау бөлігінде, талап қою мерзімі өтуіне күнтізбелік біржылдан аз қалған кезеңге өзгерістері мен толықтырулары бар қосымша салықтық есептілікті ұсынуы туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
20. "Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес аудиттелетін субъекті аудиторлық ұйымдарға берген мәліметтер:____________________________________
____________________________________________________________________ (жолданған құжаттың №, күні)
21. Қосымша мәліметтер:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
3. Салықтар бойынша аудит нәтижелері
№ 1 Қосымша
Мұнай секторының ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, резидент-заңды тұлғалардан түсетін корпоративтік табыс салығы (БСК______) ____ жыл (__________ дан __________ дейінгі кезең).
Салық салу режимі: __________________________________________.
Есептеулер жүргізілуі тиіс мемлекеттік кірістер органы: ___________.
Табыстар:
Табыстардың атауы
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша
Салықтар бойынша аудит деректері бойынша
Ауытқу
Шығыстар (шегерімдер):
Шығыстардың атауы
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша
Салықтар бойынша аудит деректері бойынша
Ауытқу
Залалдарды ауыстыру, түзетулер:
Залалдардың атауы
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша
Салықтар бойынша аудит деректері бойынша
Ауытқу
Салық салынатын табысты есептеу:
Есептеу бабының атауы
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша
Салықтар бойынша аудит деректері бойынша
Ауытқу
1
Түзетуден кейінгі жылдық жиынтық табыс
2
Барлық шегерімдер (шығыстар)
3
Барлық ауыстырылған залалдар мен түзетулер
4
Салық салынатын табыс (түзетумен қосқанда)
5
Залалдар (ауыстырылған залалдар мен түзетулерді қосқанда)
6
% түрінде салықтың мөлшерлемесі
7
Барлық есептелген салық
8
Салық бойынша жеңілдік
9
Салық жеңілдігі бойынша есептелген салық
10
Дербес шот бойынша төленген салық
Алшақтықтар:
_________________________________________________________________
(алшақтықтар сомасы теңгемен);
Есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы:_____________
Бап бойынша есептелген салықтың барлығы:___________________________
(есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы, кезең)
Алшақтықтың себептері және салық есептеу үшін негіздеме:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Дәлелдемелер:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
№ 2 Қосымша
Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан алынатын жеке табыс салығы (БСК _________) ________ жыл (________ дан ________ дейінгі кезең).
Салық салу режимі: __________________________________________.
Есептеулер жүргізілуі тиіс мемлекеттік кірістер органы:___________.
Табыстар:
Табыстардың атауы
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша
Салықтар бойынша аудит деректері бойынша
Ауытқу
Шығыстар (шегерімдер):
Шығыстардың атауы
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша
Салықтар бойынша аудит деректері бойынша
Ауытқу
Залалдарды ауыстыру, түзетулер:
Залалдардың атауы
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша
Салықтар бойынша аудит деректері бойынша
Ауытқу
Салық салынбайтын айналымдар:
Айналымдардың атауы
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша
Салықтар бойынша аудит деректері бойынша
Ауытқу
Салық салынатын табысты есептеу:
Есептеу бабының атауы
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша
Аудиторлық қорытындының деректері бойынша
Ауытқу
1
Түзетуден кейінгі жылдық жиынтық табыс
2
Барлық шегерімдер (шығыстар)
3
Барлық ауыстырылған залалдар мен түзетулер
4
Салық салынбайтын айналымдар
5
Салық салынатын табыс (түзетумен қосқанда)
6
Залалдар (ауыстырылған залалдар мен түзетулерді қосқанда)
7
% түрінде салықтың мөлшерлемесі
8
Барлық есептелген салық
9
Салық бойынша жеңілдік
10
Салық жеңілдігі бойыншаесептелген салық
11
Дербес шот бойынша төленген салық
Алшақтық: _____________________________________________________________ (алшақтықтың сомасы теңгемен);
Есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы:_____________
Бап бойынша есептелген салықтың барлығы:___________________________
(есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы, кезең)
Алшақтықтың себептері және салықты есептеу үшін негіздеме:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Дәлелдемелер:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
№ 3 Қосымша
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген тауарлар, жасалған жұмыстар, қызмет көрсету бойынша қосымша құн салығы (БСК ______) ____ жылы __ тоқсан (__________ дан __________ дейінгі кезең).
Салық салу режимі: __________________________________________.
Есептеу жүргізілуі тиіс мемлекеттік кірістер органы:_____________.
ҚҚС бойынша есептеулер:
Есептеулердің атауы
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша айналым
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша ҚҚС
Салықтар бойынша аудит деректері бойынша айналым
Салықтар бойынша аудит деректері бойынша ҚҚС
ҚҚС бойынша ауытқу
Есепке жататын ҚҚС:
Есепке жататын ҚҚС атауы
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша айналым
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша ҚҚС
Салықтар бойынша аудит деректері бойынша айналым
Салықтар бойынша аудит деректері бойынша ҚҚС
ҚҚС бойынша ауытқу
ҚҚС есептеу:
ҚҚС бойынша есептердің атауы
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша айналым
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша ҚҚС
Салықтар бойынша аудит деректері бойынша айналым
Салықтар бойынша аудит деректері бойынша ҚҚС
ҚҚС бойынша ауытқу
1
Барлық есептелген ҚҚС
2
Есепке жататын ҚҚС сомасы
3
а) бөлек есептеу әдісі
4
б) барабарлық әдісі
5
Төлеуге жататын ҚҚС
6
Салық бойынша жеңілдік (ауыл шаруашылық өндірушілер үшін)
7
Төленуге жататын ҚҚС(ауыл шаруашылық өндірушілер үшін)
8
Есепке жатқызылғаннан артық ҚҚС
9
Салық бойынша жеңілдік
10
Есепке жатқызылғаннан артық ҚҚС
Алшақтық: _____________________________________________________________ (алшақтықтың сомасы теңгемен);
Есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы:_____________
Бап бойынша есептелген салықтың барлығы:___________________________
(есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы, кезең)
Алшақтықтың себептері және салықты есептеу үшін негіздеме:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Дәлелдемелер:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
№ 4 Қосымша
Төлем көзінен салынатын, жеке табыс салығы (БСК ______) ____ жыл __ тоқсан (____ дан ____ дейінгі кезең)
Салық салу режимі: __________________________________________.
Есептеу жүргізілуі тиіс мемлекеттік кірістер органы:_________.
Аудиттелетін субъектінің мәліметі бойынша:
Қызметкерлердің саны: __; Еңбекақы төлеу қоры: __
Аудиторлық ұйымның мәліметі бойынша:
Қызметкерлердің саны: __; Еңбекақы төлеу қоры: __
Жеке табыс салығы бойынша есептеулер:
Табыс (Аудиттелетін субъектінің деректері)
Салық салынбайтын табыстар (Аудиттелетін субъектінің деректері)
МЗЖ сомасы (Аудиттелетін субъектінің деректері)
ЖТС сомасы (Аудиттелетін субъектінің деректері)
Төленген табыстар (Аудиттелетін субъектінің деректері)
Табыстар (Салықтар бойынша аудит деректері)
Салық салынбайтын табыстар (Салықтар бойынша аудит деректері)
Жиыны:
Жеке табыс салығының айлық есептеулері (жалғасы):
МЗЖ сомасы (Салықтар бойынша аудит деректері)
ЖТС сомасы (Салықтар бойынша аудит деректері)
Төленген табыстар (Салықтар бойынша аудит деректері)
Табыстар бойынша алшақтықтар
Салықтардан бойынша алшақтықтар
Жеткіліксіз жиналған
(Аудиттелетін субъект және тиісті салықтар бойынша аудит деректері)
Артық жиналған
(Аудиттелетін субъект және тиісті салықтар бойынша аудит деректері)
Ескерту
Жиыны:
Жеке табыс салығының айлық есептеулері:
Ай
табыстар бойынша кезеңнің басындағы борыш
салық бойынша кезеңнің басындағы борыш
Кезең ішіндеесептелген табыс
Кезең ішіндеесептелген салық
Кезең ішіндетөленген табыс
Кезең ішіндеаударылған салық
Жиыны:
Жеке табыс салығының айлық есептеулері (жалғасы):
Үлес салмағы
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша есептелген салық
салықтар бойынша аудит деректері бойынша есептелген салық
Ауытқу
Артық төлем
жиыны
жиыны:
Алшақтық: ____________________________________________________________ (алшақтықтың сомасы теңгемен);
Есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы:_____________
Бап бойынша есептелген салықтың барлығы:___________________________
(есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы, кезең)
Алшақтықтың себептері және салықты есептеу үшін негіздеме:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Дәлелдемелер:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
№ 5 Қосымша
Басқа салықтар мен төлемдер (БСК ______) ____ жыл__ тоқсан (________ дан __________дейінгі кезең).
Салық салу режимі:________________________________________________.
Есептеу жүргізілуі тиіс мемлекеттік кірістер органы: ______________.
Салық салу объектісінің өлшем бірлігі:__
Басқа салықтар мен төлемдер:
Салық салу объектісінің атауы (объектінің өлшем бірлігі, объектінің мөлшерлемесі)
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша объектісі
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша салық/төлем
салықтар бойынша аудит деректері бойынша объект
салықтар бойынша аудит деректері бойынша салық/төлем
Ауытқу
Ескерту
Есептеу бабының атауы
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша объектісі
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша салық/төлем
салықтар бойынша аудит деректері бойынша объект
салықтар бойынша аудит деректері бойынша салық/төлем
Ауытқу
1
Есептелген салық/төлем
2
Салық бойынша жеңілдік
3
Салық жеңілдігі бойынша есептелген салық
4
Дербес шоты бойынша артық төлем
Алшақтық:
_________________________________________________________________
(алшақтықтың сомасы теңгемен);
Есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы:____________
Бап бойынша есептелген салықтың барлығы:___________________________
(есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы, кезең)
Алшақтықтың себептері және салықты есептеу үшін негіздеме:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Дәлелдемелер:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
№ 6 Қосымша
Салық салынатын базасы болмаған кезде толтырылады

16. Сведения о перемене лиц и прекращении обязательств в договорах и сделках
(цессии, уступках требований, взаимозачете, зачет встречных требований, прощение долга,
отступное, новация, прекращение обязательства невозможностью исполнения, и так далее)
аудируемого субъекта:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
17. Сведения по операциям с нерезидентами аудируемого субъекта:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии), наименование нерезидентов, налоговые периоды, код вида
доходов, номер и дата договора (контракта), сумма начисленных и выплаченных доходов)
18. Сведения о взаимосвязанных сторонах аудируемого субъекта:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) физического лица, индивидуального предпринимателя,
наименование юридического лица, ИИН/БИН)
19. Сведения о представлении аудируемым субъектом дополнительной налоговой
отчетности с изменениями и дополнениями за период, по которому срок исковой давности
истекает менее чем через один календарный год, в части начисления и (или) пересмотра
исчисленной суммы налогов и других обязательных платежей в бюджет, а также в части переноса убытков:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
20. Сведения, переданные аудиторской организацией в соответствии с Законом
Республики Казахстан "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных
преступным путем, и финансированию терроризма" аудируемого субъекта:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(№, дата направленного документа)
21. Дополнительные сведения:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
3. Результаты аудита по налогам
Приложение № 1
Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-резидентов, за исключением
поступлений от организаций нефтяного сектора (КБК______) ____ год (период с __________ по __________).
Режим налогообложения: __________________________________________.
Орган государственных доходов, в котором должны быть произведены
исчисления:_____________________________________________________________________.
Доходы:
Наименование доходов
По данным аудируемого субъекта
По данным аудита по налогам
Отклонение
Расходы (вычеты):
Наименование расходов
По данным аудируемого субъекта
По данным аудита по налогам
Отклонение
Перенесенные убытки и корректировки:
Наименование убытков
По данным аудируемого субъекта
По данным аудита по налогам
Отклонение
Расчет налогооблагаемого дохода:
Наименование статьи расчета
По данным аудируемого субъекта
По данным аудита по налогам
Отклонение
1
Совокупный годовой доход после корректировки
2
Всего вычетов (по расходам)
3
Всего перенесенные убытки и корректировки
4
Налогооблагаемый доход (с учетом корректировки)
5
Убыток (с учетом корректировки и перенесенных убытков)
6
Ставка налога, в %
7
Всего исчислено налога
8
Льгота по налогу
9
Всего исчислено налога по льготе
10
Переплата по лицевому счету
Расхождения:______________________________________________________
(сумма расхождений в тенге);
Исчисленные (уменьшенные) суммы налогов и убытков:_________________
Всего исчислено налога по статье:____________________________________
(сумма исчисленных (уменьшенных) налогов и убытков в тенге, период)
Причины расхождения и основание для исчисления налогов:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Доказательства:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Приложение № 2
Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты
(КБК ________) _______ год (период с ________ по __________).
Режим налогообложения _____________________________________.
Орган государственных доходов в котором должны быть исчисления______.
Доходы:
Наименование доходов
По данным аудируемого субъекта
По данным аудиторского заключения
Отклонение
Расходы (вычеты):
Наименование расходов
По данным аудируемого субъекта
По данным аудиторского заключения
Отклонение
Перенесенные убытки и корректировки:
Наименование убытков
По данным аудируемого субъекта
По данным аудиторского заключения
Отклонение
Необлагаемые обороты:
Наименование оборотов
По данным аудируемого субъекта
По данным аудиторского заключения
Отклонение
Расчет налогооблагаемого дохода:
Наименование статьи расчета
По данным аудируемого субъекта
По данным аудиторского заключения
Отклонение
1
Совокупный годовой доход после корректировки
2
Всего вычетов (по расходам)
3
Всего перенесенные убытки корректировки
4
Необлагаемые обороты
5
Налогоблагаемый доход (с учетом корректировки)
6
Убыток (с учетом корректировки и перенесенных убытков)
7
Ставка налога, в %
8
Всего исчислено налога
9
Льгота по налогу
10
Всего исчислено налога по льготе
11
Переплата по лицевому счету
Расхождения:______________________________________________________
(сумма расхождений в тенге);
Исчисленные (уменьшенные) суммы налогов и убытков:_________________
Всего исчислено налога по статье:____________________________________
(сумма исчисленных (уменьшенных) налогов и убытков в тенге, период)
Причины расхождения и основание для исчисления налогов:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Доказательства:
_________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Приложение № 3
Налог на добавленную стоимость на произведенные товары, выполненные работы и
оказанные услуги на территории Республики Казахстан (КБК______) ____ год __ квартал
(период с __________ по __________).
Режим налогообложения:__________________________________________
Орган государственных доходов, в котором должны быть произведены
исчисления___________________.
Начисления по НДС:
Наименование начислений
Оборот по данным аудируемого субъекта
НДС по данным аудируемого субъекта
Оборот по данным аудита по налогам
НДС по данным аудита по налогам
Отклонение по НДС
НДС относимый в зачет:
Наименование НДС, относимого в зачет
Оборот по данным аудируемого субъекта
НДС по данным аудируемого субъекта
Оборот по данным аудита по налогам
НДС по данным аудита по налогам
Отклонение по НДС
Расчет НДС:
Наименование расчета по НДС
Оборот по данным аудируемого субъекта
НДС по данным аудируемого субъекта
Оборот по данным аудита по налогам
НДС по данным аудита по налогам
Отклонение по НДС
1
Всего начислено НДС
2
Сумма НДС относимого в зачет
3
а) раздельный метод
4
б) пропорциональный метод
5
НДС, подлежащий уплате
6
Льгота по налогу (для с/х товаропроизводителей)
7
НДС, подлежащий к уплате (для с/х товаропроизводителей)
8
Превышение НДС, относимого в зачет
9
Льгота по налогу
10
Превышение НДС, относимого в зачет
Расхождения:_________________________________________________________
(сумма расхождений в тенге);
Исчисленные (уменьшенные) суммы налогов и платежей:___________________
Всего исчислено налога по статье:_______________________________________
(сумма исчисленных (уменьшенных) налогов в тенге, период)
Причины расхождения и основание для исчисления налогов:
________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Доказательства:____________________________________________________
_________________________________________________________________
Приложение № 4
Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты
(КБК ______) _______ год квартал (период с ________ по __________).
Режим налогообложения ________________________________________
Орган государственных доходов, в котором должны быть произведены
исчисления_____________________________.
По данным аудируемого субъекта:
Количество работников: __; Фонд оплаты труда: __
По данным аудита по налогам:
Количество работников: __; Фонд оплаты труда: __
Расчет индивидуального подоходного налога:
Доход (данные аудируемого субъекта)
Доходы, не подлежащие налогообложению (данные аудируемого субъекта)
Сумма ОПВ (данные аудируемого субъекта)
Сумма ИПН (данные аудируемого субъекта)
Выплачено дохода (данные аудируемого субъекта)
Доход (данные аудита по налогам)
Доходы, не подлежащие налогообложению (данные аудита по налогам)
Итого:
Расчет индивидуального подоходного налога (продолжение):
Сумма ОПВ (данные аудита по налогам)
Сумма ИПН (данные аудита по налогам)
Выплачено дохода (данные аудита по налогам)
Расхождения по доходам
Расхождения по налогам
Недобор (по данным аудируемого субъекта/ и данные аудита по налогам соответственно)
Перебор (по данным аудируемого субъекта/ и данные аудита по налогам соответственно)
Примечание
Итого:
Ежемесячный расчет индивидуального подоходного налога:
Месяц
Долг по доходам на начало периода
Долг по налогу на начало периода
Исчислен доход за период
Исчислен налог за период
Выплачен доход за период
Перечислен налог за период
Итого:
Ежемесячный расчет индивидуального подоходного налога (продолжение):
Удельный вес
Исчислен налог по данным аудируемого субъекта
Исчислен налог по данным аудита по налогам
Отклонение
Переплата
ИТОГО
Итого:
Расхождения:______________________________________________________
(сумма расхождений в тенге);
Исчисленные (уменьшенные) суммы налогов: __________________________
Всего исчислено налога по статье:_____________________________________
(сумма исчисленных (уменьшенных) налогов в тенге, период)
Причины расхождения и основание для исчисления налогов:
_________________________________________________________________
Доказательства:
_________________________________________________________________
Приложение № 5
Прочие виды налогов и платежей (КБК ______) ____ год__ квартал (с __________ по __________).
Режим налогообложения _________________________________________.
Орган государственных доходов, в котором должны быть произведены исчисления
__________________.
Единицы измерения объекта налогообложения:______
Расчет прочих налогов и платежей:
Наименование объекта налогообложения (единица измерения объекта, ставка объекта)
Объект по данным аудируемого субъекта
Налог/платеж по данным аудируемого субъекта
Объект по данным аудита по налогам
Налог/платеж по данным аудита по налогам
Отклонение
Примечание
Наименование статьи расчета
Объект по данным аудируемого субъекта
Налог/платеж по данным аудируемого субъекта
Объект по данным аудита по налогам
Налог/платеж по данным аудита по налогам
Отклонение
1
Исчислено налога/платежа
2
Льгота по налогу
3
Исчислено налога по льготе
4
Переплата по лицевому счету
Расхождения:______________________________________________________
(сумма расхождений в тенге)
Исчисленные (уменьшенные) суммы налогов, платежей: ______________
Всего исчислено налога по статье:
______________________________________________________________
(сумма исчисленных (уменьшенных) налогов, платежей в тенге, период)
Причины расхождения и основание для исчисления налогов:
_________________________________________________________________
Доказательства:
_________________________________________________________________
Приложение № 6
Заполняется при отсутствии налогооблагаемой базы

1) Есепті кезең: _____________________________________________
2) Салықтар мен төлемдердің түрлері (БСК):____________________
3) Салықтар мен төлемдердің қолданыстағы түрі:________________
4) Салық салу режимі:_________________________________________
5) Есептеу жүргізілуі тиіс мемлекеттік кірістер органы (МКО коды):______________________________________
Аудиторлық қорытындының деректері бойынша:
Салық салынатын базасы болмауына байланысты салықтар бойынша ____ дан ____ дейінгі кезеңдегі есептеу дұрыстығы мәселесі бойынша салықтар бойынша аудит кезінде бұзушылықтар мен алшақтықтар анықталмаған.
Лицензиясыз қызметті жүзеге асыру кезінде толтырылады
1) Есепті кезең: _____________________________________________
2) Салықтар мен төлемдердің түрлері (БСК):____________________
3) Салықтар мен төлемдердің қолданыстағы түрі:________________
4) Салық салу режимі:_________________________________________
5) Есептеу жүргізілуі тиіс мемлекеттік кірістер органы (МКО коды):________________________________________
Аудиторлық қорытындының деректері бойынша:
____ дан ____ дейінгі кезеңде бап бойынша (салық пен төлемнің түрі) есептеу дұрыстығы мәселесі бойыншасалықтар бойынша аудит кезіндеаудиттелетін субъект ____ дан ____ дейін лицензиясыз қызметті жүзеге асырған. Сол кезеңде сомасы____теңге табыс алынған.
№ 7 Қосымша
Мұнай секторының ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, резидент-заңды тұлғалардан түсетін корпоративтік табыс салығы (БСК_____) ____ жыл (__________ дан __________ дейінгі кезең).
(Төлем көзінен салынбайтын, жеке табыс салығы (БСК _________).
Әлеуметтік салық (БСК______) ____ жыл __ тоқсан (__________ дан __________ дейінгі кезең).
Салық салу режимі: __________________________________________.
Есептеу жүргізілуі тиіс мемлекеттік кірістер органы: _____________.
Шағын субъект бизнес үшін салық есептеу:
Есептеу бабының атауы
Аудиттелетін субъектінің деректері бойынша
Салықтар бойынша аудит деректері бойынша
Алшақтық (+/-)
1
Салық кезеңі үшін табыс
2
Салық мөлшерлемесі
3
Есептелген салық сомасы
4
Табыстың шекті сомасынан асып кеткен табыс сомасы
5
орташа айлық жалақысы кемінде ЕЖМ-нің 2 есенемесе 2,5 есесін құрайтын қызметкерлердің орташа тізімдік саны
6
Салықты қызметкерлердің орташа тізімдік санынан азайту жағына түзету
7
Түзетуді есепке ала отырып, салық сомасы
8
Корпоративтік (жеке) табыс салығы
9
КТС (ЖТС) дербес шоты бойынша артық төлемі
10
Әлеуметтік салықтың сомасы
11
Дербес шот бойынша артық төлем
Алшақтық: _____________________________________________________________
(алшақтықтың сомасы теңгемен);
Есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы:_____________
Бап бойынша есептелген салықтың барлығы:___________________________
(есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы, кезең)
Алшақтықтың себептері және салықты есептеу үшін негіздеме:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Дәлелдемелер:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
№ 8 Қосымша
Акцизделетін тауарлардың түрлері (БСК ______):_______________жыл (________ дан ________ дейінгі кезең).
Салық салу режимі: __________________________________________.
Есептеу жүргізілуі тиіс мемлекеттік кірістер органы:______________.
Акциз
Ай
Объектің атауы
Акциз мөлшерлемесі (аудиттелетін субъект)
Объектілердің саны (аудиттелетін субъект)
Айналымның сомасы (аудиттелетін субъект)
Акциз сомасы (аудиттелетін субъект)
Акциз мөлшерлемесі (салықтар бойынша аудит бойынша)
Акциз (жалғасы):
Объектілердің саны (салықтар бойынша аудит)
Айналымның сомасы (салықтар бойынша аудит)
Акциз сомасы (салықтар бойынша аудит)
Есептелген сомасы
Дербес шот бойынша артық төлем
жиыны
Ескерту
Алшақтық: _____________________________________________________________
(алшақтықтың сомасы теңгемен);
Есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы:_____________
Бап бойынша есептелген салықтың барлығы:___________________________
(есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы, кезең)
Алшақтықтың себептері және салықты есептеу үшін негіздеме:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Дәлелдемелер:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
№ 9 Қосымша
Тіркелген салық (БСК ______) ____ жыл __ тоқсан (мерзімі __________ дан __________).
Салық салу режимі: __________________________________________.
Есептеу жүргізілуі тиіс мемлекеттік кірістер органы:______________.
Тіркелген салық:
Салық салу объектісінің атауы (объектінің өлшем бірлігі)
Тіркелген салықтың мөлшерлемесі (Аудиттелетін субъектінің деректері)
Объектілердің саны (Аудиттелетін субъектінің деректері)
Тіркелген салықтың сомасы (Аудиттелетін субъектінің деректері)
Тіркелген салықтың мөлшерлемесі (салықтар бойынша аудит деректері)
Объектінің саны (салықтар бойынша аудит деректері)
Тіркелген салықтың сомасы (салықтар бойынша аудит деректері)
Алшақтықтар
жиыны:
Алшақтық: _____________________________________________________________
(алшақтықтың сомасы теңгемен);
Есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы:_____________
Бап бойынша есептелген салықтың барлығы:___________________________
(есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы, кезең)
Алшақтықтың себептері және салықты есептеу үшін негіздеме:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Дәлелдемелер:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
№ 10 Қосымша
Ойын бизнесіне салынатын салық (БСК ______) ____ жыл __ тоқсан (__________дан __________ дейінгі кезең).
Салық салу режимі: __________________________________________.
Есептеу жүргізілуі тиіс мемлекеттік кірістер органы:______________.
Ойын бизнесіне салынатын салық:
Салық салу объектісінің атауы(объектінің өлшем бірлігі)
Ойын бизнесіне салынатын салықтың мөлшерлемесі (аудиттелетін субъектінің деректері)
Объектінің саны (Аудиттелетін субъектінің деректері)
бизнесіне салынатын салықтың сомасы (Аудиттелетін субъектінің деректері)
бизнесіне салынатын салықтың мөлшерлемесі (салықтар бойынша аудит деректері)
Объектінің саны (салықтар бойынша аудит деректері)
бизнесіне салынатын салықтың сомасы (салықтар бойынша аудит деректері)
Алшақтық
Ойын бизнесіне салынатын салықты есептеу:
Салық салу объектісінің атауы (объектінің өлшем бірлігі)
Ойын бизнесіне салынатын салықтың мөлшерлемесі (аудиттелетін субъектінің деректері)
Объектінің саны (Аудиттелетін субъектінің деректері)
Ойын бизнесіне салынатын салықтың сомасы (Аудиттелетін субъектінің деректері)
Ойын бизнесіне салынатын салықтың мөлшерлемесі (салықтар бойынша аудит деректері)
Объектілердің саны (салықтар бойынша аудит деректері)
Ойын бизнесіне салынатын салықтың сомасы (салықтар бойынша аудит деректері)
Алшақтық
1
Ойын бизнесіне салынатын салықтың есептелген сомасы
2
Бюджетке төленетін қосымша төлемнің сомасы
3
КТС дербес шоты бойынша артық төлем
Алшақтық:
__________________________________________________________________
(алшақтықтың сомасы теңгемен);
Есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы:_____________
Бап бойынша есептелген салықтың барлығы:___________________________
(есептелген (азайтылған) салықтар мен залалдардың сомасы, кезең)
Алшақтықтың себептері және салықты есептеу үшін негіздеме:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Дәлелдемелер:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
№ 11 Қосымша*
Коммерциялық емес ұйымдардың табыстары мен шығыстарының кестесі _______ жыл (__________ дан ________ дейінгі кезең).
Түскен активтердің, оның ішінде кредиттер мен алынған аванстардың барлығы:
Құжаттың күні
Құжаттың нөмірі
Төлемнің тағайындалуы
Тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің атауы
Бірліктің құны теңгемен
Бірліктің құны валютамен
Саны
сомасытеңгемен
сомасы валюта мен
Валютаның атауы
Түскен активтердің, оның ішінде кредиттер мен алынған аванстардың барлығы (жалғасы):
Бейрезидент
ЖСН/БСН
Заңды (жеке) тұлғаның атауы
Резиденттік елі
Бейрезидент банк
Банктің атауы
БСК*
Шоттың түрі
Шоттың нөмірі
Ескерту
Кезеңдегі шығыстардың барлығы:
Құжаттың уақыты
Құжаттың нөмірі
Төлемнің тағайындалуы
Тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің атауы
Бірліктің құны теңгемен
Бірліктің құны валютамен
Саны
сомасытеңгемен
сомасы валюта мен
Валютаның атауы
Кезеңдегі шығыстардың барлығы (жалғасы):
Бейрезидент
ЖСН/БСН
Заңды (жеке) тұлғаның атауы, тегі, аты, әкесінің аты
Резиденттік елі
Бейрезидент банк
Банктің атауы
БСК*
Шоттың түрі
Шоттың нөмірі
Ескерту
* Ескерту: осы қосымша коммерциялық емес ұйымдар бойынша толтырылады.

1) Отчетный период: _____________________________________________
2) Виды налогов и платежей (КБК):_________________________________
3) Действующий вид налогов и платежей:___________________________
4) Режим налогообложения:________________________________________
5) Орган государственных доходов, в котором должны быть произведены исчисления
(код ОГД):_________________________________________________
По данным аудиторского заключения:
При аудите по налогам по вопросу правильности исчисления за период c _____ по
______ нарушений и расхождений не установлено, в связи с отсутствием налогооблагаемой базы.
Заполняется при осуществлении безлицензионной деятельности
1) Отчетный период: _____________________________________________
2) Виды налогов и платежей (КБК):_________________________________
3) Действующий вид налогов и платежей:___________________________
4) Режим налогообложения:_______________________________________
5) Орган государственных доходов, в котором должны быть произведены исчисления
(код ОГД):____________
По данным аудиторского заключения:
При аудите по налогам по вопросу правильности исчисления за период c _____ по ______ нарушений и расхождений не установлено, в связи с отсутствием налогооблагаемой базы.
Приложение № 7
Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-резидентов, за исключением
поступлений от организаций нефтяного сектора (КБК ______) (индивидуальный подоходный
налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты КБК ______).
Социальный налог (КБК ____) ____ год __ квартал (с ______по _______).
Режим налогообложения _________________________________________.
Орган государственных доходов, в котором должны быть произведены
исчисления________________.
Расчет налога для субъектов малого бизнеса:
Статья расчета
По данным аудируемого субъекта
По данным аудита по налогам
Расхождение (+/-)
1
Доход за налоговый период
2
Ставка налога
3
Сумма исчисленного налога
4
Сумма дохода, превышающая предельную сумму дохода
5
Среднесписочная численность работников, зарплата не менее 2-х или 2,5 кратного МРЗП
6
Корректировка налога в сторону уменьшения от среднесписочной численности работников
7
Сумма налога с учетом корректировки
8
Сумма корпоративного (индивидуального) подоходного налога
9
Перплата по лицевому счету КПН (ИПН)
10
Сумма социального налога
11
Переплата по лицевому счету
Расхождения:___________________________________________________
(сумма расхождений в тенге)
Исчисленные (уменьшенные) суммы налогов: _______________________
Всего исчислено налога по статье:__________________________________
(сумма исчисленных (уменьшенных) налогов в тенге, период)
Причины расхождения и основание для исчисления налогов:
_________________________________________________________________
Доказательства:
_________________________________________________________________
Приложение № 8
Виды подакцизных товаров (КБК____):________год (с ______ по ______).
Режим налогообложения _________________________________________.
Орган государственных доходов, в котором должны быть произведены исчисления __________________.
Акциз:
Месяц
Наименование объекта
Ставка акциза (аудируемый субъект)
Количество объектов (аудируемый субъект)
Сумма оборота (аудируемый субъект)
Сумма акциза (аудируемый субъект)
Ставка акциза (аудит по налогам)
Количество объектов (аудит по налогам)
Сумма оборота (аудит по налогам)
Сумма акциза (аудит по налогам)
Исчислено
Переплата по лицевому счету
Итого
Примечание
Расхождения:___________________________________________________
(сумма расхождений в тенге);
Исчисленные (уменьшенные) суммы налогов: _________________________
Всего исчислено налога по статье:___________________________________
(сумма исчисленных (уменьшенных) налогов в тенге, период)
Причины расхождения и основание для исчисления налогов:
_________________________________________________________________
Доказательства:
_________________________________________________________________
Приложение № 9
Фиксированный налог (КБК ____) ___ год __ квартал (с _____ по _____).
Режим налогообложения _________________________________________.
Орган государственных доходов, в котором должны быть произведены исчисления __________________.
Фиксированный налог:
Наименование объекта налогобложения (единица измерения объекта)
Ставка фиксированного налога (данные аудируемого субъекта)
Количество объектов (данные аудируемого субъекта)
Сумма фиксированного налога (данные аудируемого субъекта)
Ставка фиксированного налога (данные аудита по налогам)
Количество объектов (данные аудита по налогам)
Сумма фиксированного налога (данные аудита по налогам)
Расхождение
Итого:
Расхождения:_____________________________________________________
(сумма расхождений в тенге);
Исчисленные (уменьшенные) суммы налогов: _______________________
Всего исчислено налога по статье:__________________________________
(сумма исчисленных (уменьшенных) налогов в тенге, период)
Причины расхождения и основание для исчисления налогов:
_________________________________________________________________
Доказательства:
_________________________________________________________________
Приложение № 10
Налог на игорный бизнес (КБК ___) ___ год __ квартал (с ____ по ___).
Режим налогообложения _________________________________________.
Орган государственных доходов, в котором должны быть произведены исчисления _____________________.
Налог на игорный бизнес:
Наименование объекта налогобложения (единица измерения объекта)
Ставка по налогу на игорный бизнес (данные аудируемого субъекта)
Количество объектов (данные аудируемого субъекта)
Сумма по налогу на игорный бизнес (данные аудируемого субъекта)
Ставка по налогу на игорный бизнес (данные аудита по налогам)
Количество объектов (данные аудита по налогам)
Сумма по налогу на игорный бизнес (данные аудита по налогам)
Расхождение
Расчет налога на игорный бизнес:
Наименование объекта налогобложения (единица измерения объекта)
Ставка по налогу на игорный бизнес (данные аудируемого субъекта)
Количество объектов (данные аудируемого субъекта)
Сумма по налогу на игорный бизнес (данные аудируемого субъекта)
Ставка по налогу на игорный бизнес (данные аудита по налогам)
Количество объектов (данные аудита по налогам)
Сумма по налогу на игорный бизнес (данные аудита по налогам)
Расхождение
1
Исчислено налога на игорный бизнес
2
Сумма дополнительного платежа, подлежащего уплате в бюджет
3
Переплата по лицевому счету (КПН)
Расхождения:___________________________________________________
(сумма расхождений в тенге);
Исчисленные (уменьшенные) суммы налогов: _______________________
Всего исчислено налога по статье:__________________________________
(сумма исчисленных (уменьшенных) налогов в тенге, период)
Причины расхождения и основание для исчисления налогов:
_________________________________________________________________
Доказательства:
_________________________________________________________________
Приложение № 11*
Расшифровка доходов и расходов некоммерческих организаций ______ год
(с _________ по _______).
Всего поступление активов, в том числе кредитов и авансов полученных:
Дата документа
Номер документа
Назначение платежа
Наименование товаров, работ и услуг
Стоимость единицы в тенге
Стоимость единицы в валюте
Количество
Сумма в тенге
Сумма в валюте
Наименование валюты
Всего поступление активов, в том числе кредитов и авансов полученных (продолжение):
Нерезидент
ИИН/БИН
Наименование юридического (физического) лица
Страна резидентства
Банк нерезидент
Наименование банка
БИК
Вид счета
Номер счета
Примечание
Всего расходов периода:
Дата документа
Номер документа
Назначение платежа
Наименование товаров, работ и услуг
Стоимость единицы в тенге
Стоимость единицы в валюте
Количество
Сумма в тенге
Сумма в валюте
Наименование валюты
Всего расходов периода (продолжение):
Нерезидент
ИИН/БИН
Наименование юридического (физического) лица
Страна резидентства
Банк нерезидент
Наименование банка
БИК
Вид счета
Номер счета
Примечание
* Примечание: Данное приложение заполняется по некоммерческим организациям.

4. Қорытынды
Салықтар бойынша аудит нәтижелері бойынша салықтарды және бюджетке төлентетін басқа да міндетті төлемдерді есептеу және төлеу, міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын есептеу, ұстап қалу, аудару әлеуметтік аударымдарды есептеу және төлеу бойынша мынадай міндеттемелер айқындалды:
Салықтың, төлемнің коды
Салықтың, төлемнің түрі
Есептелетін сома
Азайтылатын сома
Салықтар бойынша аудит нәтижесінде анықталған бұзушылықтар туралы және оларды аудиттелетін субъектінің салықтар бойынша аудит барысында жоюы туралы ақпарат
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Аудиторлық қорытындыға қосымша ____ парақ.
Салықтар бойынша аудитті жүргізген тұлғалар:_______________________
(Атқарушы-аудиторлардың Т.А.Ә. (болған кезде), қолы, біліктілік куәлігінің №, берілген күні).
Салықтар бойынша аудиторлық қорытындыны алдым (-ық):
_________________________________________________________________
(аудиттелетін субъектінің немесе өкілінің тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), қолы, алған күні)
Салықтар бойынша аудиторлық қорытынды аудиттелетін субъектіге табыс етілді:_______________________________________________________________
(аудиторлық ұйымның лауазымды тұлғасының тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), қолы, берген күні)
Салықтар бойынша аудиторлық қорытынды аудиттелетін субъектіге жөнелтілді:__________________________________________________________
(Қорытындыны жөнелту және (немесе) қолма-қол алу, хабарламасы бар тапсырыс хатпен алу фактісін растайтын құжат).
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
БСК - бюджеттік сыныптауыш коды;
БСК*- банктік сәйкестендіру коды;
БСН - бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ЕЖМ - ең төменгі жалақы мөлшері;
ЖЖТ - жылдық жиынтық табыс;
ЖСН - жеке-сәйкестендіру нөмірі;
ЖТС - жеке табыс салығы;
КТС - корпоративтік табыс салығы;
ҚҚС - қосымша құн салығы;
МЗЖ - міндетті зейнетақы жарнасы;
МКО - мемлекеттік кірістер органы;
СЖК - салықтық жүктеме коэффициенті;
Т.А.Ә. - тегі, аты, әкесінің аты;
ФС - фискалдық жад.

4. Заключение
По результатам аудита по налогам выявлены следующие обязательства по исчислению и уплате налогов и других обязательных платежей в бюджет, исчислению, удержанию, перечислению обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов, исчислению и уплате социальных отчислений:
Код налога, платежа
Вид налога, платежа
Сумма к исчислению
Сумма к уменьшению
Информация о выявленных нарушениях по результатам аудита по налогам, и об их
устранении аудируемым субъектом в ходе аудита по налогам
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Приложение к аудиторскому заключению на ____ листах.
Лица, проводившие аудит по налогам:
____________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) аудиторов-исполнителей, подпись, №, дата выдачи
квалификационного свидетельства).
Аудиторское заключение по налогам получил (-а):
_______________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) аудируемого субъекта и (или) представителя, подпись, дата)
Аудиторское заключение по налогам вручено аудируемому субъекту:
_________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) должностного лица аудиторской организации, подпись, дата)
Аудиторское заключение по налогам отправлено аудируемому субъекту:
____________________________________________________________________
(документ, подтверждающий факт отправки и (или) получения, нарочно, заказным
письмом с уведомлением).
Расшифровка аббревиатур:
КБК - код бюджетной классификации;
БИК - банковский идентификационный номер;
БИН - бизнес-идентификационный номер;
МРЗП - минимальный размер зароботной платы;
СГД - совокупный годовой доход;
ИИН - индивидуальный идентификационный номер;
ИПН - индивидуальный подоходный налог;
КПН - корпоративный подоходный налог;
НДС - налог на добавленную стоимость;
ОПВ - обязательные пенсионные взносы;
ОГД - орган государственных доходов;
КНН - коэффициент налоговой нагрузки;
Ф.И.О. - фамилия, имя, отчество;
ФП - фискальная память.