Азаматтық қорғау органдарында кадрлық жоспарлауды ескере отырып, кадрларға қажеттілікті қанағаттандыру үшін мамандықтар тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 18 мамырдағы № 216 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 мамырда № 22811 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2022 жылғы 18 тамыздағы № 33 бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 18.08.2022 № 33 (11.09.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Құқық қорғау қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 7-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Азаматтық қорғау органдарында кадрлық жоспарлауды ескере отырып, кадрларға қажеттілікті қанағаттандыру үшін мамандықтар тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі комитеттерінің төрағалары, департаменттері мен дербес басқармаларының бастықтары, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалар мен астананың төтенше жағдайлар департаменттерінің, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің ведомстволық бағынысты мекемелері мен оқу орындарының бастықтары лауазымға тағайындау кезінде осы бұйрықтың талаптарын қатаң басшылыққа алсын.
3. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Кадр саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1 және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Кадр саясаты департаментіне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрі
Ю. Ильин
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрінің
2021 жылғы 18 мамырдағы
№ 216 бұйрығымен
бекітілген
Азаматтық қорғау органдарында кадрлық жоспарлауды ескере отырып, кадрларға қажеттілікті қанағаттандыруға арналған мамандықтар тізбесі

Об утверждении перечня специальностей для удовлетворения потребностей в кадрах с учетом кадрового планирования в органах гражданской защиты
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 18 мая 2021 года № 216. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 мая 2021 года № 22811. Утратил силу приказом и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 18 августа 2022 года № 33.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 18.08.2022 № 33 (вводится в действие с 11.09.2022).
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О правоохранительной службе" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень специальностей для удовлетворения потребностей в кадрах с учетом кадрового планирования в органах гражданской защиты.
2. Председателям комитетов, начальникам департаментов и самостоятельных управлений Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, начальникам департаментов по чрезвычайным ситуациям областей, городов республиканского значения и столицы, подведомственных учреждений и учебных заведений Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан при назначении на должности строго руководствоваться настоящим приказом.
3. Департаменту кадровой политики Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Департамент кадровой политики Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Ю. Ильин
Утвержден
приказом Министра
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 18 мая 2021 года № 216
Перечень специальностей для удовлетворения потребностей в кадрах
с учетом кадрового планирования в органах гражданской защиты

497.
Спорт жөніндегі жаттықтырушы-оқытушы
9-параграф. "Фельдшер" лауазымдары бойынша
Фельдшерлер лауазымдары педиатрияны, гинекологияны, стоматологияны қоспағанда медициналық білімі бар адамдармен жасақталады

497.
Тренер-преподаватель по спорту
Параграф 9. По должностям "Фельдшер"
Должности фельдшеров комплектуются лицами, имеющими медицинское образование за исключением педиатрии, гинекологии, стоматологии