Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің білім беру ұйымдары курсанттарын жабдықпен және асханалық-ас үй мүкәммалымен қамтамасыз ету жөніндегі заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 25 мамырдағы № 232 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 мамырда № 22860 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 168 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 69-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің білім беру ұйымдары курсанттарын жабдықпен және асханалық-ас үй мүкәммалымен қамтамасыз ету жөніндегі заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Тылдық қамтамасыз ету департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырсын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрі
Ю. Ильин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрі
2021 жылғы 25 мамырдағы
№ 232 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің білім беру ұйымдары курсанттары жабдықпен және асханалық-ас үй мүкәммалымен қамтамасыз ету жөніндегі заттай нормалары
р/н№
Мүліктің атауы
Өлшем бірлік
Саны
Қызмет мерзімі
1
2
3
4
5

Об утверждении натуральных норм по обеспечению оборудованием и столово-кухонным инвентарем курсантов организаций образования Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 25 мая 2021 года № 232. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 мая 2021 года № 22860. Утратил силу приказом и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 30 апреля 2025 года № 168.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям РК от 30.04.2025 № 168 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии пунктом 2 статьи 65 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы по обеспечению оборудованием, столово-кухонным инвентарем курсантов организаций образования Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
2. Департаменту тылового обеспечения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
3) в течении десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Руководителя аппарата Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Ю. Ильин
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Утверждены приказом
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 25 мая 2021 года № 232
Натуральные нормы по обеспечению оборудованием и столово-кухонным инвентарем курсантов организаций образования Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
№ п/п
Наименование имущества
Ед. изм.
Количество
Срок службы
1
2
3
4
5