Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2021 жылғы 14 маусымдағы № 500 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 маусымда № 23026 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 11.07.2023 № 472 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің м.а. 05.07.2023 № 464 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаменті осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2021 жылғы 14 маусымдағы
№ 500 бұйрыққа
қосымша
Ескерту. Қосымшаның күші жойылды – ҚР Әділет министрінің м.а. 05.07.2023 № 464 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

О внесении изменений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 14 июня 2021 года № 500. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июня 2021 года № 23026.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 11.07.2023 № 472 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 05.07.2023 № 464 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Департаменту регистрации нормативных правовых актов обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
Приложение к приказу
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 14 июня 2021 года № 500
Сноска. Приложение утратило силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 05.07.2023 № 464 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).