"Ветеринарлық зертханаларға арналған материалдар шығысының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-04/1142 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2021 жылғы 16 маусымдағы № 186 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 маусымда № 23100 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ветеринарлық зертханаларға арналған материалдар шығысының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шауашылығы министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-04/1142 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13424 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген жануарлар ауруларын зертханалық-диагностикалық зерттеулерге материалдар шығысының заттай нормаларында:
реттік нөмірі 18-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
18.
10% хлорлы натрий (бұғылар, маралдар)
кг

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 16-04/1142 "Об утверждении натуральных норм расхода материалов для ветеринарных лабораторий"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 июня 2021 года № 186. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июня 2021 года № 23100
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 16-04/1142 "Об утверждении натуральных норм расхода материалов для ветеринарных лабораторий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13424) следующие изменения и дополнения:
в натуральных нормах расхода материалов на лабораторно-диагностические исследования заболеваний животных, утвержденных указанным приказом:
строку, порядковый номер 18, изложить в следующей редакции:
"
18.
Натрий хлористый 10% (олени, маралы)
кг

"2. Диагностикалық материалдарды фабрикалық өлшеп-орауды, сондай-ақ оларды жұмыста пайдалану, тасымалдау және сақтау кезіндегі күтпеген табиғи технологиялық ысыраптарды ескере отырып, диагностикумдардың жоғарыда келтірілген шығыс нормаларының 10 пайыз шегінде ұлғайтылуына жол беріледі.".
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
С. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі

"2. Учитывая фабричные расфасовки диагностических материалов, а также непредвиденные естественные технологические потери при использовании их в работе, транспортировке и хранении допускается увеличение приведенных выше норм расхода диагностикумов в пределах 10 процентов.".
2. Комитету ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
С. Омаров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан