"Ішкі істер органдары арнайы қабылдау орындарының ішкі тәртіп қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 11 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 511 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 тамызда № 24175 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ішкі істер органдары арнайы қабылдау орындарының ішкі тәртіп қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 11 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7415 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ішкі істер органдары арнайы қабылдау орындарының ішкі тәртіп қағидалары:
мынадай мазмұндағы 12-1-тармақпен толықтырылсын:
"12-1 әкімшілік практика бөлінісінің басшысы не жауапты қызметкер осы Қағидаларға 4-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қамауға алу түріндегі әкімшілік жаза туралы соттардың шығарылған және орындалған қаулылары бойынша ай сайын салыстырып тексеруді жүргізуді қамтамасыз етеді.".
осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес 4-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шараларды орындау туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер Министрі
Е. Тургумбаев
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер Министрінің
2021 жылғы 27 тамыздағы
№ 511 бұйрығына қосымша
Ішкі істер органдары
арнайы қабылдау орнының
ішкі тәртіп қағидаларына
4-1 қосымша
нысан
Әкімшілік қамау түріндегі жаза туралы соттардың шығарылған және орындалған қаулылары бойынша салыстыру АКТІСІ
№ р/н
Әкімшілік қамауға алынған адамның Т.А.Ә (ол болған жағдайда)
Соттың атауы, қаулының шығарылған күні, қамау мерзімі
Құқық бұзушылықтың түрі (ӘҚБтК бабы, бөлігі)
Қамау күні және уақыты
Босатылған күні және уақыты
Ескерту
Актіні жасаған қызметкердің қолы_____________________________________________
(лауазымы, шені, Т.А.Ә. (ол болған жағдайда), қолы)

О внесении дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 января 2012 года № 11 "Об утверждении Правил внутреннего распорядка специальных приемников органов внутренних дел"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 августа 2021 года № 511. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 августа 2021 года № 24175
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 января 2012 года № 11 "Об утверждении Правил внутреннего распорядка специальных приемников органов внутренних дел" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7415) следующие дополнения:
В Правилах внутреннего распорядка специальных приемников органов внутренних дел, утвержденных указанным приказом:
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1 Руководитель подразделения административной практики либо ответственный сотрудник обеспечивает проведение ежемесячной сверки по вынесенным и исполненным постановлениям судов об административном взыскании в виде ареста по форме согласно приложению 4-1 к настоящим Правилам.".
дополнить приложением 4-1 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Е. Тургумбаев
Приложение к приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 27 августа 2021 года № 511
Приложение 4-1
к Правилам внутреннего
распорядка специальных
приемников органов
внутренних дел
форма
АКТ сверки по вынесенным и исполненным постановлениям судов
об административном взыскании в виде ареста
№ п/п
Ф.И.О. (при его наличии) лица, подвергнутого административному аресту
Наименования суда, дата вынесения постановления, срок ареста
Квалификация правонарушения (статья, часть КоАП)
Дата и время ареста
Дата и время освобождения
Примечание
Подпись сотрудника, составившего акт
__________________________________________________________________________
(должность, звание, Ф.И.О. (при его наличии), подпись)