"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің әскери, арнаулы оқу орындарының ақылы негізде ұсынылатын тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 763 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2021 жылғы 1 қазандағы № 591 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қазанда № 24632 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің әскери, арнаулы оқу орындарының ақылы негізде ұсынылатын тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 763 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18024 болып тіркелген) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 5-тармақшасы алып тасталсын;
1-қосымша мынадай мазмұндағы 22-тармақпен толықтырылсын:
"
22
Заңтану және құқық саласындағы мамандарды даярлау бойынша біліктілікті арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу, 1 адамға
72 сағат
125 000
";
2-қосымша мынадай мазмұндағы 17-тармақпен толықтырылсын:
"
17
Заңтану және құқық саласындағы мамандарды даярлау бойынша біліктілікті арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу, 1 адамға
72 сағат
125 000
";
3-қосымша мынадай мазмұндағы 17-тармақпен толықтырылсын:
"
17
Заңтану және құқық саласындағы мамандарды даярлау бойынша біліктілікті арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу, 1 адамға
72 сағат
125 000
";
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр саясаты департаменті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр саясаты департаментіне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер Министрі
Е. Тургумбаев

О внесении изменения и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 763 "Об утверждении цен на товары (работы, услуги) военных, специальных учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан, предоставляемые на платной основе"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 октября 2021 года № 591. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2021 года № 24632
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 763 "Об утверждении цен на товары (работы, услуги) военных, специальных учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан, предоставляемые на платной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18024) следующие изменение и дополнения:
подпункт 5) пункта 1 исключить;
приложение 1 дополнить пунктом 22 следующего содержания:
"
22
Организация и проведение курсов повышения квалификации по подготовке специалистов в области юриспруденции и права, на 1 человека
72 часа
125 000
";
приложение 2 дополнить пунктом 17 следующего содержания:
"
17
Организация и проведение курсов повышения квалификации по подготовке специалистов в области юриспруденции и права, на 1 человека
72 часа
125 000
";
приложение 3 дополнить пунктом 17 следующего содержания:
"
17
Организация и проведение курсов повышения квалификации по подготовке специалистов в области юриспруденции и права, на 1 человека
72 часа
125 000
".
2. Департаменту кадровой политики Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль над исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан и Департамент кадровой политики Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Е. Тургумбаев