Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № А-2/50 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 ақпанда № 8351 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 25 ақпандағы № А-2/90 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 25.02.2022 № А-2/90 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.

Об утверждении объемов субсидий в области животноводства
Постановление акимата Акмолинской области от 4 февраля 2021 года № А-2/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 февраля 2021 года № 8351. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 25 февраля 2022 года № А-2/90
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 25.02.2022 № А-2/90 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 18404), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2021 жылғы 4 ақпандағы

2. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 4 февраля 2021 года

№ А-2/50 қаулысына
1-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 23.12.2021 № А-12/666 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидиялаудың көлемі
Субсидиялаудың сомасы, мың теңге
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1
ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

№ А-2/50
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 23.12.2021 № А-12/666 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Направление субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы
1.1
товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/случной сезон

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 23.12.2021 № А-12/666 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидиялаудың көлемі
Субсидиялаудың сомасы, мың теңге
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Бордақылау алаңдарына бордақылау үшін немесе сою қуаты тәулігіне кемінде 50 бас ірі қара мал болатын ет өңдеуші кәсіпорындарға өткізілген немесе ауыстырылған ірі қара малдың еркек дарақтарының (оның ішінде сүтті және сүтті-етті тұқымдардың еркек дарақтары) құнын арзандату
тірідей салмағы, килограмм

Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 23.12.2021 № А-12/666 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Направление субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Удешевление стоимости крупного рогатого скота мужской особи, (в том числе племенные мужские особи молочных или молочно-мясных пород), реализованного или перемещенного на откорм в откормочные площадки или на мясоперерабатывающие предприятия с убойной мощностью 50 голов в сутки
килограмм живого веса