"Ақмола облысы бойынша қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 19 наурыздағы № 6С-41-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 7С-10-8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қарашада № 25172 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "Ақмола облысы бойынша қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы" 2020 жылғы 19 наурыздағы № 6С-41-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7746 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының хатшысы М.Балпан

О признании утратившим силу решения Акмолинского областного маслихата от 19 марта 2020 года № 6С-41-4 "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды по Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 5 ноября 2021 года № 7С-10-8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2021 года № 25172
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды по Акмолинской области" от 19 марта 2020 года под № 6С-41-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7746).
2. Настоящее решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Акмолинского областного маслихата М.Балпан