Көкшетау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-49/2 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № С-13/3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26047 болып тіркелді
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-49/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8289 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 246 468,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 851 103,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 190 283,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 711 929,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 493 152,6 мың теңге;
2) шығындар – 39 871 638,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 34 086,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 122 514,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 156 600,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 370 823,8 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 370 823,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 961 908,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 961 908,6 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № С-49/2 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2021 года № С-13/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26047
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № С-49/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8289) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 246 468,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 851 103,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 190 283,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 711 929,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 493 152,6 тысячи тенге;
2) затраты – 39 871 638,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 34 086,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 122 514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 156 600,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 370 823,8 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 370 823,8 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 961 908,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 961 908,6 тысяч тенге.";

332 451,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
332 451,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 330 930,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
189 207,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15 970,6
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
364 559,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 521,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
102 697,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
281 265,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
288 106,9
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
73 103,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56 716,3
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
56 716,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
342 995,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 604,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 634,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 488,3
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
131 482,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
94 413,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 373,3
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 918 600,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

332 451,0
005
Государственная адресная социальная помощь
332 451,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 330 930,8
002
Программа занятости
189 207,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15 970,6
006
Оказание жилищной помощи
10 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
364 559,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 521,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
102 697,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
281 265,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
288 106,9
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
73 103,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56 716,3
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
56 716,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
342 995,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
98 604,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 634,0
021
Капитальные расходы государственного органа
10 488,3
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
131 482,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
94 413,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 373,3
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 918 600,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
122 514,0
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
122 514,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
156 600,0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
156 600,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
156 600,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
370 823,8
қаржы активтерін сатып алу
370 823,8
13
Басқалар
370 823,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
370 823,8
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
370 823,8
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
- 961 908,6
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
961 908,6
Көкшетау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ C-13/3 шешіміне
2 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-49/2 шешіміне
4 қосымша
2021 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
6 077 509,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
740 244,1
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
712 428,1
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
217 547,0
Кепілдік әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
48 904,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
33 891,0
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
45 015,9
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
3 573,3
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көпбалалы отбасы мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
48 422,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
51 229,0
Ымдау тілі мамандарының қызметтерін көрсетуге
21 420,0
Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік пайдаланылатын катетерлермен қамтамасыз етуге
892,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
36 001,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
150 492,0
Қоғамдық жұмыстарға
22 798,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға

453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
122 514,0
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
122 514,0
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
156 600,0
01
Погашение бюджетных кредитов
156 600,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
156 600,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
370 823,8
приобретение финансовых активов
370 823,8
13
Прочие
370 823,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
370 823,8
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
370 823,8
V. Дефицит (профицит) бюджета
- 961 908,6
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
961 908,6
Приложение 2 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № C-13/3
Приложение 4 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2020 года № С-49/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета бюджету города Кокшетау на 2021 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
6 077 509,1
Целевые текущие трансферты
740 244,1
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
712 428,1
На выплату государственной адресной социальной помощи
217 547,0
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
48 904,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
33 891,0
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
45 015,9
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
3 573,3
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
48 422,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
51 229,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
21 420,0
На обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
892,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
36 001,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
150 492,0
На общественные работы
22 798,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

32 242,9
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
27 816,0
Мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
27 816,0
Нысаналы даму трансферттерi
5 214 751,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
5 214 751,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
252 541,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (4 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
299 008,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (5 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
181 551,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (6 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
181551,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (7 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
414 486,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында НПС-2-ден ТК-2-5 2Ду 700-ден 2ДУ 1000 мм-ге дейінгі жылу магистралін салу және қайта жаңарту
1 334 399,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков көшесі бойынша (Ш. Құдайбердиев көшесінен Байкен Әшімов көшесіне дейін) ТК-16-дан ТК-13-ке дейінгі 2ду500-ден 2Ду700-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
629 535,0
Ақмола облысының "Көкшетау қаласында Байкен Әшімов көшесі бойымен (Қ.Сәтпаев көшесінен Мәлік Ғабдуллин көшесіне дейін) ТМ-1 ТК-8 ден ТК11-А дейін 2ДУ700-ден 2ДУ700-ге дейін жылу магистралін салу және реконструкциялау"
742 671,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының М.Әуезов көшесінде (А.Пушкин- Мәлік Ғабдуллин көшелерінің учаскесінде) магистралды инженерлік жылумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
485 139,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай магистралды инженерлік желілер салу (ауданы 38,6 га учаскеде). НПС-2 қайта құру.
379 963,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласындағы Көктем ықшам ауданынан солтүстікке қарай орналасқан 5 қабатты үш тұрғын үйге (1, 2, 3 позициялары) сыртқы жылу беру, су және кәріз желілерінің құрылысы
28 560,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласындағы Көктем ықшам ауданынан солтүстікке қарай орналасқан 5 қабатты үш тұрғын үйге (1,2,3 позициялары) сыртқы электр желілерінің құрылысы

32 242,9
Отдел культуры и развития языков города Кокшетау
27 816,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
27 816,0
Целевые трансферты на развитие
5 214 751,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
5 214 751,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
252 541,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 4) (без наружных инженерных сетей)
299 008,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 5) (без наружных инженерных сетей)
181 551,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 6) (без наружных инженерных сетей)
181 551,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 7) (без наружных инженерных сетей)
414 486,0
"Строительство и реконструкция тепломагистрали от НПС-2 до ТК-2-5 2ДУ 700 на 2ДУ 1000 мм в городе Кокшетау Акмолинской области"
1 334 399,0
"Строительство и реконструкция тепломагистрали от ТК-16 до ТК-13 с 2Ду500 на 2Ду700 по улице Зарапа Темирбекова (от улицы Ш.Кудайбердиева до улицы Байкен Ашимова) в городе Кокшетау Акмолинской области"
629 535,0
"Строительство и реконструкция тепломагистрали ТМ-1 отТК-8 до ТК11-А с 2Ду700 на 2Ду700 по улице Байкен Ашимова (от улицы К.Сатпаева до улицы Малика Габдуллина) в городе Кокшетау" Акмолинской области
742 671,0
"Реконструкция магистральных инженерных сетей теплоснабжения по улице М.Ауэзова (на участке улиц А.Пушкина- Малика Габдуллина) города Кокшетау Акмолинской области"
485 139,0
"Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области. Реконструкция НПС-2"
379 963,0
Строительство наружных сетей теплоснабжения, водоснабжения и канализации к трем 5-ти этажным жилым домам (позиции 1, 2, 3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
28 560,0
Строительство наружных сетей электроснабжения к трем 5-ти этажным жилым домам (позиции 1, 2, 3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области

34 337,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласында (1,2 позициялары) екі көппәтерлі тұрғын үйдің сыртқы инженерлік желілері мен абаттандыру құрылысы (сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
117 024,0
Ақмола облысы Көкшетау қ. Көктем ш.а. солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (Сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
36 620,0
Ақмола облысы Көкшетау қ. Көктем ш.а. солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру құрылысы
79 462,0
Ақмола облысы Көкшетау қ. Көктем ш.а. солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (Газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
17 904,0
Бюджеттік кредиттер
122 514,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлімі
122 514,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
122 514,0
Көкшетау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ C-13/3 шешіміне
3 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-49/2 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
10 838 172,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 288 960,8
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
240 423,6
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
46 700,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеу жөніндегі субсидияларға
2 632,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
17 635,7
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
6 259,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс бойынша кеңесшілер және ассистенттерді енгізуге
4 532,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
6 000,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға
123 014,0
Аутизммен және мінез-құлық бұзылыстары бар балалармен жұмыс істейтін әлеуметтік қорғау саласындағы мамандарды оқытуға
116,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына

34 337,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадь 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1, 2) (Наружные сети электроснабжения).
117 024,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроснабжения)
36 620,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (НВК, ТС)
79 462,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети газоснабжения)
17 904,0
Бюджетные кредиты
122 514,0
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
122 514,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
122 514,0
Приложение 3 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № C-13/3
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2020 года № С-49/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2021 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
10 838 172,5
Целевые текущие трансферты
6 288 960,8
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
240 423,6
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
46 700,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
2 632,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
17 635,7
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
6 259,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
4 532,0
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
6 000,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
123 014,0
На обучение специалистов сферы социальной защиты, работающих с детьми с аутизмом и ментальными поведенческими нарушениями
116,0
В рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"

1 336,3
"Күміс алқа" және "Алтын алқа" медальдары бар көп балалы аналарға, сондай-ақ арнайы мемлекеттік жәрдемақы алатын 18 жасқа дейінгі 4 және одан да көп балалары бар көп балалы отбасыларға бір жолғы әлеуметтік көмек төлеуге
20 501,0
Чернобыль атом электр станциясындағы аппатың сылдарларын жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
3 325,2
Тәуелсіздік күнінің 30-жылдығын мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
5 309,5
Тәуелсіздік күнінің 30-жылдығын мерекелеуге басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
3 062,9
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 744 203,9
Көкшетау қаласында Абай- Тәшенова- Әуелбеков- Ғабдуллин көшелерінің шеңінде аула алаңдарын күрделі жөндеу
194 983,0
Көкшетау қаласында Абай- Тәшенова- Әуелбеков- Пушкин көшелерінің шеңінде аула алаңдарын күрделі жөндеу
74 255,0
Көкшетау қаласында флагшток алаңын ағымдағы жөндеу
30 438,2
Облыс орталығын абаттандыру
100 000,0
Көкшетау қаласында жолаушылар тасымалын субсидиялау
597 911,0
Көкшетау қаласында Станционный кентінде жолөткел аймағында Қылшақты өзені арқылы автомобиль көпірін орташа жөндеу
135 483,5
Көкшетау қаласының көшелерін орташа жөндеу
449 246,9
Көпбалалы аналарды және көпбалалы отбасылардан шыққан балаларды жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз ету
11 316,0
Көкшетау қаласында коммуналдық меншіктегі объектілерді жөндеу
351 326,4
Көкшетау қаласында мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн сатып алу
637 243,9
Көкшетау қаласында "Северная" қосалқы станциясын ағымдағы жөндеу
162 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
237 620,9
Тұрғын-үйді сатып алуға
61 000,0
Көкшетау қаласында коммуналдық меншіктегі объектілерді жөндеу
176 620,9
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
876,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
876,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
3 035 500,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
3 035 500,0
Көкшетау қаласының ішкі саясат бөлімі
2 000,0
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырып бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2 000,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі
28 336,4
Көкшетау қаласындағы тұрғын үйлердің техпаспорттарын дайындауға
28 336,4
Дамытуға трансферттер
4 249 196,7
оның iшiнде:
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
340 392,8
"Көкшетау Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
108 647,0
"Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға

1 336,3
На выплату единовременной социальной помощи многодетным матерям, награжденными подвесками "Күміс алқа" и "Алтын алқа", и многодетным матерям, имеющих от 4-х и более детей до 18 лет
20 501,0
На выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
3 325,2
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию 30-летия Дня Независимости
5 309,5
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию 30-летия Дня Независимости
3 062,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
2 744 203,9
Капитальный ремонт дворовых территорий в границах улиц Абая -Ташенова -Ауельбекова -Габдуллина в городе Кокшетау
194 983,0
Завершение работ по капитальному ремонту дворовых территорий в границах улиц Абая-Ташенова-Ауельбекова-Пушкина в городе Кокшетау
74 255,0
Текущий ремонт площадки флагштока в городе Кокшетау
30 438,2
Благоустройство областного центра
100 000,0
Субсидирование пассажирских перевозок в городе Кокшетау
597 911,0
Средний ремонт автомобильного моста через реку Кылшакты в районе путепровода на поселке Станционный в городе Кокшетау
135 483,5
Средний ремонт улиц города Кокшетау
449 246,9
Обеспечение льготным проездом многодетных матерей и детей из многодетных семей
11 316,0
Ремонт объектов коммунальной собственности в городе Кокшетау
351 326,4
Выкуп земельных участков для государственных надобностей в городе Кокшетау
637 243,9
Текущий ремонт подстанции "Северная" в городе Кокшетау
162 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
237 620,9
Выкуп жилья
61 000,0
Ремонт объектов коммунальной собственности в городе Кокшетау
176 620,9
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
876,0
На увеличение размера подъемного пособия
876,0
Аппарат акима города Кокшетау
3 035 500,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
3 035 500,0
Отдел внутренней политики города Кокшетау
2 000,0
На размещение государственного социального заказа на антикоррупционную тематику
2 000,0
Отдел жилищной инспекции города Кокшетау
28 336,4
Изготовление техпаспортов жилых домов в городе Кокшетау
28 336,4
Трансферты на развитие
4 249 196,7
в том числе:
Аппарат акима города Кокшетау
340 392,8
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Су Арнасы"
108 647,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу"

231 745,8
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 247 727,6
Көкшетау қаласында Кенесары Қасымұлы көшесінен Қан орталығына дейін Қопа көлінің жағасы бойында жағалау аймағын салу (1 кезек, Қан орталығы бұрылысынан Қылшақты өзені арқылы көпірге дейінгі учаскесі)
50 000,3
Ақмола облысының Көкшетау қаласында Ескі әуежайдан Сарыарқа шағын ауданына дейін Қопа көлінің жағасы бойында жағалау аймағын салу
149 501,1
Көкшетау қаласында Шоқан Уәлиханов көшесінен бастап Бейбітшілік шағын ауданының жолдарын реконструкциялау
300 000,0
Көкшетау қаласында Мәлік Ғабдуллин көшесі бойынша жолдың реконструкциясы (Мұхтар Әуезов көшесінен Ақан сері көшесіне дейінгі учаскесі)
201 373,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласында темір жол арқылы Шоқан Уәлиханов көшесінен бастап жолөткелге дейін жолдарды реконструкциялау
100,0
Көкшетау қаласында Мәлік Ғабдуллин көшесі бойынша Қылшақты өзені арқылы автомобиль көпірін реконструкциялау
30 272,0
Көкшетау қаласында Сүлейменов көшесі бойынша Қылшақты өзені арқылы автомобиль жолының көпірін реконструкциялау
516 461,0
Көкшетау қаласындағы Қылшақты өзені арқылы Капцевич көшесі бойындағы автомобиль жолының көпірін қайта жаңарту
20,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
2 661 076,3
Көкшетау қаласының су құбыры тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту, "Көкшетау қаласының су құбыры тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту" 2-ші іске қосу кешені (Су құбырын тазарту) түзету
240 000,0
Көкшетау қаласында "Революция күрескерлері" саябақты реконструкциялау
249 275,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешенінің құрылысы (алаңы 38,6 га учаскесінде) (1 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
287 141,4
Ақмола облысының Көкшетау қаласында (2-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз) тұрғын үй кешенін (ауданы 38,6 га учаскеде) салу. Түзету (Вернадский көш. апатты үйдің тұрғындарын көшіру үшін және мемлекеттік қызметшілеріне арналған)
366 014,3
Ақмола облысының Көкшетау қаласында (3-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз) тұрғын үй кешенін (ауданы 38,6 га учаскеде) салу. Түзету (Вернадский көш. апатты үйдің тұрғындарын көшіру үшін)
348 374,6
Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (алаңы 38,6 га учаскесінде) магистральдық инженерлік желілердің құрылысы (Сыртқы жылумен жабдықтау желілері)
12 394,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай алаңы 38,6 га учаскесінде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (Абаттандыру, электр жарығы, телефонизация)

231 745,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1 247 727,6
Строительство набережной зоны вдоль озера Копа от улицы Кенесары до Центра крови в городе Кокшетау (1 очередь, участок от поворота на Центр крови до моста через речку Кылшакты)
50 000,3
Строительство набережной зоны вдоль берега озера Копа от старого аэропорта до микрорайона Сарыарка в городе Кокшетау Акмолинской области
149 501,1
Реконструкция дорог микрорайона Бейбітшілік от улицы Уалиханова в городе Кокшетау
300 000,0
Реконструкция дороги по улице Малика Габдуллина (участок от улицы Мухтара Ауэзова до улицы Акана серэ) в городе Кокшетау
201 373,2
Реконструкция дороги от улицы Уалиханова до путепровода через железную дорогу в городе Кокшетау Акмолинской области
100,0
Реконструкция автомобильного моста через речку Кылшакты по улице Малика Габдуллина в городе Кокшетау
30 272,0
Реконструкция моста автомобильной дороги по улице Сулейменова через речку Кылшакты в городе Кокшетау
516 461,0
Реконструкция моста автомобильной дороги по улице Капцевича через речку Кылшакты в городе Кокшетау
20,0
Отдел строительства города Кокшетау
2 661 076,3
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау" (Водопропускные очистные сооружения). Корректировка.
240 000,0
Реконструкция парка "Борцам революции" в городе Кокшетау
249 275,0
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 1) (без наружных инженерных сетей).
287 141,4
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2), (без наружных инженерных сетей). Корректировка для переселения жителей аварийного дома с улицы Вернадского и для государственных служащих)
366 014,3
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 3) (без наружных инженерных сетей). Корректировка (для переселения жителей аварийного дома с улицы Вернадского)
348 374,6
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (Наружные сети теплоснабжения)
12 394,9
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)

44 610,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай алаңы 38,6 га учаскесінде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (сыртқы электрмен қамту желілері)
7 310,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданның солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскедегі сегіз көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және аббаттандыру. (Сыртқы газбен жабдықтау желілері) (1 позиция)
7 458,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданның солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскедегі сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер салу (Сытрқы сумен қамту, канализация, жылу желілері)
7 059,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Телефондандырудың сыртқы желілері және абаттандыру)
1 542,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292- пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (0,4 кВ электрмен жабдықтау желілері)
851,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында көп пәтерлі тұрғын үй құрылысы (алаңы 88,5 га учаскеде) (1 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
63 053,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласында көп пәтерлі тұрғын үй құрылысы (алаңы 88,5 га учаскеде) (2 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
63 153,9
Көкшетау қаласы Васильковский шағын ауданының солтүстігіне қарай инженерлік желілерді салу. 2 кезең, 2 кезек (Коллекторлы сорғы станциясы)
34 666,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында екі көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (алаңы 88,5 га учаскеде) (1,2 позиция) (сумен жабдықтаудың, кәріздің және жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
2 403,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында екі көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (ауданы 88,5 га учаскеде) (1,2 позиция) (газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
9 862,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында екі көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (алаңы 88,5 га учаскеде) (1,2 позиция) (Абаттандыру, электрмен жарықтандыру, телефондандыру)
47 669,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында екі көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (алаңы 88,5 га учаскеде) (1,2 позиция) (Электрмен қамту
36 363,2
Көкшетау қаласындағы №1- аудандық қазандықты реконструкциялау шеңберінде су жылыту қазандығын орнату

44 610,4
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроснабжения)
7 310,2
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети газоснабжения)
7 458,1
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные водоснабжения, канализация, тепловые сети)
7 059,1
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети телефонизации и благоустройство)
1 542,4
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (сети электроснабжения 0,4 кВ)
851,0
Строительство многоквартирного жилого дома (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 1) (без наружных инженерных сетей)
63 053,7
Строительство многоквартирного жилого дома (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2) (без наружных инженерных сетей)
63 153,9
Строительство инженерных сетей севернее микрорайона Васильковский в городе Кокшетау 2 этап, 2 очередь (Коллекторная насосная станция)
34 666,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2) (Наружные сети водоснабжения, канализации и теплоснабжения)
2 403,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2) (Наружные сети газоснабжения)
9 862,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2) (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)
47 669,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2) (электроснабжение)
36 363,2
Установка водогрейного котла в рамках реконструкции районной котельной № 1 в городе Кокшетау

87 776,1
Көкшетау қаласында Бөгембай көшесі бойынша сумен қамту желілерінің құрылысы
88 104,3
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Пушкин көшесі 21 үй бойынша әкімшілік ғимаратты реконструкциялау
254 600,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шығын ауданының солтүстігіне қарай үш 5 қабатты тұрғын үйге сыртқы жылумен жабдықтау және кәріз желілерін салу (1,2,3 позициялар)
22 058,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шығын ауданының солтүстігіне қарай үш 5 қабатты тұрғын үйге (1,2,3 позициялар) абаттандыру, сыртқы жарықтандыру және телефондандыру желілерін салу
38 957,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласының №1, №9А шағын ауданында қырық пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлау) құрылысы (1 позиция)
123 568,8
Ақмола облысы, Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіндегі ауданы 38,6 га жер учаскесінде (5 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
27 473,8
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (6 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
28 171,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (7 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
79 731,8
Ақмола облысы Көкшетау қаласы, Зарап Темірбеков көшесі №2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (телефондандыру желілері).
6 508,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласы, Зарап Темірбеков көшесі №2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (су құбырын қайта жаңарту)
1 310,2
Көкшетау қаласының Станционный кентінің оңтүстік бөлігінде ауданы 60 га учаскесінде инженерлік желілер салу. Электрмен жабдықтау желілері
39 589,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында (ауданы 88,5 га учаскеде) магистральды инженерлік желілердің құрылысы (электрмен жабдықтау желілері)
34 022,8
Бюджеттік кредиттер
300 015,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
300 015,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
300 015,0

87 776,1
Строительство сетей водоснабжения по улице Богембая в городе Кокшетау
88 104,3
Реконструкция административного здания по улице Пушкина, 21 в городе Кокшетау Акмолинской области
254 600,0
Строительство наружных сетей теплоснабжения, водоснабжения и канализации к трем пяти этажным жилым домам (позиции 1, 2, 3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
22 058,6
Строительство благоустройства, наружные сети освещения и телефонизации к трем пяти этажным жилым домам (позиции 1,2,3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
38 957,9
Строительство пятиэтажного сорокаквартирного жилого дома (привязка) в микрорайоне №1, №9А города Кокшетау Акмолинской области (позиция 1)
123 568,8
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га сев. микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 5)" (без наружных инженерных сетей)
27 473,8
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 6)" (без наружных инженерных сетей)
28 171,2
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га сев. микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 7)" (без наружных инженерных сетей)
79 731,8
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по ул.Темирбекова №2, города Кокшетау Акмолинской области (сети телефонизации).
6 508,7
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по ул.Темирбекова №2, города Кокшетау Акмолинской области (Реконструкция водопровода)
1 310,2
Строительство инженерных сетей в южной части п.Станционный на участке площадью 60 га в городе Кокшетау. Сети электроснабжения
39 589,9
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га) в мкр. Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области (сети электроснабжения)
34 022,8
Бюджетные кредиты
300 015,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
300 015,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
300 015,0