Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-61/8 "2021-2023 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 18 наурыздағы № 7С-3/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 сәуірде № 8419 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-61/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8311 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 537 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 538 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 180 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 55 819 мың теңге;
2) шығындар – 66 937,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 400,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 400,5 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78 747 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 846 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 65 901 мың теңге;
2) шығындар – 85 630,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 883,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 883,1 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С-61/8 "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 18 марта 2021 года № 7С-3/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 апреля 2021 года № 8419
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С-61/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8311) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 537 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 538 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 819 тысяч тенге;
2) затраты – 66 937,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 3 400,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 400,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 747 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 846 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 901 тысяча тенге;
2) затраты – 85 630,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 6 883,1 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 883,1 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 66 267,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 192 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 542 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 58 533,8 мың теңге;
2) шығындар – 71 808,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 540,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 540,5 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 566,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 630 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 55 436,8 мың теңге;
2) шығындар – 63 966,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3399,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 399,3 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 100,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 362 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 59 738,9 мың теңге;
2) шығындар – 60 686,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 585,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 585,4 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2021-2023 жылдарға арналған Изобильный ауылының бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 108,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 301 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 807,3 мың теңге;
2) шығындар – 21 392,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;

1) доходы – 66 267,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 192 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 542 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 533,8 тысячи тенге;
2) затраты – 71 808,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 5 540,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 540,5 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 566,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 630 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 436,8 тысяч тенге;
2) затраты – 63 966,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 3 399,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 399,3 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Карабулак на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 100,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 362 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 738,9 тысяч тенге;
2) затраты – 60 686,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 585,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 585,4 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Изобильное на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 108,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 301 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 807,3 тысяч тенге;
2) затраты – 21 392,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 284,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 284,3 мың теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2021-2023 жылдарға арналған Қырық құдық ауылының бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 344,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 264 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 080,9 мың теңге;
2) шығындар – 28 768,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 423,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 423,7 мың теңге.";
15-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"15. 2021-2023 жылдарға арналған Бөгенбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 695,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 301 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 394,2 мың теңге;
2) шығындар – 21 260 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 564,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 564,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Гетманов
Степногорск қалалық
мәслихатының хатшысы
Х.Кабар
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімдігі
Степногорск қалалық мәслихатының
2021 жылғы 18 наурыздағы
№ 7С-3/4 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-61/8 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Ақсу кентінің бюджеті
Санаты
сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

4) дефицит (профицит) бюджета – - 284,3 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 284,3 тысячи тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Кырык кудык на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 344,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 264 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 080,9 тысяч тенге;
2) затраты – 28 768,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 423,7 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 423,7 тысячи тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Богенбайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 695,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 301 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 394,2 тысячи тенге;
2) затраты – 21 260 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 564,8 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 564,8 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Степногорского городского
маслихата
А.Гетманов
Cекретарь Степногорского
городского маслихата
Х.Кабар
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Степногорска
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 18 марта
2021 года № 7С-3/4
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6С-61/8
Бюджет поселка Аксу на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ