Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-61/2 "2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 маусымдағы № 7С-5/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 шілдеде № 23482 болып тіркелді
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-61/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8299 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 020 609,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 105 884,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 724 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32 240,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 863 760,1 мың теңге;
2) шығындар – 9 145 627,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 793 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 502 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 709 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 89 642 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 89 642 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 228 453 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 228 453 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 6С-61/2 "О бюджете города на 2021-2023 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29 июня 2021 года № 7С-5/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2021 года № 23482
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 6С-61/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8299) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 020 609,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 105 884,7 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 18 724 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32 240,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 863 760,1 тысяч тенге;
2) затраты – 9 145 627,2 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 793 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 502 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 709 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 89 642 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 89 642 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 228 453 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 228 453 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

331
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
61 574
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
61 574
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
61 574
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
61 574
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
590 451,8
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
91 000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
91 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
91 000
2
Әлеуметтiк көмек
370 461,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
370 461,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
98 970,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 207
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
70 012
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 968
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
73 453,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
76 990,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34 860,5
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
128 989,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128 989,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 015,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
885
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
473,1
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
33 775,3
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
37 841
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 837 154,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы

331
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
61 574
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
61 574
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
61 574
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
61 574
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
590 451,8
1
Социальное обеспечение
91 000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
91 000
005
Государственная адресная социальная помощь
91 000
2
Социальная помощь
370 461,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
370 461,9
002
Программа занятости
98 970,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 207
006
Оказание жилищной помощи
9 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
70 012
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 968
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
73 453,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
76 990,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34 860,5
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
128 989,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128 989,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
56 015,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
885
021
Капитальные расходы государственного органа
473,1
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
33 775,3
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
37 841
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 837 154,7
1
Жилищное хозяйство

22 649
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
104 366,4
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
90 875
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
13 491,4
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
120 495,2
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
39 123,2
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 148,6
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
22 594,6
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
380
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
81 372
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 623,9
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
252
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
60 496,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
30 693,8
1
Ауыл шаруашылығы
25 010,8
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
25 010,8
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 010,8
6
Жер қатынастары
1 700
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
1 700
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 700
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
3 983
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 983
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
3 983
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
48 948,9
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
48 948,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
48 948,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 998,9
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

22 649
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
104 366,4
006
Функционирование районных (городских) библиотек
90 875
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
13 491,4
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
120 495,2
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
39 123,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
16 148,6
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
22 594,6
006
Капитальные расходы государственного органа
380
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
81 372
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
20 623,9
014
Капитальные расходы государственного органа
252
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
60 496,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
30 693,8
1
Сельское хозяйство
25 010,8
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
25 010,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
25 010,8
6
Земельные отношения
1 700
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
1 700
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 700
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
3 983
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 983
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 983
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
48 948,9
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
48 948,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
48 948,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
19 998,9
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов