Ақкөл ауданы елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу және өзгерту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № А-5/150 қаулысы және Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № С 4-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 мамырда № 8474 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 703,0 гектар Ақкөл ауданы Ақкөл орман шаруашылығы ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін және өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1529,02 гектар Ақкөл ауданы Айдарлы ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін және өзгертілсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 429,0 гектар Ақкөл ауданы Талқара ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін және өзгертілсін.
4. "Ақкөл ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі жер-есебі құжаттарына қажетті өзгерістер енгізсін.
5. Осы бірлескен қаулы мен шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауданының әкімі А.Каиржанов
Ақкөл аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Б.Умербаев
Ақкөл аудандық мәслихатының хатшысы Д.Салыбекова
Бірлескен Ақкөл ауданы
әкімдігінің
2021 жылғы "6" мамырдағы
№ А-5/150 қаулысына және
Ақкөл аудандық мәслихатының
2021 жылғы "6" мамырдағы

Об установлении и изменении границ (черты) населенных пунктов Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 6 мая 2021 года № А-5/150 и решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 6 мая 2021 года № С 4-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 мая 2021 года № 8474
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить и изменить границы (черту) села Аккол орман шаруашылыгы Аккольского района, общей площадью 703,0 гектар, согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Установить и изменить границы (черту) села Айдарлы Аккольского района, общей площадью 1529,02 гектар, согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Установить и изменить границы (черту) села Талкара Аккольского района, общей площадью 429,0 гектар, согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению.
4. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений" Аккольского района внести необходимые изменения в земельно-учетную документацию.
5. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аккольского района А.Каиржанов
Председатель сессии Аккольского районного маслихата Б.Умербаев
Секретарь Аккольского районного маслихата Д.Салыбекова
Приложение 1
к совместному постановлению
акимата Аккольского района
"6" мая 2021 года № А-5/150
и решению Аккольского
районного маслихата
"6" мая 2021 года