Аршалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 70/2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 3/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 ақпанда № 8355 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 104 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 70/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8308 тіркелген, 2021 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 665 101,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 488 134,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 455,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 016 412,0 мың теңге;
2) шығындар – 8 779 253,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 114 453,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 170 645,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 192,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 29 800,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 29 800,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 258 405,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 258 405,4 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2021 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 32 569,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А.Анюхина
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е.Казбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімдігі
Аршалы аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 8 ақпандағы
1 қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 70/2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кiрiстер

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 70/2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 8 февраля 2021 года № 3/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 февраля 2021 года № 8355
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 104 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 70/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8308, опубликовано 18 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 665 101,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 488 134,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 455,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 016 412,0 тысяч тенге;
2) затраты – 8 779 253,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 114 453,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 170 645,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 192,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 29 800,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 29 800,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 258 405,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 258 405,4 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 32 569,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии районного маслихата А.Анюхина
Секретарь районного маслихата Е.Казбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Аршалынского района
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 8 февраля
2021 года № 3/2
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 23 декабря
2020 года № 70/2
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11354,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
506979,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30964,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27197,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
988,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
792,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
1987,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
9271,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9271,0
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
9767,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9767,0
02
Қорғаныс
33095,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
33095,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8429,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10000,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
14666,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
790,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
790,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
790,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
306205,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
306205,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26640,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56474,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34479,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11354,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
506979,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30964,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27197,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
988,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
792,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
1987,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
9271,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9271,0
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
9767,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
9767,0
02
Оборона
33095,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
33095,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8429,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10000,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
14666,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
790,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
790,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
790,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
306205,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
306205,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26640,0
002
Программа занятости
56474,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34479,0
005
Государственная адресная социальная помощь

Ақмолы облысы Аршалы ауданы Анар ауылдық округінің Астана көшесі бойымен ұзындығы 2,4 шақырым жолды ағымдағы жөндеу
6979,9

Текущий ремонт дороги протяженностью 2,4 километра по улице Астана Анарского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
6979,9