Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 шілдедегі № А-204 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 шілдеде № 23255 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысының Аршалы ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысының Аршалы ауданы әкімі аппаратының басшысы А.Ж. Абдикаримовқа жүктелсін.
3. Осы қаулысы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі А.Байманов
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Аршалы ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 2 шілдедегі
№ А-204 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекендердің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Аршалы кенті
Ж. Ташенов көшесі 22 "а" Аршалы ауданы әкімдігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты жанындағы стенд
2
Анар станциясы
Ж. Ташенов көшесі 18 "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Анар ауылдық клубының ғимараты жанындағы стенд
3
Арнасай ауылы
Желтоқсан көшесі 26 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Арнасай ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
4
Ақбұлақ ауылы
Набережная көшесі 68 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Ақбұлақ ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
5
Бірсуат ауылы
Жеңіс көшесі 29 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Бірсуат ауылы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
6
Бұлақсай ауылы
Оқжетпес көшесі 6 "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Бұлақсай ауылдық клубының ғимараты жанындағы стенд
7
Волгодоновка ауылы
Центральный көшесі 3 "Аршалы аудандық мәдениет үйі" жанындағы жанындағы Волгодонов ауылдық клубының ғимараты жанындағы стенд
8
Жібек жолы ауылы
Қазыбек би көшесі 44 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Жібек жолы ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
9
Ижевский ауылы
Садовый көшесі 16 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім беру бөлімінің Ижевский ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
10
Константиновка ауылы
Центральный көшесі 41 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Константиновка ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
11
Михайловка ауылы
Абай көшесі 13 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Михайловка ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
12
Түрген ауылы
Жастар көшесі 15 "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімінің Түрген ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
13
Сараба ауылы
Абай көшесі 23 "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Сараба ауылдық клубының ғимараты жанындағы стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 2 июля 2021 года № А-204. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2021 года № 23255
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов в Аршалынском районе Акмолинской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аршалынского района Акмолинской области Абдикаримова А.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Аршалынского района А.Байманов
"СОГЛАСОВАНО"
Аршалынская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Аршалынского района
от 2 июля 2021 года
№ А-204
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенных пунктов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Поселок Аршалы
улица Ж. Ташенова 22 "а" стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района
2
Станция Анар
улица Ж. Ташенова 18 стенд у здания Анарского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры"
3
Село Арнасай
улица Желтоқсан 26 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Арнасай отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
4
Село Акбулак
улица Набережная 68 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Акбулак отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
5
Село Берсуат
улица Жеңіс 29 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени села Берсуат отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
6
Село Булаксай
улица Оқжетпес 6 стенд у здания Булаксайского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры"
7
Село Волгодоновка
улица Центральная 3 стенд у здания Волгодоновского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры"
8
Село Жибек жолы
улица Қазыбек би 44 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Жибек жолы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
9
Село Ижевское
улица Садовая 16 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Ижевское отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
10
Село Константиновка
улица Центральная 41 стенд у здания коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа села Константиновка отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
11
Село Михайловка
улица Абая 13 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Михайловка отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
12
Село Турген
улица Жастар 15 стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Турген отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"
13
Село Сараба
улица Абая 23 стенд у здания Сарабинского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Аршалынский районный Дом культуры"